De jonge AFC'ers 13 oktober 2004 83e jaargang nr. 4 AFC 11 (612) C. Blog, E. Blog (020-6429020), E. Hollander, M. Lobatto, R. Lobat- to, D. Markens, M. Roeg, R. Groen, R. Schuitevoerder, B. de Hond, M. de Hond, R. Salomon, J. Samsom, D. Pekel (14). AFC 12 (716) F. Dankaart, M. van Dooren, M. van Driest, H. Eding, M. Eggen- kamp, M. Flam, A. Griede, D. ten Harkei, E. Hoegee, S. van Lier, L. Meijaard (020-4232548 06-55753030), J. Lee, J. Reisman, G. Schipper, G. Schrijver (15) Volgende Schakel De volgende Schakel (5) verschijnt in de week (45) van 1-6 november 2004 Nieuws van de Jeugdcommissie WIS (kunde) Werkgroep Interne Scouting Sinds vorige week maandag 4 oktober is een twaalftal liefhebbers en kenners van het voetbalspel nog meer betrokken bij AFC dan voor heen. Deze liefhebbers, hun zonen voetballen allen bij AFC, vormen een werkgroep, genaamd de WIS. Gedurende het seizoen gaat de WIS naar wedstrijden van alle teams van de jeugd gaan kijken. Op deze manier worden alle spelers een aantal malen bekeken en beoordeeld op hun vaardigheden. De doelstelling is een objectief beeld van de spelers te krijgen. Ook stellen wij ons ten doel al in mei de samenstelling van de teams (be kend) te maken, zodat iedereen voor de vakantie weet in welk team hij in augustus komt te spelen. De WIS werkt uiteraard onder leiding van de drie coördinators, Jan Verhagen (D, E, F), Henny Schipper (selectieteams) en Roy Dekker (A, B, C). Evenementen Commissie Een nieuw seizoen nieuwe kansen! Dit jaar zijn wij begonnen met een nieuwe commissie die zich gaat bezighouden met het organiseren van de diverse evenementen die wij elk jaar voor de AFC jeugd organiseren. Deze evenementen commissie zal onder leiding staan van ons zeer gewaardeerd lid Robby Lobatto. Inmiddels is de evenementen commissie al begonnen met de voorbe reidingen van het Sinterklaasfeest voor de WL-CL en F-jes en met het Kerst Diner voor de C-tjes. Graag zouden wij van een ieder, die zich geroepen voelt deze evene menten commissie tijdens de uitvoering te helpen, een e-mail ontvan gen als aanmelding. Dit maakt ook het communiceren in de toekomst een stuk makkelijker. De e-mail kan gestuurd worden naar: Michael Tugendhaft micatug@attglobal.net AFC Junior Board Beste AFC'ers, De Junior Board heeft weer een aantal leuke activiteiten ingepland voor de komende maand. Op zaterdag 6 november zal er een feest zijn voor de C-junioren. Net als vorig jaar zal dit feest worden geor ganiseerd in samenwerking met de hockeyclub Amsterdam. Deze editie van Double Mixed'' zal worden gehouden in het clubhuis van Amsterdam. Het is dus niet op AFC! Op posters en in de volgende schakel zal meer informatie volgen, bijvoorbeeld over de kaartver koop, maar zet deze datum alvast in je agenda! Een ander groot succes van vorig jaar waren de spelletjesmiddagen voor de E- en F-pupillen. Ook dit jaar zullen we deze weer organise ren en wel op woensdag 27 oktober voor de F-pupillen. Waarschijn lijk zal voor de E-pupillen een spelletjesmiddag worden georgani seerd op woensdag 17 november. Het programma voor 27 oktober is als volgt: Na de training kunnen de F-pupillen boven in het clubhuis komen om samen met je team te strijden tegen andere teams op verschillende onderdelen. Het begint dus rond 15.00 uur. Voor de Fl, F2 en F3 geldt: jullie kunnen die dag waarschijnlijk eerder trainen, zodat jullie ook mee kunnen doen. Hierover horen jullie binnenkort meer. Na de spelletjes is er voor iedereen een lekker broodje kroket met friet en appelmoes. Ook krijg je natuurlijk wat te drinken. Om te beslissen welk team er met de hoofdprijs vandoor gaat zal er een quiz gehouden worden die uiteraard over voetbal zal gaan. Het kost je slechts €5,00 voor een hele middag firn, inclusief het eten. Rond een uur of zeven kan je weer opgehaald worden door je vader of moeder. Je kan je inschrijven bij je leider. Hij geeft dan aan ons door hoeveel jongens er komen. Wij zoeken ook nog steeds mensen die op zaterdagochtend een wed strijdje bij de jeugd willen fluiten. Bel hiervoor Michael Parsser 06 21 25 33 36. Hopelijk zien we jullie bij onze activiteiten. Teamfoto's op website Inmiddels staan de meeste teamfoto's op de website van AFC. Deze zijn afgebeeld op de pagina van het betreffende team. Hierbij horen natuurlijk ook de namen van de spelers en begeleiders te staan en daar ontbreekt het bij een groot aantal foto's nog aan. Kijk even bij je team of de namen er al bij staan. Indien dit niet het geval is dan graag de namen per e-mail z.s.m. doorgeven aan webmaster@afc-amsterdam.nl E-mail adres van leiders Op onze website staat onder de knop clubinfode rubriek jeugdaf deling Hier zijn o.a. alle teamleiders opgenomen. Wij verzoeken alle teamleiders te kijken of hun naam en telefoonum- mer juist vermeld staat en hun e-mail adres op te geven. De aanpas singen kunnen dan gedaan worden. Eventuele correctie en opgave van e-mail adres graag sturen naar webmaster@afc-amsterdam.nl Herfst 2-daagse 2004 voor D-, E- en F-pupillen In de herfstvakantie organiseert AFC voor de D-, E- en F-pupillen het traditionele herfst-2-daagse. Op dinsdag en woensdag 2 dagen lang een groot voetbalevenement. De spelers verzamelen om 9.45 uur bij AFC, 's ochtends zijn er trai ningen en voetbalspelen, tussen de middag voor alle spelers en bege leiders een lunch en 's middags een 6:6 toernooi en een penal- ty/shoot-out competitie. Om 15.30 uur wordt het programma afgeslo ten met een prijsuitreiking. De spelers geven zich op bij de teammanager en ieder team zorgt voor minimaal één begeleid(st)er. Er zijn niet alleen begeleiders nodig voor de voetbalactiviteiten maar ook voor de limonade, lunch, administra tie, prijsuitreiking etc. Programma dinsdag 19 oktober 09.00 - 09.45 uurbespreking trainers en leiders, uitdelen materiaal 09.45 - 09.55 uur ontvangst deelnemers 10.00 - 10.15 uur opening 10.15 - 11.15 uur trainingsprogramma afwerken op doel/dribbelen en drijven 11.15 - 12.15 uur trainingsprogramma schijn- en passeerbewegingen/ koppen, volley 12.15 - 12.30 uur lunch F pupillen begeleiders 12.30 - 12.45 uur lunch E pupillen begeleiders 12.45 - 13.00 uur lunch D pupillen begeleiders 13.00 - 14.30 uur Voorronde 6:6 toernooi 14.45 - 15.15 uur Finalewedstrijden 6:6 toernooi 15.15 - 15.30 uur Prijsuitreiking Programma woensdag 20 oktober 09.00 - 09.45uur bespreking trainers en leiders, uitdelen materiaal 09.45 - 09.55uur ontvangst deelnemers 10.00 - 10.15uur opening 10.15 - 11.15 uur trainingsprogramma aan- en meenemen van de bal/ positiespel 3:1, 4:2 15

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 15