SCHEMA TRAINING zijn studie aan het CIOS met het trainerschap bij A.F.C. Raymond Haloni is afkomstig uit Israël en heeft daar de nodige ervaring opgedaan, Raymond assisteert Roy Dekker op de woens dagmiddag bij de D-E- en F-junioren. Benno Nihom (grensrechter Al) en Olivier Poederbach (Al) zijn 2 A-junioren, die al vanaf de F-junioren bij A.F.C. spelen. Dit seizoen trainen en coachen Benno en Olivier de D5 junioren en assisteren op de woensdagmiddag bij de Champions League en de World Cup. Ik ben best trots op deze jongens, die ikzelf als leider heb meegemaakt bij de F en E-junioren, echte A.F.C.-ers. Laurens Samson, speler van de Al, voetbalt al vanaf de C-junioren bij onze vereniging en is ook een echte A.F.C.-er geworden, Laurens assisteert op de woensdagmiddag bij de trainingen van de Champions League en World Cup. Darco Nieuwenhuis is de vader van Darco Jr, die dit seizoen in de F3 speelt. Darco Sr was altijd al aanwezig bij de trainingen en wedstrij den van de Champions League en World Cup en heeft zelf ook een aardig balletje kunnen trappen. Darco assisteert eveneens op de woensdagmiddag bij de trainingen van de Champions League en World Cup Lamin Jaiteh is sinds de C-junioren lid van de A.F.C. Lamin is doelverdediger bij de Al selectie en is dit seizoen de een van de keepertrainers.In de volgende Schakel zullen wij de andere trainers in het voetlicht plaatsen. Rinus van Leijenhorst Contactpersonen Zoals elk jaar wordt de Jeugdcommissie bijgestaan door DE CONTACTPERSONEN. Communicatie tussen leiders, coördinators en Jeugdcommissie is essentieel voor het goed functioneren van de gehele Jeugdafdeling. Wij zijn heel blij dat deze communicatie in goede handen is bij: Thea Verhoeven voor de A junioren en B junioren Quintus Abeln voor de C junioren Frank de Munnik voor de D pupillen Dennis Bijlsma voor de E pupillen Jean Bollen voor de F pupillen Peggy van Wijnen voor de Champions League en World Cup. Voor hun telefoonnummers verwijs ik naar de colofon. Alle communicatie aangaande hun categorie loopt via de betreffende contactpersoon. Blessures, ziekte, afzeggingen, wedstrijdverloop, etc. Hierdoor is de contactpersoon (en coördinators Jeugdcommissie) op de hoogte van het wel en wee van alle teams. We hopen dat alle leiders en leidsters hieraan zullen werken en wens iedereen een heel leuk voetbaljaar. John Parsser Evenementencommissie: De jeugdcommissie is op zoek naar kandidaten ter ondersteuning van deze commissie, die verantwoordelijk is voor de organisatie van de diverse evenementen zoals Sinterklaasfeest, Kerst diner, externe Toernooien, interne Toernooien etc. Indien u hiervoor belangstelling heeft verzoeken wij u contact op te nemen met de voorzitter van de jeugdcommissie Rinus van Leijenhorst tel. 06-53925408. Directe rode kaart: A-B- of C- junioren, die door de scheidsrechter uit het veld worden gestuurd met een directe rode kaart, zijn verplicht zich de daarop volgende maandag om 19.00 te melden bij de jeugdcommissie. 1 september 2004 83e jaargang nr. 2 Verder dienen zij na afloop van de wedstrijd samen met de trainer, coach of teammanager een hiervoor door de K.N.V.B. ontworpen formulier in te vullen en dit formulier op maandag mee te nemen. KNVB formulieren inzake een directe rode kaart bij thuiswedstrijden zijn te vinden in het bakje bij de wedstrijdtafel. Kunstgrasveld: Alleen spelers, trainers en teammanagers is het toegestaan om voor trainingen en wedstrijden het kunstgrasveld te betreden. Wij verzoeken de ouders en andere belangstellenden uitdrukkelijk NIET het kunstgrasveld te betreden en de verrichtingen van de kinderen achter het hek gade te slaan. DIEFSTAL UIT KLEEDKAMERS Vorig seizoen werden wij helaas regelmatig geconfronteerd met diefstal uit de kleedkamers, zowel op de trainingsavonden als op de wedstrijddagen. In dit verband is het van veel belang dat spelers, trainers en teamleiders de volgende gedragsregels strikt in acht ne men. Het voorkomt een hoop narigheid. 1De spelers nemen geen respectievelijk zo weinig mogelijk waardevolle spullen (bijv. telefoontjes) mee naar de trainingen. Mochten ze onverhoopt wel waardevolle spullen bij zich hebben dan worden die afgegeven aan de bar. 2. De trainers vergewissen zich er zélf van dat de kleedkamer tijdens de training is afgesloten. Spelers die te laat op de training komen worden slechts onder begeleiding toegelaten tot de kleedkamer. 3. Op wedstrijddagen neemt de teamleider voor de wedstrijd alle waardevolle spullen in en retourneert deze na afloop van de wedstrijd. Teamleiders en trainers zullen door de jeugdcommissie nog nader worden geïnstrueerd om AFC zoveel mogelijk te vrijwaren van diefstal. Wanneer een lid van AFC ervan wordt verdacht diefstal te hebben gepleegd zal te allen tijde de strafcommissie worden ingeschakeld en zal deze AFC'er hangende de uitspraak van de strafcommissie en het bestuursbesluit naar aanleiding hiervan voorlopig worden geschorst. Voorts zullen bij jeugdleden de ouders respectievelijk de verzorgers altijd worden geïnformeerd over het voorval en de procedure in dit verband. De jeugdcommissie OPROEP: Zowel de A2 (3e divisie) als de A3 (hoofdklasse) zijn nog op zoek naar een vaste "vlagger". Wie lijkt het leuk om dit te doen? Aanmelden kan bij Arni Brands (A2) en Hesdey Sanches (A3) of bellen met Thea Verhoeven (020-4961106) Trainingstijden AFC jeugdteams (vanaf maaandag 6 september) AI maandag 19.00-20.00 woensdag 19.00-20.00 vrijdag 19.00-20.00 A2 maandag 18.30-19.30 woensdag 18.30-19.30 vrijdag 18.30-19.30 A3 woensdag 18.30-19.30 vrijdag 18.30-19.30 A4/A5 dinsdag 18.30-19.30 donderdag 18.30-19.30 14

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 14