Standen bijgewerkt t/m 1 januari 2005
12 januari 2005 83e jaargang nr.
AFC 1 Hoofdklasse A
AFC 1 le Periode
AFC 1 2e Periode
Argon P
15
14
1
0
43
38-11
Argon
8
7
1
0
22
15-3
Argon
5
5
0
0
15
19-6
Turkiyemspor
15
10
1
4
31
36-18
Turkiyemspor
8
6
1
1
19
23-7
Omniworld
5
4
0
1
12
11-6
AFC
15
8
2
5
26
32-17
AFC
8
5
1
2
16
20-8
Turkiyemspor
5
4
0
1
12
13-9
DWV
15
8
2
5
26
27-22
DWV
8
5
1
2
16
17-12
ADO'20
5
3
1
1
10
12-7
Omniworld
15
7
3
5
24
31-28
Tonegido HB
8
4
1
3
13
14-11
DWV
5
3
0
2
9
9-6
Elinkwijk
15
6
4
5
22
33-24
SVVSMC
8
4
1
3
13
17-18
Kranenburg
5
3
0
2
9
8-7
Westlandia
15
6
3
6
21
22-28
Omniworld
8
3
2
3
11
16-17
Westlandia
5
3
0
2
9
8-11
Tonegido HB
15
5
4
6
19
28-29
Elinkwijk
8
3
1
4
10
17-13
Elinkwijk
5
2
2
1
8
11-8
SVVSMC
15
5
3
7
18
25-35
Westlandia
8
2
3
3
9
11-13
Blauw Wit A
5
2
1
2
7
9-9
ADO'20
15
4
5
6
17
24-27
ADO'20
8
1
4.
3
7
10-16
AFC
5
2
0
3
6
10-8
Kranenburg
15
5
2
8
17
22-33
AFC'34
8
2
1
5
7
7-20
Tonegido HB
5
0
2
3
2
8-15
Blauw Wit A
15
5
1
9
16
19-24
Blauw Wit A
8
2
0
6
6
9-14
AFC'34
5
0
1
4
1
6-14
AFC'34
15
3
3
9
12
16-36
Kranenburg
8
2
0
6
6
12-24
SVVSMC
5
0
1
4
1
4-14
UVS
15
1
2
12
5
16-37
UVS
8
1
1
6
4
9-21
UVS
5
0
0
5
0
4-12
AFC 1 3e Periode
AFC 2 Hoofdklasse A
AFC 3 le Klas 102
Argon
2
2
0
0
6
4-2
Argon 2 P
12
10
1
1
31
39-14
Turkiyemspor 2
12
11
0
1
33
54-14
Tonegido HB
2
1
1
0
4
6-3
Elinkwijk 2
12
6
4
2
22
25-18
Argon 4 P
12
8
3
1
27
37-16
Elinkwijk
2
1
1
0
4
5-3
AFC 2
11
7
0
4
21
25-20
Almere 2
12
8
1
3
25
26-14
SVVSMC
2
1
1
0
4
4-3
Hilversum 2
11
6
1
4
19
26-23
Omniworld 2
12
8
0
4
24
30-23
AFC'34
2
1
1
0
4
3-2
AFC'34 2
11
5
1
5
16
23-26
Hoofddorp 2
12
6
2
4
20
25-31
AFC
2
1
1
0
4
2-1
ADO'20 2
12
5
1
6
16
33-27
AFC 3
12
5
1
6
16
28-28
Blauw Wit A
2
1
0
1
3
1-1
Quick 1890 2
11
4
3
4
15
22-21
Roda'23 2
12
4
3
5
15
23-24
Westlandia
2
1
0
1
3
3-4
Hollandia 2
12
4
2
6
14
22-34
Soest 2
12
4
3
5
15
16-22
Kranenburg
2
0
2
0
2
2-2
Stormvogels/T 2
11
4
1
6
13
21-27
Abcoude 2
12
3
1
8
10
16-30
Omniworld
2
0
1
1
1
4-5
Blauw Wit A 2
12
4
1
7
13
17-25
Hercules 2
12
2
3
7
9
12-29
UVS
2
0
1
1
1
3-4
DWS 2
12
2
3
7
9
15-22
VVA/Spartaan2
12
1
3
8
6
18-34
DWV
2
0
1
1
1
1-4
Kon.HFC 2
11
2
2
7
8
11-22
Roda'46 2
12
1
2
9
5
16-36
ADO'20
2
0
0
2
0
2-4
Turkiyemspor
2
0
0
2
0
0-2
AFC 5 3e Klas 304
AFC 6 5e Klas 510
AFC 4 2e Klas 403
Almere 3
11
10
1
0
31
57-19
AGT 2
12
10
0
2
30
66-25
Nijenrodes 2
12
9
2
1
29
38-16
Muiderberg 3
11
8
2
1
26
36-19
AFC 6
12
10
0
2
30
45-13
RKDES 2 P
12
9
1
2
28
34-16
Waterwijk 2
10
6
1
3
19
31-24
RKAV3
12
8
0
4
24
38-28
Pancratius 2
12
6
3
3
21
32-20
Turkiyemspor 3
11
6
0
5
18
44-30
Eendracht'82 2
11
7
1
3
22
37-18
Sp.Martinus 2
12
6
2
4
20
28-18
Weesp 2
11
6
0
5
18
33-29
ABN/AMRO 2
11
7
0
4
21
25-24
HBC2
12
6
2
4
20
27-21
AGB 2
10
6
1
4
16
30-30
RKAVIC 4
12
7
0
5
21
40-40
Concordia 2
12
6
1
5
19
40-20
WV-HEDW 2
11
5
1
5
16
34-28
A'dam Seref Sp2
12
5
2
5
17
44-37
RKAV2
12
5
2
5
17
34-26
ZSGO/WMS 2
11
4
2
5
14
26-27
Buitenveldert 8
11
4
1
6
13
22-34
s Graveland 2
12
5
2
5
17
26-21
Diemen 2
10
2
0
8
6
21-37
Pancratius 5
12
4
1
7
13
24-42
KON.HFC 2
12
5
2
5
17
25-28
DWSV/Biladi 2
10
1
3
6
6
19-35
KDO 3
11
1
3
7
6
17-33
DCG 3
12
2
3
7
9
13-34
AFC 5
12
0
1
11
1
10-63
NAS 3
12
1
2
9
5
20-40
Muiderberg 2
12
1
1
10
4
14-63
Blauw Wit A 4 teruggetrokken
RAP 4
12
1
0
11
3
24-68
AFC 4
12
0
3
9
3
20-48
AFC 8 5e Klas 512
AFC 9 6e Klas 613
AFC 7 5e Klas 5 U
TOS/Actief 2
10
6
4
0
22
35-13
AFC 9
11
7
1
3
22
33-31
ASV Arsenal 2
11
8
3
0
27
48-5
ZSGO/WMS 3
9
6
3
0
21
43-24
AGB 6
9
7
0
2
20"
36-22
Amstelland 4
11
8
1
2
25
43-23
Sloterdijk 2
11
6
3
2
21
48-35
DWG/Rombout6
10
6
2
2
20
35-27
A'dma Seref 3
11
6
2
3
20
46-33
Sloten/Rivalen3
11
5
4
2
19
32-26
FIT 3
11
6
1
4
18"
49-34
KDO 4
10
6
1
3
19
36-29
DWG/Romb.4
11
5
3
3
18
39-23
GoldStar/SNA 4
10
5
2
3
17
33-25
Pancratius 6
11
6
1
4
19
34-38
ZRC/Herenm.2
11
4
2
5
14
24-48
DCG 4
12
4
3
5
15
41-44
RKDES5
11
5
2
4
17
20-21
Pancratius 7
10
3
4
3
12
38-20
WV-HEDW 6
10
4
2
4
14
51-30
RAP 5
11
3
4
4
13
23-26
Gold Star/SNA2
11
3
1
7
10
27-34
JOS/Wgrmeer5
11
4
2
5
13"
33-30
ABN/AMRO 3
11
3
0
8
9
19-36
WA/Spartaan 5
19
2
3
5
9
26-35
De Meer 3
10
4
0
6
12
21-44
RKAVIC 5
10
2
2
6
8
22-39
A'dam Seref 4
11
2
2
7
8
27-46
De Dijk 4
12
4
0
8
12
34-54
RKAV4
12
2
2
8
8
17-43
AFC 8
11
1
1
9
4
17-52
Devo'58 2
8
2
2
4
8
16-18
AFC 7
11
1
2
8
5
15-30
SDZ 5 teruggetrokken
RAP 6
12
2
1
9
7
29-52
DWG/Rombout 3 teruggetrokken
AFC 10 6e Klas 611
AFC 11 6e Klas 612
AFC 12 7e Klas 716
Legmeervogels4
12
7
1
4
22
35-27
DWG/Rombout5
10
9
0
1
27
41-9
ABN AMRO 6
12
8
2
2
26
64-31
AFC 10
11
7
2
2
20"
37-22
ASV Arsenal 4
9
8
1
0
25
23-6
AFC 12
11
8
1
2
25
39-19
KDO 5
10
6
2
2
19"
34-14
WVHEDW 5
10
6
3
1
21
31-13
WVHEDW 13
12
8
1
3
25
48-31
Ouderkerk 3
11
6
1
4
19
37-25
KLM 3
11
6
1
4
19
37-25
KLM 4
12
7
2
3
23
48-31
ABN/AMRO 4
11
5
3
3
18
32-24
Legmeervogels5
10
5
1
4
16
21-23
FIT 9
12
7
1
4
22
46-34
Abcoude 5
11
4
4
3
16
32-24
RAP 11
8
4
0
4
12
22-20
Buitenveldert 10
12
6
2
4
20
44-35
RKDES6
11
4
1
6
13
29-30
Sp.Martinus 5
9
4
0
5
12
21-23
Nautilus 3
12
5
0
7
15
35-41
KLM 2
11
4
1
6
13
33-42
Swift 5
9
2
0
7
6
16-33
Sp.Martinus 7
12
3
3
6
12
35-48
Buitenveldert 9
10
3
2
5
11
15-25
AGB 5
10
1
0
9
3
13-41
Ouderkerk 5
11
3
1
7
10
22-37
VSV 3
11
1
4
6
7
10-32
AFC 11
10
0
0
10
0
13-45
A'dam Seref 6
12
3
1
8
10
28-55
ASV/Arsenal 3
11
2
1
8
7
11-40
APGS 2 en DWS 5 teruggetrokken
RKAV6
12
3
0
9
9
31-60
Sp.Martinus 4 teruggetrokken
Abcoude 7
12
2
2
8
8
30-48
19