Ledenlijst AFC's "Bie"- zonderheden 12 januari 2005 83e jaargang nr. 8 Kandidaat Lid/Donateur: Aanvulling op Schakel 07: R Kottmann: lidnr. 7465 Jeremy Charry, jun., 08-03-1993, Fuut 27, 1111 VV Diemen, 020- 6996677, lidnr. 7467, KNVB nr. FRDW307 Jan Gerards, jun, 13-10-1988, Staringplein 14 hs, 1054 VL Amster dam, 020-6166117, lidnr. 7468, KNVB nr.:CGQQ517 Van W.L. naar Donateur: S van Loggem: lidnr. 3645 wordt lidnr. 9871 Bedankt als lid/donateur: R Voskamp (5610), V.M. van den Ende (5460), Adreswijziging: D vd Werfhorst, Sen, Bilderdijklaan 16, 1215 BN Hilversum, lidnr. 5658. H de Wit, Sen, Koxhorn 33-3, 1082 EW Amsterdam, lidnr. 4117. J.C.Walker (lidnr. 2549) en L.J.Walker (lidnr.7410), Maxwellstraat 20, 1097 EW Amsterdam. D.J ten Harkei, sen, Sloep 1, 3742 HK Baarn, lidnr. 6779. Opnieuw opvoeren: Toevoeging op Schakel 07: L de Nobel: lidnr. 7466 Pim Brekelmans,jong-sen, 09-05-1984, Nieuwerhoek 59, 1081 CA Amsterdam, lidnr. 6504. KNVB nr: CGMQ38E Deze eerste column in het nieuwe jaar moet ik beginnen met zeer verdrietig nieuws. Ons lid Arne van Teunenbroek, zoon van ons lid van verdienste Henk, verbleef tijdens de Kerstdagen met zijn gezin voor een korte vakantie vanuit Japan in Phuket in Thailand. Sinds tweede Kerstdag is Arne vermist. Roos en de kinderen zijn inmiddels teruggekeerd in Nederland, van Arne is tot nu toe niets vernomen. Onze AFC-gedachten zijn bij Roos, Mark, Lara, Henk, Kinny, Babette, Indra, en verdere familie. Wat een verdriet.... Het is nog midden januari in het Nieuwe jaar 2005, zodat ik u in mijn column in de eerste uitgave van de Schakel alsnog een in alle opzichten gelukkig, gezond en sportief jaar mag wensen en tevens een fantastisch jubileumjaar voor onze 110 jarige AFC. Als u deze uitgave van ons clubblad de Schakel leest is onze A- seleetie al weer terug van haar jaarlijkse trip naar de Canarische Eilanden. Ondergetekende was in de gelegenheid om deze trip mee te maken en hoopt, dat dit jaarlijkse evenement de basis zal vormen voor een goede start van het tweede deel van de competitie. In de volgende Schakel zult u uiteraard worden geïnformeerd over het wel en wee van AFC tijdens deze dagen op Gran Canaria. Ook het tweede elftal onder leiding van trainer Wessel Colijn en elftalbegeleider Theo Janssen is op trainingskamp geweest. Vrijdag 7 januari tot en met zondag 9 januari werd doorgebracht in het Golden Tulip Hotel in Doorwerth. Na een moeizame start aan het begin van de competitie staat onze 2e elftal inmiddels op de 2e plaats achter koploper Argon 2 en is alles nog mogelijk voor een fraai resultaat in de thans lopende competitie. Via Edwin Geluk ontving ik een artikel uit het Verzekeringsblad met een mededeling, dat Zilveren Ploeger Frank Reddering bij het levenbedrijf van de VVAA-Groep is benoemd tot statutair directeur. Hij was al statutair directeur van het schadebedrijf van deze groep. Namens de AFC onze welgemeende gelukwensen met deze mooie benoeming. Ons lid van verdienste Peter Roosenschoon verbleef in het zieken huis. Inmiddels is hij weer thuis bij zijn echtgenote, maar moet in dit nieuwe jaar nogmaals naar het ziekenhuis. Namens de AFC zenden wij hem onze groeten en wensen wij hem een spoedig herstel. In mijn bijdrage in de vorige Schakel vertelde ik u over het verblijf in het ziekenhuis van Mevrouw Greet Bijlsma, de moeder van ons lid van verdienste Henk. Inmiddels is zij weer thuis en heeft mij verzocht via mijn rubriek haar dank over te brengen voor de getoonde belang stelling door vele AFC-ers. Onze eerstenelftalspeler Joes Blakburn is door bondscoach Paul Stijnen geselecteerd bij de laatste 22 spelers voor het Nederlands Amateur-elftal. Deze selectie speelt op 25 januari a.s. om 19.30 uur in Groesbeek tegen hoofdklasser de Treffers. Namens de AFC wen sen wij Joes bij deze volgende selectiewedstrijd veel succes. Op vrijdag 17 december jl. vond onder zeer grote belangstelling weer de jaarlijkse Kienavond plaats. Het was een geweldige avond georga niseerd door Ron van Doesburg, Roy van Dijk, Lou Hekster, Hans Hulst en Ronald Koster. Er waren door vriendelijke AFC-ers mooie prijzen ter beschikking gesteld. De hoofdprijs, een vakantie van 8 dagen voor twee personen naar Turkije, aangeboden door ons AFC- vriendelijk bedrijf Sudtours werd gewonnen door Peter van Essen en echtgenote Karin Moos. Nogmaals onze dank aan de organisatie. De PupillenF 3 onder leiding van Jean Bollen en Fulco van Koope ren vertoefde een lang weekend in Barcelona, waar een wedstrijd werd gespeeld tegen de leeftijdsgenoten van de FC. Barcelona. In een aantrekkelijke wedstrijd werd onder de toeziend oog van onze Jeugdcommissievoorzitter Rinus van Leijenhorst en onze trainer van de A-selectie Stanley Menzo met 3-1 verloren. Voor een uitgebreid verslag verwijs ik u naar onze website. Op zaterdag 18 december jl. werd in het programma Kopspijkers van Jack Spijkerman bepaald wie de Gouden Zwatelaar zou gaan win nen. De keeper van Argon, Martijn Middelbeek, werd gekozen als winnaar uit de drie genomineerden. Ons jeugdlid Yannick Creveuil, spelend in het team van Frankrijk in de Champions League, was bij de thuiswedstrijd van ons eerste elftal tegen Argon pupil van de week door de keeper van Argon niet in staat gesteld te scoren. Zoals ik in mijn vorige column al meldde ken ik Martijn als een prettig en spor tieve voetballer. Dit keer liet hij Yannick scoren en beloofde hij hem dat hij met zijn vader voor de eerstvolgende wedstrijd van Ajax werd uitgenodigd. In de laatste wedstrijd van ons eerste in 2004 tegen DWV speelde Joey Esionye zijn 150e wedstrijd in het eerste elftal en zal Hans Geerlings in de volgende wedstrijd tegen UVS op 16 januari a.s. thuis tegen het Leidse UVS zijn 100e wedstrijd voor het eerste elftal spelen. Aan beide spelers onze hartelijke gelukwensen met het advies zo door te gaan. Op woensdag 29 december jl. vond weer de jaarlijkse klaverjas- avond op Goed Genoeg plaats, een evenement dat niet meer weg te denken is bij de traditionele evenementen in onze vereniging. In het verleden opgezet door de basketbalvereniging The Reds in de per soon van Frank Reddering en later overgenomen door het bestuur van de Amsterdamse Tennis Club met als medeorganisator Elly Coorengel. Dit jaar lag de organisatie wederom bij Frank (en dat al sinds 1970), bijgestaan door onze pachters Frans Ris en Joris de Wijs. Er werd deelgenomen door 60 personen en de eerste prijs werd gewonnen door onze trainer van het 2e elftal Wessel Colijn en Bert Moleman (de vader van onze tweede elftalspeler Menno Moleman). Tweede penningmeester Edwin Geluk eindigde met Wim Husers op de 3e plaats. Via echtgenote Marjoleine, dit jaar zelf deelneemster, heb ik begrepen dat ook deze avond zeer geslaagd mag worden ge noemd met dank aan de bovengenoemde organisatoren. Lid van Verdienste Jan Meijer onderging eind december een opera tie aan de knie in het Ziekenhuis Gooi- Noord. Inmiddels is hij weer thuis om te revalideren en mocht ik al weer telefonisch contact met hem hebben. Als kamergenoot had Jan oud AFC-lid Jaap du Buy, broer van ons lid en beste tafeltennisser van de 20e eeuw Cor du Buy en ook in het verleden voetballer bij onze club. Op zondag 26 december jl. kreeg Jan bezoek van VBC-voorzitter Willem de Jong en samen met de bovengenoemde broers en Rita de Baare, weduwe van ons overleden lid Dick de Baare werd het een ouderwetse AFC- middag. Namens de AFC wensen wij Jan, als één van de oudste leden van onze vereniging, en dan spreek ik in AFC-jaren, een spoedig herstel en een snelle terugkeer op Goed Genoeg. Een aardige nadere informatie is dat Jan Meijer en Jaap du Buy in 1935 als jeugd-

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 3