Programma
3 november 2004 83e jaargang nr. 5
Thuiswedstrijd woensdag 03 november 2004
19:00 2875 AFC B2 - Blauwwit/A B2
Thuisprogramma zaterdag 06 november 2004
15:00 AFC VET - HBS VET
14:45 33276 AFC 3 - WV-HEDW 6 Pothuizen M.A.J.M.
14:45 34229 AFC 5 - Swift 5
14:45 34356 AFC 6 - Volewijckers 3
12:00 82445 AFC VEI - DZS VEI
14:30 2999 AFC Al - Ajax A2 Legemaat A.
12:15 59273 AFC Dl - FC Volendam Dl Vermeij N.M.
10:30 147178 AFC D2 - WA/Spartaan Dl Dirk de Meijer
09:00 63063 AFC D4 - NFC/Brommer D1 Steven Bos
09:00 63232 AFC D7 - DCG D4 Jordy Inden
10:30 118226 AFC E2 - Legmeervogels E2 Steven Bos
10:30 120701 AFC E5 - Buitenveldert E2
12:15 120755 AFC E6 - Sporting Martin E3
12:15 126033 AFC E8 - Legmeervogels E5
10:30 126148 AFC E9 - Sporting Martin E5
12:15 126575 AFC E12 - SCW E3
12:15 71070 AFC F2 - Turkiyemspor F2 Dirk de Meijer
09:00 73632 AFC F5 - DWS F3
10:30 73800 AFC F6 - Ouderkerk F4
Uitprogramma zaterdag 6 november 2004
14:30 29927 Vlug en Vaardig 1 - AFC 1 Blom L.A.
14:30 32314 Hollandia 3 - AFC 2 Kooy R.
13:30 34107 DVVA 8 - AFC 4
12:00 34488 GeuzenM'meer 4 - AFC 7
14:00 82675 Nieuwendam SC VE2 - AFC VE2
14:30 3392 Ajax B2 - AFC B1 Fadili L.
13:00 50133 DWS Cl - AFC Cl Frankhuizen G.J.M.
11:00 60326 Hoofddorp D2 - AFC D3
09:30 63121 Vlug en Vaardig Dl - AFC D5
09:00 63287 SCW Dl - AFC D8
14:00 66692 Buitenveldert D3 - AFC D9
13:00 66970 Pancratius D5 - AFC D10
14:30 61118 Waterwijk D12 - AFC Dll
11:15 118170 RKDES El - AFC El
11:30 120533 Roda '23 E3 - AFC E3
10:00 120646 Chabab El - AFC E4
10:15 120833 Pancratius E6 - AFC E7
11:15 126257 Ouderkerk E5 - AFC E10
1:30 126481 Roda'23 El 1 - AFC El 1
10:00 71123 Gold star/SNA F1 - AFC F3
09:30 73573 DCG F3 - AFC F4
11:15 77963 DCG F5 - AFC F7
09:00 78005 Aalsmeer F3 - AFC F8
13:00 143020 DWS F5 - AFC F9
Thuisprogramma zondag 07 november 2004.
11:45 86962 AFC 2 - Hilversum FC 2 Puijk N.
14:45 87621 AFC 4 - Pancratius 2 Cerneüs E.C.A.
14:45 92199 AFC 7 - RKAV 4 Seth van Straten
14:45 41853 AFC A2 - EDO hfc Al Mahabali N.
11:45 106147 AFC A4 - Swift A2
12:00 44871 AFC B2 - Omniworld B2 Folgers R.J.
11:45 107255 AFC B3 - Blauw Wit A'dam B2 Hartoch R.G.
11:45 152899 AFC B5 - Swift B2
09:00 109049 AFC B6 - HFC Kon. B6
09:00 109446 AFC C2 - Purmersteyn Cl Tulleners C.H.
11:45 109581 AFC C3 - Pancratius Cl
09:00 151732 AFC C4 - Abcoude C3
09:00 151886 AFC C7 - Wherevogels (de C5
09.45-10.30 uur AFC E8 - Japan El (vr.)
09.45-10.30 uur AFC E10 - Japan E2 (vr.)
09.00-09.45 uur AFC F6 - Japan F1 (vr.)
09.00-09.45 uur AFC F9 - Japan F2 (vr.)
Uitwedstrijden zondag 7 november 2004
14:00 959 Tonegido/Hgs. B 1 - AFC 1 D'Onorio G.
11:00 87226 Roda '46 2 - AFC 3 Smalen J.M. de
11:30 88279 Diemen 2 - AFC 5 Driest A.J.M.
11:00 92064 NAS 3 - AFC 6
14:00 92328 ZSGO/WMS 3 - AFC 8
12:30 95074 DCG 4 - AFC 9
13:00 94960 WV-HEDW 5 - AFC 11
14:30 98469 Sporting Martin 7 - AFC 12
14:00 147553 Chabab Al - AFC A5
11:00 152878 Swift B1 - AFC B4
10:00 109181 KDOB2-AFCB7
10:00 110291 Haarlem C3 - AFC C5
10:00 110418 Legmeervogels C3 - AFC C6
Thuiswedstrijden zaterdag 13 november 2004
14:30 29932 AFC 1 - Voorland 1 Miltenburg R.J.M.
12:15 34112 AFC 4 - GeuzenM'meer 2
14:30 34496 AFC 7 - DVVA 10
14:30 82683 AFC VE2 - VVGA VEI
14:30 3400 AFC B1 - Cambuur L. B1 Swart K.H.
12:00 50137 AFC Cl - Hollandia Cl Broekhof M.N.
10:30 60334 AFC D3 - Swift Dl Dirk de Meijer
09:00 63125 AFC D5 - Turkiyemspor D2 Jordy Inden
12:15 63180 AFC D6 - Ouderkerk D1 Steven Bos
09:00 146440 AFC D8 - WA/Spartaan D2 Dirk de Meijer
10:30 66695 AFC D9 - Arsenal ASV Dl Steven Bos
10:30 61126 AFC Dl 1 - Diemen D8 Jordy Inden
12:15 118175 AFC El - Ouderkerk El Joost Huisman
12:15 120536 AFC E3 - Arsenal ASV El
09:00 120650 AFC E4 - AMVJ El
0:30 120838 AFC E7 - Roda '23 E6
12:15 126034 AFC E8 - NFC/Brommer E1
09:00 69673 AFC F1 - Sporting Martin F1
12:15 71071 AFC F2 - Roda'23 F3
09:00 73633 AFC F5 - Blauw Wit A'dam F3
10:30 73801 AFC F6 - Pancratius F5
10:30 143021 AFC F9 - Ouderkerk F7
Uitwedstrijden zaterdag 13 november 2004
Concordia VET - AFC VET
14:30 33285 CSW 3 - AFC 3 Kerkhof M.B. van dei
14:30 34232 RKAVIC 4 - AFC 5
12:00 34363 WA/Spartaan 3 - AFC 6
12:00 82453 Sloterpark/AGS VE3 - AFC VEI
14:30 3006 Stormv./Telstar Al - AFC Al Serik D.
14:30 44878 RKAVV B1 - AFC B2 Schouten D.
12:00 59280 DWS D1 - AFC Dl Demirayak A.
12:00 60468 Abcoude Dl - AFC D2
11:30 63067 ZRC/Herenmarkt D1 - AFC D4
14:00 63234 DWS D5 - AFC D7
11:00 66977 Arsenal ASV D2 - AFC D10
09:30 118230 DCG E2 - AFC E2
11:30 120703 RKAVIC El - AFC E5
13:00 120761 Roda '23 E5 - AFC E6
09:30 154377 Voorland E3 - AFC El 1
10:15 126577 Amstelveen H E5 - AFC E12
10:00 71130 SDZF1 - AFC F3
09:30 73580 Legmeervogels F5 - AFC F4
09:30 153469 Roda '23 F6 - AFC F7
09:00 78010 Ouderkerk F6 - AFC F8
Thuiswedstrijden zondag 14 november 2004
14:30 969 AFC 1 - Blauw Wit A'dam 1 Klaverveld H.J.H.
11:45 87232 AFC 3 - Almere 2 Bal E.
11:45 88285 AFC 5 - DWSV '61 Bila 2 Kraanen B.J.
11:45 95077 AFC 9 - FIT 3 Frank de Munnik
14:45 94847 AFC 10 - Arsenal ASV 3 Ap Springer
11:45 94967 AFC 11 - KLM 3 Hans Elias
12:00 41858 AFC A2 - AFC 34 Al Abaisa Alken O.R.
14:45 104633 AFC A3 - Legmeervogels Al Pos M.J.
14:45 147554 AFC A5 - Almere A4
11