18 augustus 2004 83e jaargang nr. 1 9. Contributie seizoen 2003-2004 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2003-2004 als volgt vast te stellen: oud nieuw Senioren Euro 265,— Euro 275,— Senioren 18 - 23 jaar Euro 215,— Euro 225, Senioren boven 60 jaar Euro 160,— Euro 165, Jeugdleden Euro 200,— Euro 210,— Toeslag voor betalen na 1 oktober 40,- euro. Donateurs worden verzocht minimaal 95,- euro te betalen. Entreegeld nieuwe leden 30,- euro. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling van verschuldigde contributie en entreegeld. - Hans Geusebroek vraagt of er een regeling getroffen kan worden voor meerdere leden per gezin die lid willen worden of lid zijn. - Max Flam vraagt, als commissielid seniorenvoetbal, om een uitleg van het bestuur waarom de contributie verhoogd dient te worden. Hij wil dit graag kunnen communiceren naar de leden van zijn commissie indien zij met vragen komen. Het antwoord van de voorzitter is duidelijk en helder: De indexatie en het hoge niveau van onze club dat vastgehouden dient te worden. Tevens kunnen wij de Reds en de AFC-Vriendelijke bedrijven op dit moment niet om meer ondersteuning vragen. Wij gaan ons niet verge lijken met andere verenigingen, maar doen wij dat toch dan is de contributie niet te hoog in vergelijking met een aantal vooraanstaan de voetbal- of hockeyverenigingen. - Meindert Huisman doet de suggestie om de hogere selectieteams bij de jeugd en senioren een hoger bedrag aan contributie te laten beta len i.v.m. de organisatiestructuur van deze teams. - Peter van den Dungen sr. meldt dat hij vindt dat veel velden niet afgekeurd hadden mogen worden waar dat wel is gebeurd. - Dick van der Klaauw antwoord hierop dat dat deels ook te maken heeft gehad met de aanleg van het nieuwe kunstgrasveld en de afwa tering hiervan. - Rein Minor vindt, terugkomend op de contributie, dat wij geen verschillende contributiebedragen moeten hanteren en dat hij de contributie vindt passen bij een club als AF C waar hij zeer trots op is om daar lid van te kunnen zijn. - Wim Crouwel vindt ook dat zijn fysiotherapie inloopspreekuur past binnen deze contributie en kan worden betiteld als "Value for Mo ney" - De contributieverhoging wordt door de leden aangenomen. 10. Vaststelling begroting boekjaar 2003-2004 Penningmeester Bob Neseker geeft een toelichting op de opgestelde begroting. - Tim Timmerman accepteert niet dat de bijdrage van s.c. "the Reds" begroot is op 45.000,- Hij heeft hier als voorzitter van s.c. "the Reds" geen toestemming voor gegeven en meldt dat dit bedrag 35.000,- had moeten zijn. Hier is een verschil van 10.000,- en daar kan Tim Timmerman niet mee akkoord gaan. - Er wordt gevraagd of de ledenpassen wel noodzakelijk zijn. Het antwoord hierop is dat het bestuur vindt dat wij ledenpassen dienen uit te geven en dat het voor trainers van voornamelijk jeugdteams nuttig is en goed gebruikt kan worden. - Meindert Huisman vindt de post trainers wederom te hoog. De penningmeester geeft aan dat de trainer van afgelopen seizoen zaterdag 1 en zondag 2 onder zijn hoede had en dat wij komend seizoen gaan werken met 2 afzonderlijke trainers op deze teams. - Tim Timmerman vraagt wat de mogelijkheden zijn voor een digitale Schakel. Nicolaas van Ommeren, bestuurslid PPE, meldt dat wij reeds afgelo pen seizoen bezig zijn geweest met het onderwerp digitale Schakel en dat wij nog in een onderzoekende fase zijn, maar men hier het ko mend seizoen meer over zal horen en lezen. - Hans de Wijs zou het afkeuren als wij naar een digitale Schakel over zouden stappen, want voor hem en naar zijn mening veel meer leden, is de Schakel een belangrijk sociaal bindmiddel. - De voorzitter meldt dat de begroting wordt aangenomen, maar dat het verschil in de bijdrage van onze supportersclub "the Reds" wel moet worden opgelost. 11. Verkiezing Technische Commissie De zitting hebbende leden Kees Gehring, Henk Bijlsma, Ronald Koster en Rinus van Leijenhorst worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 12. Verkiezing Elftalcommissie A De zitting hebbende leden Henk Bijlsma (voorzitter) en Henny Kott- mann worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Lex Koekoek is niet herkiesbaar. De voorzitter dankt Lex Koekoek voor de vele jaren dat hij voor AFC actief is geweest en hoopt hem in de toekomst opnieuw in een functie voor AFC terug te zien. Johan Dol wordt gekozen als lid van de commissie. 13. Verkiezing Elftalcommissie B De zitting hebbende leden Frans Jüch (voorzitter), Patrick Reddering en Max Flam worden onder dankzegging voor verrichte werkzaamhe den herkozen. Ted Maros wordt toegevoegd als lid van de commissie. 14. Verkiezing Elftalcommissie C De zitting hebbende leden Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris), Benno Honsdrecht en Camiel Huisman worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 15. Verkiezing Jeugdcommissie De zitting hebbende leden Rinus van Leijenhorst(voorzitter), Michael Tugendhaft, Bas Polling, John Parsser en Peggy van Wijnen worden onder dankzegging herkozen. Yvonne Steeman is niet herkiesbaar. Machiel van der Woude dankt Yvonne voor haar activiteiten binnen de jeugdcommissie. 16. Verkiezing Veteranencommissie De zitting hebbende leden Karei van Osch (voorzitter), Paul Koster, Jos Lonnee en Jan-Hein Lans worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 17. Verkiezing Commissie Medische Zaken De zitting hebbende leden Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en Lex Swaan worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 18. Verkiezing Strafcommissie De zitting hebbende leden Mr Ernst Seunke jr. (voorzitter), Mr Ron Limburg en Bas Rachman en plaatsvervangend lid Mr Quintes Abeln worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herko- 19. Verkiezing Commissie van Beroep De zitting hebbende leden Henk Bijlsma, Frans Jüch, Roy van Dijk en Michael Tugendhaft worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 20. Verkiezing Kascommissie Zitting hebben Rik de Boer (t/m 2004), Chris de Valk (t/m 2005) en Hans Geusebroek. Rick de Boer treedt statutair af. Plaatsvervangende leden zijn Hans Honsdrecht en Wim Ringe. Ter vergadering wordt Wim Endel als lid gekozen. 21. Verkiezing Kennismakingscommissie De zitting hebbende leden Ger van Caspel(voorzitter), Edwin Geluk, Roy van Straten, Michel Tugendhaft, Rinus van Leijenhorst, Sebo Woldringh, Frans Jüch en Hennie Kottmann worden onder dankzeg ging herkozen. Chris Schroder wordt toegevoegd aan de commissie. 22. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen De zitting hebbende leden Nicolaas van Ommeren (voorzitter), Hans Elias, Wim Ringe, André Wijnand en Rogier de Boer worden onder dankzegging herkozen. 5

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 9