Programma
12 januari 2005 83e jaargang nr. 8
Thuisprogramma zaterdag 15 januari 2005
15.00 AFC VET - Quick VET
14:45 29949 AFC 1 - Loosdrecht 1
14:45 32338 AFC 2 - OSV 2
14:45 82703 AFC VE2 - Weesp FC VE3
12:00 44901 AFC B2 - JSV Nieuwegein B1
12:15 59303 AFC Dl - Zeeburgia Dl
10:00 181139 AFC F2 - Omniworld F2
09.00 uur AFC D4 - AFC D6
10.30 uur AFC D5 - AFC Dl 1
09.00 uur AFC D7 - AFC D8
10.30 uur AFC D9 -AFCD10
10.30 uur AFC El, E2, E3 toernooi
10.30 uur AFC E4 - AFC E5
12.15 uur AFC E6 - AFC E7
12.15 uur AFC E8 - AFC E9
11.30 uur AFC E10 - AFC El 1
11.30 uur AFC E12 - AFC F6
10.00 uur AFC F3 - AFC F4
09.00 uur AFC F5 - AFC F7
09.00 uur AFC F8 - AFC F9
Uitprogramma zaterdag 15 januari 2005
14:30 33307 Kadoelen sv. 3 - AFC 3
12:00 34132 IJmuiden 5 - AFC 4
13:00 34259 WV-HEDW 9 - AFC 5
12:00 34390 TABA 3 - AFC 6
11:30 34519 JOSAV'graafsmee 4 - AFC 7
12:00 41885 HFC Kon. Al - AFC A2
10:00 50158 Amstelveen H Cl - AFC Cl
13:00 109611 Overbos Cl - AFC C3
12:00 182402 Buitenveldert D2 - AFC D2
10:30 60357 Buitenveldert Dl - AFC D3
10:00 181109 Hoofddorp F1 - AFC F1
Thuisprogramma zondag 16 januari 2005
14:30 997 AFC 1 - UVS 1
11:45 86992 AFC 2 - AFC 34 2
11:45 87252 AFC 3 -
14:45 87651 AFC 4-
14:45 92097 AFC 6 -
11:45 92361 AFC 8-
14:45 94867 AFC 10
Omniworld 2
RKDES2
Adam Seref Spor 2
Pancratius 7
-KD0 5
Wals J.
Appelboom K.
Janssen L.W.
Bos E. 2
Kramer S.
Zandbergen S.
Hofstede B. ter
Hoekman G.J.
14:45 98443 AFC 12 - Buitenveldert 10
11:45 107284 AFC B3 - Sporting Maroc B1
11:45 152883 AFC B4 - Ouderkerk BI
09:00 109476 AFC C2 - Hollandia C2
09:00 151737 AFC C4 - NFC/Brommer Cl
09:00 111243 AFC C7 - RKDES C2
Uitprogramma zondag 16 januari 2005
11:30 88310 ZSGOAVMS 2 - AFC 5
12:30 92229 Arsenal ASV 2 - AFC 7
14:30 95095 RAP 6 - AFC 9
13:00 94986 Swift 5 - AFC 11
14:30 104664 HFC Kon. A2 - AFC A3
14:30 147557 Sporting Maroc Al - AFC A5
10:00 152904 RKAVIC BI - AFC B5
14:30 109081 HFC Kon. B7 - AFC B6
09:30 109212 Buitenboys B4 - AFC B7
10:00 110316 DCG C4 - AFC C5
10:00 110449 Sporting Martin C2 - AFC C6
12:00 111375 Blauw Wit A'dam Cl - AFC C8
Thuiswedstrijd woensdagl9 januari 2005
20:00 86950 AFC 2 - HFC Kon. 2
Thuiswedstrijden zaterdag 22 januari 2005
14:45 33312 AFC 3 - DEM (RKVV) 2
12:15 130781 AFC 4 - Waterwijk 4
Boerema J.
Mahabali S.
Heer J.
Wulf A.C.
F. de Munnik
S. van Loggem
H. Fritzsche
H. Elias
Moe Soe Let H.C.
Blankendal E.
Sirach J.
Jacobs L.A.
Ligtvoet J.
F.Jüch
14:45
14:45
14:45
12:00
14:30
12:00
10:30
09:00
09:00
10:30
09:00
10:30
12:15
10:30
09:00
10:30
12:15
09:00
09:00
09:00
10:30
10:30
134660 AFC 5 - Amstelveen H
34392 AFC 6 - Voorland 3
133495 AFC 7 - OFC 3
41889 AFC A2 - Almere Al
3431 AFC BI - FC Groningen BI
50168 AFC Cl - AjaxC2
60365 AFC D3 - Turkiyemspor Dl
156938 AFC D4 - Roda '23 D2
157088 AFC D7 - Germaan de Dl
159853 AFC D9 - Sporting Martin D5
180652 AFC D10 - Buitenveldert D6
161993 AFC E2 - RKDES El
162053 AFC E3 - DCG E2
167535 AFC E5 - RKAV E2
167595 AFC E8 - Ouderkerk E4
167655 AFC E9-DCG E5
168015 AFC E12 - Amstelveen H MEI
P. Brans4
F. de Munnik
L. de Nobel
Kerkhof E. A.C.
Bos R.
Reuver J.A. de
Michael Parsser
Steven Bos
Tim van Hasselt
Tim van Hasselt
Joost Huisman
171307 AFC F1
172209 AFC F2
174019 AFC F5
172299 AFC F6
177799 AFC F9
- Swift F1
- Roda '23 F1
- WA/Spartaan F2
- Buitenveldert F2
- Nieuw Sloten sv F5
Uitwedstrijden zaterdag 22 januari 2005
Kampong VET - AFC VET
14:30 29956 AMVJ 1 - AFC 1
13:15 32343 Kennemerland 3 - AFC 2
14:00 82475 TOB VE2 - AFC VEI
14:30 82710 Kadoelen sv. VE3 - AFC VE2
14:30 3032 Twente/Heracles A2 - AFC Al
12:00 44904 Blauw Wit A'dam B1 - AFC B2
10:00 59306 Hoofddorp Dl - AFC Dl
08:45 60494 CSW Dl - AFC D2
12:00 157057 Turkiyemspor D2 - AFC D5
10:00 157087 RKAV Dl - AFC D6
11:00 157117 Arsenal ASV Dl - AFC D8
10:00 181154 Hoofddorp D12 - AFC Dl 1
10:30 167714 ZRC/Herenmarkt E2 - AFC E10
11:30 161962 Nieuw Sloten sv El - AFC El
11:00 163592 Arsenal ASV El - AFC E4
10:00 163672 SDZ El - AFC E6
10:45 163762 Sloterdijk E2 - AFC E7
12:00 167804 SDZ E5 - AFC El 1
09:00 172298 Pancratius F3 - AFC F3
11:15 172268 KDOF1 - AFCF4
10:30 177800 Blauw Wit A'dam F6 - AFC F7
10:15 177770 Nieuw Sloten sv F4 - AFC F8
Thuiswedstrijden zondag 23 januari2005
11:45 88316 AFC 5 - AGB 2
14:45 92235 AFC 7 - ABN AMRO 3
11:45 95103 AFC 9 - Meer de 3
14:45 147558 AFC A5 - Omniworld A3
11.45 152905 AFC B5 - TABA B1
11:45 109617 AFC C3 - Weesp FC Cl
09:00 110326 AFC C5 - Pancratius C3
09:00 110457 AFC C6 - Buitenveldert C2
09:00 111379 AFC C8 - Buitenboys C6
Uitwedstrijden zondag 23 januari 2005
14:00 1004 Omniworld 1 - AFC 1
10:30 86999 Blauw Wit A'dam 2 - AFC 2
11:00 87261 Hercules 2 - AFC 3
11:30 87654 Sporting Martin 2 - AFC 4
14:30 92102 RAP 4 - AFC 6
14:00 92366 Adam Seref Spor 4 - AFC 8
13:00 94874 Buitenveldert 9 - AFC 10
14:30 98445 Abcoude 7 - AFC 12
13:00 106180 Concordia A2 - AFC A4
14:00 107286 Abcoude BI - AFC B3
10:00 109481 Kolping Boys Cl - AFC C2
10:00 151738 RKDES Cl - AFC C4
09:00 111246 Swift C3 - AFC C7
Huurdeman P.J.
Tjeertes S.
Lopez Mayorquin A.
Dalen C. van
Hendriks S.A.H.
Nijensikkens W.J.
S. van Straten
A. Springer
Verbrugge E
Elswijk C.C. van
Beek J. ter
Ooijkaas S.
Nolte R.A.
Schuurman A.
Mast A.J.
12