Tevens is er het afgelopen seizoen gestart met een nieuwe pachter. De pachter heeft een aantal zaken in de sociëteit onder handen genomen die een ander gezicht heeft gegeven aan het geheel, maar wel met positieve kritieken en het als geheel een AFC-gezicht heeft weten te behouden. Machiel van der Woude roemt de betrokkenheid van de pachters, ondanks het record aantal afgelastingen. De nieuwe trainer werd met zijn team aan het begin van het jaar voorgesteld aan de leden. Een voorzichtig positief geluid was er op dat moment te horen. Helaas was de eerste helft van het seizoen qua puntenaantal niet geheel conform planning, maar het voetbal was uitstekend verzorgd en zeer prettig om naar te kijken. Na de winter stop was het anders en werd er een goede serie neergezet. Aan het eind van het seizoen mogen wij gerust stellen dat zondag 1 een zeer goed seizoen heeft gehad en met een beetje geluk Een fraaie derde plaats met een periodetitel wat ons recht geeft op een plaats in de Amstel Cup is prima te noemen. De voorzitter compli menteert de spelers, trainers en begeleiding met niet alleen het resul taat, maar ook met het getoonde aantrekkelijke spel! In het seizoen 2003-2004 zijn er bij de jeugd weer veel kampioenen te melden. D-8,E-4,E-8,E-9,E-10,E-1 l,E-12,F-3 en F-4. De voorzitter feliciteert de spelers en begeleiders van deze jeugdelftallen met dit mooie resultaat. Ook dit seizoen zijn er voor de jeugd van AFC weer grote toernooien georganiseerd. Evenals de voorgaande jaren was de organisatie per fect. De voorzitter complimenteert de JC en alle medewerkers. Machiel van der Woude meldt tevens dat hij graag binnen alle gele dingen van de club de mensen wil bedanken die het afgelopen seizoen hun steentje hebben bijgedragen om de club het succes te bezorgen waar het op dit moment staat. De voorzitter spreekt namens het bestuur zijn dank uit voor de finan ciële steun, die AFC ook dit jaar weer heeft ontvangen van de AFC- Vriendelijke bedrijven, de supportersclub The Reds, de bordsponsors en de adverteerders. Voor alle belangrijke feiten en gebeurtenissen van het afgelopen seizoen verwijst de voorzitter naar het perfecte jaarverslag van de le secretaris Kees Gehring, dat is gepubliceerd in de laatste Schakel. 2. Ingekomen stukken a) Een brief van de kascommissie, die zal worden behandeld bij punt 7 van de agenda. b) Berichten van verhindering van de volgende leden: Kees Gehring, Cor Kerker, Jan van Dijk, Rein Akkerman sr., Rob Duis, Fred van Soomeren, Karei van Osch, Hans de Bie, Henny Kottmann, Marcel Koster, Max de Bruin, Lex Rimini, Hans Woudstra, Ger van Caspel, Jack van Gelder, Rolf Leeser, Ron Susan, Ron Limburg, Camiel Huisman, Henk van Teunenbroek, Stanley Menzo, Wim Endel, Jan Wortel, Ko Grosze Nipper en Pim van de Meent, Ab Springer. 3. Notulen van Algemene Vergadering Deze notulen zijn gepubliceerd in de Schakel nr. 1 van seizoen 2003- 2004, 82e jaargang, van 14 augustus 2003. Hans Geusebroek meldt dat zijn brief van afgelopen seizoen aan de 2e secretaris naar aanleiding van de gepubliceerde notulen, niet meer voorgelezen hoeft te worden. Er worden door de andere aanwezigen geen opmerkingen gemaakt, zodat deze notulen onder dankzegging aan het adres van samenstellers Ger van Caspel en Ronald Koster worden goedgekeurd. 4. Bestuursmededelingen De voorzitter verstrekt namens het bestuur informatie over de volgen de onderwerpen: a) In memoriam De voorzitter vraagt een minuut stilte in acht te nemen voor die leden en donateurs waar AFC in het afgelopen verenigingsjaar afscheid van heeft moeten nemen. Zo ontvielen ons Wielke Fröhlich-Kaas, Joop Muller, Bas Parson, Peter Kuin, Roel van Nek, Dub Dubois, Charles Doyer, I. Galavazi jr. en Marinus de Jonge. b) Het reeds in de inleiding genoemde kunstgrasveld zal eind augus tus feestelijk worden geopend. c) Er zal een extra commissie worden benoemd onder agendapunt 24. 18 augustus 2004 83e jaargang nr. 1 d) Er zijn op dit moment nog steeds vele gesprekken gaande omtrent de Zuidas. Dick van der Klaauw vraagt of er bij het bestuur iets bekend is om trent de mogelijkheid dat AFC zal verhuizen naar het AJAX complex "De Toekomst". Machiel van der Woude ontkracht dit ten zeerste en meldt dat wij als bestuur gaan voor de optie Zuidas zoals steeds is aangegeven. e) Een aantal spelers heeft de selectie verlaten en een aantal zal zich voegen bij de nieuwe selectie. De eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen van ons le zal uit worden gespeeld tegen Blauw-Wit- Amsterdam. 5. Jaarverslag secretaris seizoen 2003-2004 Dit verslag is vanaf pagina 4 in Schakel 17 d.d. 15 juni 2004 gepubli ceerd. Pim Adriaansz meldt één klein foutje bij het onderdeel punt 25 Zilve ren ploeg. Machiel van der Woude stelt vast dat er naar aanleiding van dit ver slag geen verdere opmerkingen uit de vergadering zijn en dankt ver volgens secretaris Kees Gehring voor dit voortreffelijke jaarverslag. Ondanks Kees zijn afwezigheid ontvangt hij een warm applaus. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2003-2004 Het concept jaarverslag heeft vanaf 24 juni 2004 voor belangstellende clubgenoten ter inzage gelegen bij de administratie van AFC. Penningmeester Bob Neseker verstrekt de vergadering het financiële verslag over het verenigingsjaar 2003-2004 en geeft vervolgens een korte toelichting op het door hem opgestelde verslag. - Dennis de Wit vindt het vervelend dat hij naar AFC moet komen om het jaarverslag van de penningmeester daar op te haten. Hij vraagt dan ook om het jaarverslag gemaild te krijgen. Het bestuur zal zich buigen over deze kwestie en de specifieke uitwer king hiervan wordt tijdig gemeld. - Meindert Huisman vindt het nog steeds betreurenswaardig dat er nog steeds leden zijn die hun contributie niet betalen. - Max Flam vraagt aan de 2e penningmeester een lijst met afgevoerde leden. - Meindert wil graag een compliment geven aan het jeugdbestuur maar meldt wel dat er een aantal zaken helaas niet goed waren gere geld. Hij doelt hier voornamelijk op de verlichting van het trainings veld, het net dat lange tijd stuk was en het feit dat er geen ballenhen- gel aanwezig was om de ballen weer op te vissen. - Hans Honsdrecht vraagt of het niet verstandig is om het reclame bord op het clubhuis te verplaatsen naar de voorzijde. Bob Neseker meldt dat dat vanwege het precariorecht niet zomaar kan. - De persmap zou hoger moeten worden begroot om eventuele discus sie achteraf te voorkomen. - Hans Elias meldt dat er i.p.v. 1 Schakel, 2 Schakels te veel zijn uitgekomen. 7. Verslag Kascommissie Johan de Bie, plaatsvervanger voor de le secretaris Kees Gehring, leest de brief voor, waarin zij voorstelt het bestuur décharge te verle nen. De vergadering gaat akkoord met dit voorstel. 8. Verkiezing van het bestuur Het bestuur bestond dit seizoen uit de volgende leden: Voorzitter: Machiel van der Woude, secretaris: Kees Gehring, pen ningmeester: Bob Neseker, vice-voorzitter: Ad Westerhof, 2e secreta ris: Ronald Koster, 2e penningmeester: Edwin Geluk, voorzitter jeugdcommissie: Rinus van Leijenhorst, commissaris P.P. en E.: Nicolaas van Ommeren, commissaris sociale zaken: Johan de Bie, commissaris materiaal: Fred ten Nijenhuis en commissaris clubhuis zaken: Amel Vroege. Allen zijn herkiesbaar. Machiel van der Woude vraagt de vergadering om een korte pauze in te lassen. Na deze korte pauze vervolgt voorzitter Machiel van der Woude de vergadering.

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 6