Programma
Ligging terreinen
Zaterdag
15 december 2004 83e jaargang nr. 7
Thuiswedstrijden zaterdag 18 december 2004
Gaffar M.R.A.
F.Jüch
Swart K.H.
Engelenburg G.J. van
Jordy Inden
Steven Bos
Jordy Inden
Dirk de Meijer
Tim van hasselt
Dirk de Meijer
14:30 33364 AFC 3 - SIZO 2
14:30 34496 AFC 7 - DVVA 10
14:30 3400 AFC BI - Cambuur L. BI
12:00 44859 AFC B2 - Roda '46 B1
09:00 63082 AFC D4 - Aalsmeer Dl
09:00 63251 AFC D7 - ZSGOAVMS Dl
10:30 66713 AFC D9 - Swift D4
10:30 61126 AFC Dl 1 - Diemen D8
10:30 118245 AFC E2 - Ouderkerk E2
12:15 120554 AFC E3 - Pancratius E2
10:30 120720 AFC E5 - Amstelveen H E2
12:15 126052 AFC E8 - Blauw Wit A'dam E5
10:30 126167 AFC E9 - Pancratius E8
12:15 126590 AFC E12 - Amstelveen H MEI
09:00 69691 AFC F1 - Blauw Wit A'dam F1
12:15 71089 AFC F2 - Blauw Wit A'dam F2
09:00 73651 AFC F5 - Sporting Martin F3
10:30 73819 AFC F6 - RKDES F3
10:30 143025 AFC F9 - Roda '23 F10
Uitwedstrijden zaterdag 18 december 2004
09:30 63141 DCG D3 - AFC D5
11:30 63196 Swift D2 - AFC D6
12:30 63308 RKAVIC Dl - AFC D8
09:30 66991 RKAVIC D2 - AFC D10
10:30 118191 Blauw Wit A'dam El - AFC El
10:15 120666 Pancratius E3 - AFC E4
11:15 120779 RKDES E2 - AFC E6
11:00 120854 Legmeervogels E4 - AFC E7
09:30 126278 Legmeervogels E7 - AFC E10
13:00 126502 Sporting Martin E8 - AFC El 1
09:00 73594 Amstelveen H F2 - AFC F4
09:00 77979 Amstelveen H F4 - AFC F7
11:00 146929 AGB F1 - AFC F8
Thuiswedstrijden zondag 19 december 2004.
12:00 95077 AFC 9 - FIT 3 F. de Munnik
12:00 41841 AFC A2-WGW Al Koene J.
14:30 104615 AFC A3 - Concordia Al Keiman C.
11:45 106164 AFC A4-KDO Al
11:45 107350 AFC B3 - Zeeburgia B2 Wendels J.C.
11:45 109569 AFC C3 - Hoofddorp C2 Beharie K.
14:45 151727 AFC C4 - RKDES Cl
Uitwedstrijden zondag 19 december 2004.
14:00 972 DWV 1 - AFC 1 Wagner L.
12:00 155332 Legmeervogels 4 - AFC 10
10:00 152872 RKDES BI - AFC B4 Verbrugge E
12:00 152894 TABA BI - AFC B5
10:45 109436 Vitesse 22 Cl - AFC C2 Jambroes J.P.
10:00 142282 AS'80 C3 - AFC C5
Thuiswedstrijden zondag 09 januari 2005
11:45 86950 AFC Zon 2 - K.HFC 2 Ligtvoet J
14:45 98434 AFC 12 - Ouderkerk 5 (uitstel aangevraagd)
Programma voor 15/16 en 22/23 januari komt te staan in de Scha
kel die uitkomt op 12 januari.
Dit is weer een compleet programma.
Raadpleeg de onlangs verstrekte Clubvinder kaart.
Deze gratis routekaart naar alle voetbalverenigingen is onlangs door
de leiders/aanvoerders aan de spelers uitgereikt.
Ook op de website van AFC kan men zien waar de terreinen te vinden
zijn van onze tegenstanders.
Als men in de linker rode balk de knop sportparkaanklikt en gaat
naar 'velden tegenstandersdan ziet men een lange alfabetische lijst
van clubs met bijbehorende terreinligging.
Om de bestemming van het veld gemakkelijker te vinden is de websi
te van 'Routenet' aangesloten. Men typt hierin de postcode van de
betreffende club en eigen adres in en met ziet waar het terrein is en
hoe men moet rijden.
Zaal voetbaltoernooi zondag 9 januari 2005
in Emergohal, Amstelveen:
Ochtend/voormiddag: 10:00 - 14:00 uur;
zaterdag 4, 6, 7, Vet.comb. I en II, zondag 4, 5, 8 en 10
Middag: 14:00 - 18:00 uur;
zaterdag 2, 3, 5, Klassieke Vet., zondag 3, 6,11 en 12
Voor meer informatie: zie pagina 6
AFC-website
Op onze schitterende site is het mogelijk bij je elftal verslagen toe te
voegen of mededelingen te plaatsen. Via de webmaster. Hans Elias,
(webmaster@afc-amsterdam.nl) kan een wachtwoord worden opge
vraagd.
Laat ons meegenieten van het wel en wee binnen de diverse zater
dagteams.
Zaterdagcommissie
De zaterdagcommissie bestaat uit:
Roy van Dijk - voorzitter (023-5248924/06-53288696)
Sebo Woldringh - secretaris (023-5492900/06-14672961)
Benno Honsdrecht- commissaris (020-6701850/06-21262621)
Camiel Huisman - commissaris (020-4004305/06-22978733)
Programma (zie elders in deze Schakel)
Opstellingen
Zaterdag 1
Trainer: Martin Verburg 06-52017206; Leider: Remco Verbrug-
gen 06-14190306;
Fysio:Michael Oliviera 06-21278122
Zaterdag 2
Afschrijven Sebo Woldringh 06-14672961 of 023-5492900 of 020-
6666656.
Zaterdag 3
Afschrijven bij Anton van Broeckhuysen 06-53214371
Zaterdag 4
Afschrijven bij Hans Dekkers 06-51545649.
Zaterdag 5
Afschrijven bij Lou Hekster 06-53304374 of Alphons Peters 06-
53133914; Scheidsrechter: Peter Brans
Zaterdag 6
Afschrijven bij Peter van den Dungen 06-27090830 of Eric Euwes
06-55326235.
Zaterdag 7
Toevoegen: B.M. Arends; correctie: F. Langereis.
Afschrijven bij Camiel Huisman 020-4004305 of 06-22978733
Veteranen 1
Afschrijven bij Ruud de Bruyn 06-55195650 of Boudewijn Zomer
06-27013999 of 020-6001918.
Veteranen 2
Afschrijven bij Marcel Koster 06-53134078 of Ruud Mantel 020-
6401900 of Cocky van Duyvenbode 06-10310096
12