Jeugdjournaal 1 September 2004 83e jaargang nr. 2 World Cup Spelers 2004/2005 Lawrence Allick, Quinten van den Bergh, Nathan Bierman, Bas Bij- holt, Levi Blouw-Espinosa, Harry Bosschen, Hidde van den Brekel, Daniel de Campos, Marius Ceulen, Jesse Cohen, Joram Cohen, Yan- nick Creveuil, Max Cunningham, Tim van Daalen, Hanno Dahmen, Rick Egbers, Kwakoe Etwi, Hidde Floberg, Rowdy Frie, Philip Gast, Jord van Gent, Tim Goudswaard, Danny Gyasi, Stijn de Haan, Olivier den Hartog, Salomon Hogers, Luca Hommes, Sam Jesse, Alexander ter Kuile, Max Knap, Victor Lam, Thomas Lantman, Armana Leilis, Brian Loman, Maxence Luneau, Max Massaut, Luca Molenaar, San der Nieuwenhuis, Sacha Pardovitch, Storm de Quay, Aart Reijn, Justin Reingoud, Thymo Samson, Robin Schatens, Stafke Spijkers, Joop Stolle, Noah Stolte, Paul Stuyt, Tamir Themans, Anthony Thie- me, Jamil Tholen, Jelle Top, Sam Verkerke, Davio Verlinden, Diamo Vermeer, Tim Visschjager, Bas de Vos, Peter Vriens, Philip Weststra- te. Champions League Spelers 2004/2005 Anass Ahannach, Daniel Allick, Nathan Belifante, Noa Benninga, David van den Bergh, Laurens Blomjous, Floris Boerman, Gian Bosch, Storm Brouwer, Bohdy Buit, Eddy Cotterell, Maximus Darley, Gideon Davidson, Ayrton Dol, Pavlik Drovossekov, Jasper Deur, Berend Edelenbos, Carel Eiting, Bohdi Engels, Abel Friedberg, Justus Hillen, Floris Hofstra, Donny Huysen, Roman Jelier, David de Jong, Job Key, Tijn van der Kolk, Moos Kreuger, Philip ter Kuile, Randy Kuipers, Louis Luneau, Quinten Macknack, Diquan Majem, Mauk Muller, Nicolaas Noomen, Beer Oldenhof, Johannes Pel, Coen Pels Rijcken, Philip Plaisier, Thijs Prins, Berend Ramuz, Stuart Roeg, Daimen Rubio, Joet Scholten, Daniel Seenus, Leo Smolenaers, Ritchie Speelman, Joska Spijkerman, Jonas Steinsbisschop, Olivier Straub, Meine Tempels, Tommy van der Torre, Tom Vertregt, Kevin Vos, Nino Vrijhoef, Luke Walker, Max Warrens, Jesper Westra, Tom Zwaan. Champions League en World Cup 4 September Kennismakingstoernooi Champions League aanvang 09.00 uur Kennismakingstoernooi World Cup aanvang 09.45 uur II September le competitiewedstrijd Champions League, aanvang 09.00 uur le competitiewedstrijd World Cup aanvang 09.45 uur Voordat de teams worden ingedeeld zouden wij willen weten welke ouders bereid zijn leider te worden van een team van 5 spelers. Wij vragen ALLE ouders te helpen bij het verplaatsen van de doeltjes en het opruimen van het veld. Ook voor het "fluiten" van wedstrijdjes hebben we de hulp van ouders nodig. Vele handen maken licht werk! Ouders kunnen zich opgeven als leider per E-mail of telefonisch bij: Peggy van Wijnen, E-mail: peggyxs(a)planet.nl. mobiel: 06-48205116 In de nieuwe opzet van de Schakel worden de verslagen van de jeugd- teams niet meer integraal opgenomen. Het werd teveel... Elk team heeft een eigen pagina op onze site waarop alles natuurlijk wel volle- A dig, en steeds actueel, te lezen is. Mits aangeleverd...! Deze rubriek beoogt uit de recente artikelen een "bloemlezing" te geven. Citaten uit de verslagen van teams over de periode sinds de vorige Schakel die het meest opvielen vanwege het resultaat, de spanning, iets geks, een leuke anecdote, of wat maar voorbijkomt. Om een beeld te geven van wat onze teams hebben meegemaakt. Niet elk team komt elke keer voor, niet eens altijd de uitslag. Het hangt van het aanbod en het verslag af. Maar vanzelfsprekend kan een ieder dus altijd op de site terecht voor alle informatie over het favoriete team. De citaten wor den letterlijk, dus zonder enige correctie, overgenomen. Frank de Munnik Seizoensstart Waar sommigen nog in de zon lagen was de F3 al druk bezig met het nieuwe seizoen zo lezen we. En met naast goed voetbal ook met gevoel voor ons imago!: "...De mensen in Sloten wisten niet wat ze zagen toen om 09.30 uur de Heren van de F3 uit de kleedkamer stapten; afgetrainde mooie koppies in het schitterende AFC-tenue met bijkleurende warming-up sweater...".De 3-0, die Nathan uitein delijk mooi in de bovenhoek schoot, was er een van zeldzame klasse!! Maar liefst 7!!! combinaties, zonder dat een Blauw-Witter aan de bal kwam, ging hier aan vooraf. Ja daar kreeg Jean het even koud van en ik ook!..." En ze krijgen al wat pretenties. Dat schept hoge verwachtingen jongens!: "...om vervolgens om 10.00 uur in Badhoevdorp aan te treden tegen Pancratius, waar de plaatselijke middenstand flink in de buidel moest om onze matchfee te kunnen garanderen. Het laaste hadden we hard nodig omdat JB, vlak voor het sluiten van de transferwindow, de kostbare maar zeer bekwame doelman Jorre heeft weten vast te leggen!!. De Al bereidde zich op geheel andere professionele wijze voor in een trainingskamp: Na het drie gangen diner krijgt iedereen de gele genheid om zijn eigen gang te gaan. Dit resulteert o.a. in diepgaande discussies op de slaapkamers over de toestand in de wereld (onder werpen: religie, carriere, voetbal en waarschijnlijk vrouwen).Was het echt in die volgorde of toch niet omgekeerd Boeiend, maar het blijkt nog even wachten op een klinkend resultaat (ADO'20 tellen we niet mee...): Doordeweeks stond ten eerste de bekerwedstrijd in en tegen Haarlem op het spel. Helaas hebben we niet kunnen brengen wat we eerder wel konden. Namelijk veel beweging met en zonder bal en dynamiek. Uiteindelijk kregen we na twintig minuten spelen de enige goal van de wedstrijd tegen. Na rust speelden we wat beter, maar waren we wat ongelukkig in de afronding..." Echt beter ging het met de Fl: Afgelopen weekend heeft de voor lopige selectie van de Fl aan twee toernooien meegedaan op zater dag bij Legmeervogels en op zondag in het Olympisch Stadion. Van de 7 gespeelde wedstrijden werden er 5 gewonnen en eindigde twee wedstrijden in 0-0. In totaal werden er 21 doelpunten gescoord en kregen zij er slechts 1 tegen. Door dit resultaat boekte de Fl in het afgelopen weekend twee toernooi overwinningen..." Ja daar kun je mee thuiskomen. Ondertussen deed de E10 de eerste ervaringen met het nieuwe veld op: Het was weer even wennen wie staat waar, hoe fit is iedereen en wat wel het belangrijkste was, hoe voelt het om een wedstrijd te voetballen op een kunstgrasveld. Het ging niet echt slecht maar wat was het warm he en vooral die vervelende nylon hesjes waardoor het nog warmer leek dan het al was..." Dat is de nog wat beperkte oogst van deze keer. Maar we beginnen net. Onze overige spelers hebben zeker niet stil gezeten. Veel teams kennen hun definitieve samenstelling pas deze week. En het schrij- versbloed van de toeschouwers moet met enerverende resultaten nog gaan koken. Op veel teampagina's is overigens ook andere relevante informatie over trainingen enzo. te zien. FdM. 19

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 19