Jeugdjournaal Kerstdiner C-junioren 20-12-04 - Een Droom Werd Werkelijkheid Winterstop...dus er is niet veel om uit te citeren. Hoewel...vergis u niet, er is toch zeer geregeld nieuws op de site ook bij de jeugd in het algemeen e/o bij de diverse teams. Toch geregeld kijken dus Dit keer beperken we ons echter tot twee integrale verslagjes, het inmid dels traditionele C-junioren Kerstdiner, en iets heel moois wat ook prachtig wordt beschreven de reis van de F3 naar Barcelona. Gaan we nu weer naar de tweede competitiehelft, dus in de volgende Scha kel ongetwijfeld weer veel over de ervaringen van al onze jeugd teams. Frank de Munnik We kunnen nu echt van een traditie spreken met dit jaarlijks terugke rende en feestelijke diner. Passend bij AFC. Met ook weer een hele grote opkomst. Alle teams met leiding waren aanwezig, velen zelfs compleet. In de prachtig ingerichte achterzaal van de sociëteit vond iedereen een kerstmuts op zijn stoel. En die moest op natuurlijk. Een vrolijk ge zicht 120 kerstmutsen in rijtjes Zoals op de foto's te zien is was AFC er in geslaagd de Kerstman te strikken in eigen persoon aanwezig te zijn. Hij noodde ieder naar zijn plaats en als eerste evenement was het natuurlijk raden naar wie de mysteryguest zou zijn. Met behulp van filmbeelden werd langzaam maar zeker een tipje van de sluier opge licht. Maar toen uiteindelijk dan het goed werd geraden bleek er achter de sluier niet als in andere jaren de guest, dit jaar Annie de Rooy, tevoorschijn te komen Werden vervolgens een tiental jongens verblijdt met een heuse golfclinic die wordt gegeven door golfpro en actieve speler Brian Schutz. In het voorjaar gaan ze met hem de eerste beginselen leren. Maar moest er natuurlijk ook gegeten worden wat voortreffelijk was geregeld met een heerlijk 3-gangendiner. Hebben we nog een traditie in ere gehouden: de best geklede speler. Velen hadden hun best gedaan, maar Bryan Ottenhof mag zich gaan melden bij Pim voor een paar kicksen. En daar was plots dan toch de mys teryguest Annie, die het kienen aankondigde en leidde op onnavolg bare wijze. Zelden iemand zo rondom cijfers horen kletsen. Toch liet niet iedereen zich afleiden en vielen de kienen. Prachtige prijzen waaronder shirts van diverse grote clubs, sportjacks en zelfs horloges. Moest daarna iedereen nog even met de Kerstman op de foto en werd het tijd elkaar het beste te wensen voor de komen de dagen en langzaam maar zeker op huis aan te gaan. Terugkijkend op een vrolijke avond. Onvermijdelijk natuurlijk bedankjes op het einde van zo'n verslag, altijd met het risico iemand te vergeten, maar de volgende mensen mogen niet onvermeld blijven om dit mogelijk te maken Peggy van Wijnen, Thea Verhoeven, Michael Tugendhaft, Robby Lobatto, Michel de Hond (waarbij de laatste twee trouwens best wel trekjes hadden van Annie en de Kerstman, zeker familie en onze horecavrienden voor de prima verzorging. En kienmaster Chris Schroder natuurlijk! Een zeer geslaagde avond waar iedereen van genoot. De F3 is terug in het land na een onwaarschijnlijk mooi weekend in Barcelona! Vrijdag j.l. vertrok het team in alle vroegte vanaf Schiphol aan een reis waar iedereen zich al weken op had verheugd! De spelers liepen 12 januari 2005 83e jaargang nr. 8 allemaal mooi in het rood en zwart van AFC en maakten vanaf het vertrek een prima PR voor de club! Bij aankomst werden we opg- wacht door de spelersbus die de selektie naar het hotel bracht. Hier werden de kamers ingedeeld en daarna een verplichte siesta! Om 15.30 uur moest iedereen zich melden in het speciaal ingerichte spe lershome! voor een bespreking van Jean om vervolgens de bus in te stappen op weg naar....de training op het complex van Espanyol. Om dit complex stond een groot hek met bewaking en de bewaker naderde de AFC Bus en wist al dat we kwamen. Hij vroeg nog even; AFC Amsterdam? en knikte voor ok. De selektie oogde zeer scherp op deze training die plaatsvond in een soort mini-stadion met kunstgras. De ballen vlogen in de bovenhoek bij het afmaken op de goal en het partijtje 5:5 was messcherp! Kortom, Jean zag dat het goed was en blies na 1 uur trainen af voor vertrek terug naar hotel. Douchen of lekker in het bubbelbad, rusten en omkleden voor een zeer gezellig etentje in de Italiaan van het Puerto Olympico. Hier werd tevens de verjaardag gevierd van Canni! De sfeer was fantastisch en de span ning voor de Grote Dag was goed te voelen...want hoe zouden de jongens de volgende staan tegenover Barcelona?? Ja, denk even na, AFC F3 tegen de meest talentvolle jongens van Barcelona en omstre ken van 7 jaar? Nou, de zaterdag was een dag van ontbijten in de prachtige ontbijtzaal en daarna voorbeiden op de Match! Om 11.30 uur was er een taktische bespreking van Jean in het inmiddels beken de spelershome. De koppies stonden strak en toen Jean sprak was het muisstil. De taktiek werd doorgenomen en de beginopstelling werd bekend gemaakt maar vooral werd er door Jean gezegd om te genieten van iedere minuut en niet te veel onder de indruk te zijn; zij hebben ook een papa en een mama en gaan ook gewoon naar school! Prachti ge woorden en helemaal waar maarals de Bus Nou Camp nadert en je ziet dat het vol staat met mensen, tv-ploegen en...de Bus van Bar celona 1 dat zich ging voorbereiden op hen wedstrijd tegen Valencia dan krijg je toch even een heeeeeeeeeel warm gevoel hoor! De Bus mocht van de bewaking het terrein op toen bleek dat wij AFC Am sterdam waren want ook hier waren we keurig aangemeld. Bij het uitstappen van de bus kwam er een official van FC Barcelona die ons liet weten dat alleen de spelers en trainers mee konden lopen, ouders en fans moesten plaats nemem op de tribunes rondom het jeugdcom plex dat vol stond met jeugdspelers en een geweldige en zeer bijzon dere sfeer uitademde! Jean en ondergetekende liepen met de spelers een grote tunnel in die de kelder bleek te zijn van Nou Camp! (On derweg werden we nog even toegesproken door onze trainer/coach van AFC 1!! Stanley Menzo was aanwezig en op de hoogte van onze komst). In de tunnel op weg naar de AFC kleedkamer werd het stil en nog nooit heb ik de spelers zo rustig gezien voor een wedstrijd. Dit was nog veel meer dan zij ooit hadden kunnen voorstellen; wat een drukte en het besef tegen Barcelona te gaan spelen drong nu pas echt door. Toen we waren omgekleed stond de tegenstander netjes in een rijtje te wachten en de scheidsrechter (uit Italië!) in het midden om naar het veld te lopen. Hier werden we onthaald door Barcelona en AFC publiek! De vaantjes werden uitgewisseld, de regels werden doorgenomen met de zeer aardige trainers van Barcelona en de wed strijd op het zand! van Barcelona kon beginnen! Jongens wat een mooi gezicht hoe jullie Frank de Munnik 18

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 18