Bestuursmededelingen Ledenlijst Van Harte AFC's "Bie"- zonderheden 15 december 2004 83ejaargang nr. 7 Nieuwjaarsreceptie 2005 Het bestuur van AFC nodigt alle leden en donateurs met hun partners van harte uit tot het bijwonen van de receptie voor het nieuwe jaar 2005 op vrijdagavond 7 januari 2005 vanaf 18.30 uur in ons clubhuis op Sportpark Goed Genoeg. Het bestuur ontvangt u met een glaasje champagne om gezamenlijk op een succesvol jaar met u te kunnen toasten en onze pachters Frans Ris en Joris de Wijs hebben bekendgemaakt dat zij ter gelegenheid van het nieuwe jaar in ruime mate lekkere hapjes en sateetjes aan de aanwezige AFC'ers zullen aanbieden. Onze voorzitter Machiel van der Woude zal namens het bestuur een nieuwjaarstoespraak houden en de geweldige bigband THE CALEDONIANS zal dit eerste AFC-spektakel van het nieuwe jaar opluisteren met enkele spetterende optredens en er is nog een verrassing die pas tijdens deze avond zal worden onthuld. Het bestuur hoopt op een recordopkomst van AFC'ers en partners om op deze wijze het nieuwe jaar bruisend te beginnen. Jeugdcommissie Daar er geen bezwaren zijn ingebracht is met ingang van heden de heer Klaas Molenaar benoemd tot lid van de jeugdcommissie. Namens de AFC feliciteren wij hem met zijn benoeming en wensen wij hem veel succes bij het uitoefenen van zijn nieuwe functie. Parkeren Zoals wellicht bekend bij vele leden zijn er bij de ingang van ons sportpark een tweetal parkeerplaatsen aangebracht voor bestuurders met een invalidenparkeerkaart. Het bestuur vertrouwt op de medewerking van de leden, dat van deze bepaling geen misbruik wordt gemaakt. Van de Penningmeester. De lijst met namen van (spelende) leden, die hun contributie nog niet hebben betaald is klaar. De commissies hebben deze lijst ontvangen en de betreffende leden worden uit de opstellingen gehaald. De nieuwe acceptgiro's, inclusief 40,= toeslag, zijn verstuurd en de grootste ergernis is, dat de acceptgiro die begin juli is verstuurd nu ineens uit de la komt. Weer een acceptgiro, envelop en postzegel Vijf maanden heeft u inmiddels de tijd gehad om te betalen. Op dit moment 13 december) hebben ruim 1500 leden en donateurs wel aan hun verplichtingen voldaan. Dus zo'n 200 zijn tot nu toe in gebreke gebleven. Termijnbetalingen zijn niet meer mogelijk De contributies luiden, vanaf 1 oktober, als volgt: Vollid €315,= 60+ 165,= (foutje vorige Schakel Jong Senior 265,= Jeugd 250,= Deze bedragen zijn inclusief toeslag en exclusief entréegeld en overschrijvingskosten. Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 95,= over te maken. Postbank 241002 t.n.v. 2o penningmeester AFC, Amstelveen. Kandidaat Lid/Donateur: Hein van den Hout, Sen, 13-11-1978, Lijnbaansgracht 168-3, 1016 VX Amsterdam, lidnr. 7456. KNVB nr. GNHS38G. Rody Kottmann, Jeugdlid, 04-12-2004, Herman de Manlaan 34, 1187 WJ Amstelveen Bedankt als lid/donateur: M.C.L. Jesse (6628), Mevr. J. van Zijl-Koreman (9831), Jasper Rein- ders (7163), A Keestra (6603). M Lakhlouft (7128). Adreswijziging: C M Kesser, Jun, Melis Stokehof 56, 1064 JE Amsterdam, 020- 4113511, Lidnr. 5859. Storm de Quay, Pup., Van Eeghenstraat 15, 1071 ES Amsterdam, Lidnr. 7344. P Harleman, Jun, Hazehegge 9, 2318 ZH Leiden, Lidnr. 6798. L van Zandvoort, Sen, Alidahoeve 6, 3541 TK Vleuten, lidnr. 6610. R Snow, Sen, Nicolaas Maesstraat 138, 1071 RH Amsterdam, lidnr. 3295. R M de Boer, Sen, Haemstedelaan 2 A rood, 2101 WG Heemstede, lidnr. 3311. Jehonatan Oved, Pup., J. de Graaflaan 43, 1181 DK Amstelveen, lidnr. 7005. M v d Hoek, Sen, Marquette 30, 1081 AH Amsterdam, lidnr. 6391 Opnieuw opvoeren: J van 't Schip, Sen, 30-12-1963, Noolseweg 34, 1251 GP Laren, lidnr. 6209. Leo de Nobel, Sen, Goeman Borgesiuslaan 12, 1181 XZ Amstelveen Geboren op 4 december Rody Dylan zoon van Cindy Hens en Henny Kottmann. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Op 1 december jl. overleed na een lang actief leven op de leeftijd van 93 jaar ZKH Prins Bernhard, weduwnaar van de in maart jl. overleden Koningin Juliana. De Prins heeft in deze lange reeks van jaren een belangrijke bijdrage geleverd met betrekking tot de ontwikkeling van de sport in Nederland. Namens de oudste voetbalvereniging in Amsterdam (op 18 januari a.s. 110 jaar), de Amsterdamsche Football Club, betuigen wij onze oprechte deelneming aan de koninklijke familie. In Stan Huygens Journaal van de Telegraaf d.d. 24 november jl. was er een artikel opgenomen over de promotie van het voormalig tweede kamerlid Gerrit Valk. Op een foto van de promovendus staan ook zijn twee paranimfen en dit zijn AZ-voorzitter Dirk Scheringa en ons nieuwe lid van de Jeugdcommissie Klaas Molenaar. Klaas is de zoon van de overleden Cees Molenaar, die in het verleden samen met zijn broer Klaas Sr. met de vereniging AZ uit Alkmaar grote triomfen vierde. Namens de AFC wensen wij Klaas in zijn nieuwe functie als lid van de jeugdcommissie bij onze vereniging veel succes. In het dagblad Het Parool van maandag 29 november jl. was een uitgebreid verslag opgenomen van een bijeenkomst in de Amsterdamse Bijenkorf ten bate van het Aids-fonds. Diverse bekende Nederlanders, veelal uit vaderlandse televisie- media- en radiowereld waren aanwezig voor de jaarlijkse Artbagacti. Op een foto zien wij ons lid Tom Egbers in een ernstig gesprek met PvdA- politicus John Leerdam. Donderdag 9 december jl. bezocht ik in de Amstelveense Schouwburg het toneelstuk Oom Wanja van de Russische schrijver Anton Tsjechov. Eén van de rollen, die van de oude min Marina, wordt gespeeld door de actrice Anita Menist, getrouwd met de acteur Wim Kouwenhoven. Dit toneelspelers-echtpaar is de grootouder van ons jeugdlid Laurens Samson, speler van de Junioren A 1. Bij iedere thuiswedstrijd van de Junioren A 1 zijn zij aanwezig om hun kleinzoon Laurens en zijn medespelers aan te moedigen. Marjoleine en ik hadden een fantastische toneelavond en dat wilde ik toch even aan u melden. Bestuurslid Nicolaas van Ommeren ontving van ons oud-lid Arne van Eik een artikel uit de International Herald Tribune van 1 de cember jl. met als toepasselijke kop: For winners only: AFC shows it's in a league of its own. Het artikel gaat over the American Foot ball Conference en elftallen uit de National Football League. Arne

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 3