Ligging terreinen
3 november 2004 83e jaargang nr. 5
14:45 152879 AFC B4
09:00 109187 AFC B7
09:00 110295 AFC C5
09:00 110426 AFC C6
09:00 111348 AFC C8-
KDOB1
Muiden B1
HFC Kon. C3
Almere C5
KDO C3
Uitwedstrijden zondag 14 november 2004
11:00 86967 ADO 20 2 - AFC 2
11:00 87628 Concordia 2 - AFC 4
14:00 92068 RKAV 3 - AFC 6
12:30 92202 RKAVIC 5 - AFC 7
11:30 92332 ZRC/Herenmarkt 2 - AFC 8
12:00 98428 KLM 4 - AFC 12
14:00 147583 HYS A1 - AFC A4
11:30 107257 Weesp FC B1 - AFC B3
13:00 152900 Roda '23 B2 - AFC B5
13:30 109125 Nieuw Sloten sv B1 - AFC B6
11:30 109455 Purmerend CI - AFC C2
12:45 109584 Waterwijk CI - AFC C3
10:00 151733 Sporting Martin C2 - AFC C4
10:00 111220 DCG C6 - AFC C7
Thuisprogramma zaterdag 20 november 2004
14:45 34240 AFC 5 - SMS 4
14:45 34368 AFC 6 - WV-HEDW 10
12:00 82455 AFC VEI - Nieuwendam VE1
14:30 3010 AFC A1 - Haarlem A1
12:00 44882 AFC B2 - Geinoord B1
12:15 59284 AFC D1 - AjaxDl
10:30 60472 AFC D2 - DWV D1
09:00 63071 AFC D4 - Blauwwit/A D3
09:00 137448 AFC D7 - Pancratius D2
09:00 66981 AFC D10 - Sp.Martinus D4
10:30 118234 AFC E2 - DWS E2
10:30 120709 AFC E5 - Aalsmeer E2
12:15 120763 AFC E6 - Swift E3
12:15 126268 AFE E10 - Pancratius E9
10:30 126492 AFC El 1 - RKDES ME1
12:15 126582 AFC E12 - Legmeervogels El 1
09:00 71133 AFC F3 - Roda'23 F4
12:15 73584 AFC F4 - KDO F2
09:00 77971 AFC F7 - Pancratius F6
10:30 78013 AFC F8 - Blauwwit/A F5
Uitprogramma zaterdag 20 november 2004
K.HFC VET - AFC VET
14:00 29934 TOB 1 - AFC 1
12:30 32326 SMS 2 - AFC 2
13:00 33287 SIZO 2 - AFC 3
12:00 34120 Abcoude 2 - AFC 4
10:30 34503 WV-HEDW 11 - AFC 7
14:30 82689 Wherevogels VE1 - AFC VE2
14:30 41864 Omniworld A2 - AFC A2
11:30 50142 Zeeburgia CI - AFC CI
11:00 60341 Roda'23 D1 - AFC D3
12:00 63128 AGB D1 - AFC D5
11:00 63185 Blauwwit/A D4 - AFC D6
12:30 63297 KDO D1 - AFC D8
09:45 61133 Ajax D5 - AFC Dl 1
12:30 66698 Legmeervogels D4 - AFC D9
09:30 118180 Legmeervogels El -AFCE1
11:15 120539 KDO El - AFC E3
11:00 120654 Blauwwit/A'dam E3 - AFC E4
09:30 120843 Blauwwit/A E4 - AFC E7
10:15 126039 A'veen/Heemraad E3 - AFC E8
11:00 126154 Arsenal E2 - AFC E9
11:30 69678 Pancratius F1 - AFC F1
10:15 73638 Ouderkerk F3 - AFC F5
09:30 73806 Roda'23 F7 - AFC F6
10:00 148464 Sp.Maroc F2 - AFC F9
Rijnders M.P.
Voort J.C.M. van der
Hilbrink S.
Hoekman G.J.
Dokcan A.
Hunnik A van
Seitner H
Bos E
Steven Bos
Dirk de Meijer
Steven Bos
Jordy Inden
Jordy Inden
Maas C H
Smits J
Eenennaam J van
Petter K
Pothuizen MAJM
Drenth C G
Rotscheid E
Steve van Loggem
Herman Fritzsche
Jardo van Zweden
Frans Jiich
Verburg D
Hartoch R G
Wagner L
Blank L C
Silvester R
Jansen C
Thuisprogramma zondag 21 november 2004
11:45 86973 AFC 2 - Hollandia 2
14:45 87632 AFC 4 - K.HFC 3
14:45 92079 AFC 6 - AGT 2
14:45 130686 AFC 7 - KDO 4
11:45 92343 AFC 8 - Sloten/Rivalen3
14:45 98430 AFC 12 - Nautilus 3
11:45 106158 AFC A4-DIOSA1
11:45 152901 AFC B5-RKAVB1
09:00 109457 AFC C2 - DCG C2
11:45 109592 AFC C3 - Fortius CI
09:00 151734 AFC C4 - B'veldert C2
09:00 111224 AFC C7 - Legmeervogels C4
Uitwedstrijden zondag 21 november 2004
14:00 972 DWV 1 - AFC 1
11:30 87235 VVA/Spartaan 2 - AFC 3
12:00 95082 JosAV'graafsmeer 5 - AFC 9
14:00 94853 RKDES 3 - AFC 10
14:30 94972 Arsenal 4 - AFC 11
11:30 104640 Pancratius A1 - AFC A3
14:00 3407 Haarlem B1 - AFC B1
14:00 152880 Legmeervogels B2 - AFC B4
11:00 109060 Swift B4 - AFC B6
13:00 109196 Roda' 23 - AFC B7
12:00 110300 Almere C4 - AFC C5
09:30 110433 Pancratius C4 - AFC C6
09:00 111354 Almere C8 - AFC C8
Ook op de website van AFC kan men zien waar de terreinen te vinden
zijn van onze tegenstanders.
Als men in de linker rode balk de knop sportpark' aanklikt en gaat
naar velden tegenstanders', dan ziet men een lange alfabetische lijst
van clubs met bijbehorende terreinligging.
Dit is hetzelfde overzicht wat men in de Schakel aantreft, alleen nu
een lijst van bijna 300 verenigingen.
Om de bestemming van het veld gemakkelijker te vinden is de websi
te van 'Routenet' aangesloten. Men typt hierin de postcode van de
betreffende club en eigen adres in en met ziet waar het terrein is en
hoe men moet rijden.
Dit is de laatste keer dat de terreinliggingen in de Schakel worden
opgenomen. Zie ook artikel 'Ligging terreinen tegenstanders'
Gratis routekaart naar alle voetbalverenigingen
Aalsmeer, Sportpark Hornmeer, Dreef, 1431 HX Aalsmeer, 0297-
326380
Abcoude, Sportpark Hollandse Kade, Nieuwe Amsterdamseweg,
1391 Abcoude,0294-283984
ADO '20, Sportpark De Vlotter, Oosterweg, 1968 KM Heemskerk
(NH), 0251-244534
AGB, Sportpark Ookmeer, Han Hollanderlaan 12, 1067 BB Amster
dam,020-61 10608
Ajax, Sportpark De Toekomst, Borchlandweg 6-16, 1071 NH Am
sterdam 020-3119107 of 3119103
Almere, Sportpark De Marken, Hofmark, 1355 ES Almere, 036-
5310005
Amstelveen/Heemraad, Sportlaan, 1185 TB Amstelveen,020-
6452443
Arsenal, Sportpark De Schinkel, IJsbaanpad 50, 1076 CV Amster
dam,020-6794226
Blauw Wit Amsterdam, Sportpark Sloten, Sloterweg, 1066 CD
Amsterdam,020-6171944
Buitenveldert, Sportpark Buitenveldert, De Boelelaan, 1081 HZ
Amsterdam-Zuid, 020-6445577
Chabab, Sportpark Riekerhaven, Overschiestraat, 1062 XK Amster
dam,020-6178581
Concordia, Sportpark Brasserkade, Delft,015-2126600
Concordia, Sportcomplex De Zanderij, Stationsweg 37, 2182 BA
Hillegom,0252-516834
12