15 december 2004 83e jaargang nr. 7
De A.F.C. betaalt deze feestelijke avond, maar wie zich opgeeft en
NIET komt wordt automatisch een bijdrage gevraagd. Hopelijk is dat
niet nodig.
We hopen natuurlijk op een massale opkomst.
Voor informatie: Peggy van Wijnen tel. 06-48205116 of Thea Ver
hoeven 020-4961106.
De jeugdcommissie wenst alle functionarissen, leden, spelers en
ouders prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar.
Trainingen:
De laatste trainingsdag is voor alle categorieën 21 december 2004 en
de eerste trainingsdag is 10 januari 2005.
Leidersvergadering
Dinsdag 11 januari is er eenbelangrijke leidersvergadering voor de
A-B-C junioren en voor de D-E-F pupillen, de agenda zal aan alle
leiders worden toegezonden. Als er agendapunten aan moeten worden
toegevoegd, verzoeken wij u deze per e-mail(rinusl@xs4all.nl) aan
ons kenbaar te maken.
Uitbreiding Jeugdcommissie:
De jeugdcommissie is verheugd om mede te delen, dat zij Klaas
Molenaar met onmiddellijke ingang bereid hebben gevonden voor de
functie van Commissaris Technische/Algemene Zaken. Tijdens de
jeugdcommissievergadering van 11 januari 2005 zullen wij de inhoud
van zijn functie nader toelichten.
Wangedrag ouders
De laatste tijd worden wij geconfronteerd met leiders, die willen
stoppen met hun functie, omdat zij zich irriteren aan het agressieve
gedrag van de ouders jegens de spelers van de tegenpartij, de scheids
rechters, maar ook ten opzichte van de leider, omdat zij het oneens
zijn over beslissingen. Helaas blijkt achteraf, wordt de jeugdcommis
sie hiervan niet altijd op de hoogte gesteld en hierbij verzoeken wij
dan ook met klem aan de leiders als zich een incident voordoet, dit
direct en het liefst per e-mail(rinusl@xs4all.nl) te melden bij de
jeugdcommissie, zodat de jeugdcommissie over kan gaan tot gepaste
maatregelen.
Mutaties opstellingen
BI afvoeren Gideon Muller, toevoegen Tim St. Aubijn
B2 afvoeren Tim St. Aubijn, Xaverio Esajas
Al: leider Jan Portengen heeft om persoonlijke reden bedankt.
Schaduwprogramma voor a.s. weekend zondag 19-12-04 indien
afgelast wordt.
09.15 - 10.30 uur C 3 - C4
10.45 - 12.15 uur B3-A3
Contactpersoon A- en B-junioren Thea Verhoeven 020-4961106,
06-44966855 thea. verhoe ven hetnet.nl
Al
Trainer/Coach Kenneth Coblijn 06-53296266,
A2
Trainer/Coach Arni Brands 06-14881278 Teammanager Boy Smits
020-6796611/06-18163321
A3
Trainer/Coach Hesdy Sanchez 06-12268777 Teammanager Bas Poll
ing 06-23752328
A4
Teammanager Wim Meuleman 020-6732030/06-21636907
A5
Voorlopig kontaktpersoon Quintus Abeln 020-6275400
BI
Trainer/Coach Erwin Keiler 06-44702344, Teammanager Tjeerd
Hansen 020-6282068/06-4186582
B2
Trainer/Coach Magid Jansen 06-20035077, Teammanager Jan Willem
Telkamp 020-3452280/ 06-10506472
B3
Teammanager Roy Dekker 06-54790215
B4
Coach Rob Ouderland 020-6595221 en teammanager Ton Hoogland
020-6907699
B5
Teammanagers Ed de Leau 020-6266694, Lex Roos
B6
Teammanagers Jaap van der Veer 020-6769552/06-53543133 en Jos
Bles 020-6426110
B7
Teammanager Robert Vromans 06-51455020
Contactpersoon C-junioren Quintus Abeln 06-54261754 quin-
tusabeln abeln.nl
Spelers van de Cl
Daan Blekemolen, Ricardo van den Bogaerde, Majid Faiz, Nigel
Hasselbaink, Sander Havermans, Raffy Koopmans, Michael Malm-
berg, Tom van der Meer, Robert Molenaar, Tim Noordraven, Sil
Paddenburg, Enrico Patrick, Damiano Schet, Maxime Singels,
Winsten Telgt, Robert Wevers.
Trainer/Coach Casimir Westerveld 06-29308818, Teammanager
Bernard Koopmans 06-51507191
Spelers van de C2 selectie
Rio Biltoo, Youry Bolsius, Kay Bottse, Daan Brinkman, Edwin
Gyasi, Daan Hammar, Carim Hilal, Marc Jozefzoon, Bryan Ottenhoff,
Justin Ruijter, Kevin Schmale, Maxime Stefels, Justin Swart, Thomas
Visser, Mitchell te Vrede, Allon Worms.
Trainer/Coach Bep Thomas 06-40122436
Spelers van de voorlopige C3 selectie
Roy Asiamah, Milan Besselink, Stefan Crooijmans, Stephan Frijns,
Tim van Hasselt, Alexander Hes, Yanick Meyer, Diego Prestus,
Ralph van Reijsen, Randell Smit, Erik Truijens, Kevin Vanenburg,
Roemer Weerkamp, Jordi van der Zwaard.
Trainer/Coach Benjamin Pinto 06-28902863, Jan Verhagen 06-
51071908, Teammanager Eddy Meijer 020-6412133
Spelers van de C4
Joey Andela, Arne Bartelsman, Daley de Boer, Robbin Buning,Blue
ter Burg, Fedor de Fretes, Rick van der Graaf, Dominic Grot, Nick
Heeremans, Brian Inden, Lennart de Leeuw, Lasele Leijsner, Dirk de
Meijer, Justin Monpellier, Sebastiaan Mosselman, Victor Rekelhof,
Rafael Stoffels,
Trainer/coach: Jan Vroegop 06-55175657, teammanager hr. Rekelhof
020-6765757.
Spelers van de C5
Jerry van Bekkum, Nando Duikersloot, Daniel Hofstra, Siebren
Leeman, Sergio van der Linden, Mischa Maichi, David de Munnik,
Shaoul Sharabani, Raffy Wallheimer, Didier Wilhelm, Tymen van
Zadelhoff, Louis Zandwijken, Jeroen Tans, Luciano Bijkerk.
Teammanager Rene Wilhelm 06-10554588
Spelers van de C6
Darryl Bruster, Moreno Cairo, Tim Davidson, Midas Dujardin, Tho
mas van Geuns, Enne Hekma, Joost Huisman, Abel Malschaert, Sam
Massar, Mare Smits, Boris Sommers, Thijs Vernooy, Daan de Vlie
ger, Hein van der Wall, Sake van der Wall.
Teammanager Willem Massar 06-54972336
14