11.15 - 12.15 uur trainingsprogramma combinatievormen traptech- niek 12.15 - 12.30 uur lunch F pupillen begeleiders 12.30 - 12.45 uur lunch E pupillen begeleiders 12.45 - 13.00 uur lunch D pupillen begeleiders 13.00- 14.30 uur Voorronde penalty/shootout competitie 14.45 - 15.15 uur Finaleronde penalty/shootout competitie 15.15 - 15.30 uur Prijsuitreiking Trainingen in de herfstvakantie De trainingen van de D-, E- en F-pupillen komen op maandag 18 en woensdag 20 oktober te vervallen daarvoor in de plaats zijn de herfst- 2-daagse op dinsdag 19 en woensdag 20 oktober van 09.45-15.30 uur Oefenwedstrij den Voor oefenwedstrijden, zie de in het wedstrijdprogramma de cursief gedrukte wedstrijden. Ziekenboeg Ruben van Uden ui de D6 is geblesseerd aan zijn enkel, Floris Kloes van de A3 is van zijn fiets gevallen en heeft een hoofdwond. Namens de jeugdcommissie wensen wij hen beiden veel sterkte en beterschap. Scheidsrechters Junior Board Iedere zaterdag kunnen wij een beroep doen op een aantal jeugdleden, waar wij bijzonder trots op zijn en die met veel plezier wedstrijden fluiten van de D, E en F pupillen. Helaas constateren wij steeds vaker dat ouders/begeleiders van A.F.C. spelers nogal eens op deze jongens negatieve kritiek hebben en dit in woord en gebaar kenbaar maken, omdat zij niet goed zouden fluiten. Deze jongens doen hun uiterste best en mogen fouten maken, maar hun liefhebberij voor het fluiten wordt natuurlijk wel minder als er ouders/begeleiders het nodig vin den om deze jongens van de kant te bekritiseren. Zonder deze jongens hebben wij geen scheidsrechters en dan wordt er weer gemopperd door de ouders/begeleiders, dat er geen scheidsrech ters zijn. Ons verzoek is dan ook aan die ouders/begeleiders zich voortaan van commentaar te onthouden en in plaats daarvan deze jongens te koes teren. Indien wij een ouder/toeschouwer erop betrappen, dat hij of zij zich in negatieve zin uitlaat over een scheidsrechter zullen wij gepaste maatregelen treffen. Wintertijd In de nacht van het weekend van 30 op 31 oktober wordt de tijd weer 1 uur teruggezet, dus wees alert. 3e Jeugdcoördinator Vanaf 1 oktober is Roy Dekker benoemd als coördinator voor de overige A, B en C junioren, de taakverdeling van de coördinatoren is nu als volgt: Jan Verhagen, alle overige D, E en F junioren plus Champions Lea gue en World Cup Hennie Schipper, selectieteams A1-A2-B1-B2-C1-C2-D1-D3 en Dl l(E-elftal). Roy Dekker, alle overige A, B en C junioren. Witte reserveshirts Nog steeds is niet iedereen ervan op de hoogte dat, alle jeugdspelers van AFC altijd een wit reserveshirt bij zich dienen te hebben. Jeugdvoetbalwijzer De K.N.V.B. heeft voor de teammanagers van alle categorieën een boekje uitgegeven met handige tips. Er zijn nog een aantal exempla ren over en die zijn af te halen bij de administratie. T aalgebruik: Tijdens wedstrijden, trainingen maar ook op het sportpark wordt soms door spelers taal gebruikt die voor anderen zeer kwetsend kan zijn. Van de trainers en teammanagers verwachten wij dan ook als zij hiermee geconfronteerd worden, zij ongeacht wie het ook is, de speler direct ter verantwoording roepen, d.w.z. tijdens de wedstrijd direct 13 oktober 2004 83e jaargang nr. 4 wisselen, van de training verwijderen en op het sportpark naar huis sturen. Als zich zo een incident heeft voorgedaan is de trainer of teammana ger verplicht de jeugdcommissie hierover in te lichten en de speler moet zich dan dinsdagavond om 19.00 melden bij 1 van de jeugd- commissieleden(zie hiervoor de Schakel).Als een speler niet ver schijnt, mag hij de eerstvolgende wedstrijd(en) niet meespelen totdat hij zich gemeld heeft. Ook door ouders of begeleiders worden wel eens langs de kant op- en aanmerkingen gemaakt ten opzichte van tegenstanders, maar ook naar de scheidsrechter. Indien wij iemand erop betrappen, die beledigende taal uitspreekt en waarvan zijn of haar kind lid is van A.F.C. zullen wij ons genoodzaakt zien om pas sende maatregelen te nemen. Wedstrijdformulier Hierbij willen wij nog eens benadrukken, dat het van belang is om het wedstrijdformulier voor aanvang van de wedstrijd zo volledig moge lijk in te vullen, het gebeurt nog regelmatig dat leiders dit vergeten. Na afloop van de wedstrijd moet het formulier indien noodzakelijk aangepast worden, let ook op dat het clubnummer is ingevuld, de aanvoerder zijn handtekening heeft geplaatst, de naam van de assis tent grensrechter niet ontbreekt, alle lidnummers zijn ingevuld. Uitslagen doorbellen Wij zijn enorm benieuwd naar de uitslagen, bij de thuiswedstrijden is het vaak geen probleem om een uitslag te achterhalen, maar juist bij de uitwedstrijden stellen wij het op prijs als de leider de uitslag van de wedstrijd van zijn of haar team even doorbelt naar de wedstrijdta fel 020-6445575. Borg kledingpakket Er zijn nog een aantal selectiespelers, die het bedrag van de borg nog niet hebben overgemaakt. Indien wij dit bedrag niet voor 22 oktober a.s. ontvangen hebben worden deze spelers met ingang van 23 okto ber niet meer opgesteld totdat wij het bedrag ontvangen hebben. Contactpersoon A- en B-junioren Thea Verhoeven 020-4961106, 06-44966855 thea.verhoeven@hetnet.nl Spelers van de Al Jeroen Acda, Jeroen Bertens, Elzou Braafheid, Armando Catsburg, Ben Ebu-Mordi, Kalid Aulad El Faddil, Tyrone de Groot, Kalid Harrak, Necmettin Imac, Lamin Jaiteh, Joey van Leijenhorst, Joey Patrick, Olivier Poederbach, Peter Post, Leroy Ruis, Laurens Samson, Gerson Sheotahul. Trainer/Coach Kenneth Coblijn 06-53296266, Teammanager Jan Portengen 023-5571701/ 06-25521773 Spelers van de A2 Sofian Abayahya, Nicky van Cittert, Allon Cohen, David Faerber, Fakhor Faysal, Robin de Groot, Paul Harleman, Wouter Kloes, Tom Markus, Ronald Pieters, Jeroen Smit, Edmund Sno, Renato Steffens, Hein Teunissen, Benny de Vries, Thomas Weijl, Jesse Annoh- Wijnaar. Trainer/Coach Ami Brands 06-14881278 Teammanager Boy Smits 020-6796611/06-18163321 Spelers van de A3 Toninho Berkleef, Tomas Bleker, Joost Delsing, Jordao de Fretes, Nicky Guijarro, Merijn Halsema, Olaf den Hartigh, Casper Hermanns, Floris Kloes, David Langenberg, Nils van Lingen, Manus Polling, Winsten Polling, Henk van Weerd, David Weinstein, Roel Zandvliet. Trainer/Coach Hesdy Sanchez 06-12268777 Teammanager Bas Pol ling 06-23752328 Spelers van de A4 Zore Badiali, Mordechai Bialosterski, Maicon del Campos, Tommy van Kampen, Martijn ten Kroode, Lorenzo Kuyt, Tim Leeman, Peter Lek, Sven Meuleman, Chiel Rouwendaal, Omar Semeler, Lee Sierad- zki, Erik Verhagen, Christaan van Westerloo, Thomas Wiewei. Teammanager Wim Meuleman 020-6732030/06-21636907 16

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 16