a AFC Commercieel Jaarlijkse Cricketdag ACC-AFC Belangrijke wijziging website 18 augustus 2004 83e jaargang nr. 1 een vaste tegenstander van ons Veteranen-elftal. In genoemd artikel wordt gemeld, dat er op de algemene ledenvergadering van 16 juni jl. helaas maar één lid aanwezig was. Tijdens deze vergadering kondigde een aantal bestuursleden hun aftreden aan, maar daar had het aanwe zige lid geen oplossing voor. Op maandag 2 augustus jl. werd in de bloedhitte weer de traditionele AFC-ACC-dag op het schitterende veld van ACC gehouden. Deze dag wordt elk jaar georganiseerd en was in het verleden een initiatief van ons te vroeg overleden Zilveren Ploeg- lid Ton Disselkoen. Zoals al jaren tekenden Jacques v.d. Glas, Annemiek Disselkoen en Peter v.d. Dungen voor de organisatie, waarvoor namens de vereniging onze welgemeende dank. Uit eigen waarneming heb ik kunnen con stateren, dat het een zeer geslaagd festijn was, dat dus een vaste plaats op de evenementenkalender heeft gekregen. In het afgelopen weekend is de al verwachte degradatie van het eerste elftal van onze dochterverenging de ACC (Amsterdamsche Cricket Club) een feit geworden. Met nog één wedstrijd te spelen is de ach terstand op de voorlaatste club niet meer te overbruggen. Slechts één seizoen werd doorgebracht in de hoogste klasse van de KNCB. Na mens de AFC wensen wij onze cricketers in de komende wintermaan den alle wijsheid om in het seizoen 2005 weer een elftal op de been te brengen, dat kans maakt op een kampioenschap in de eerste klasse. Woensdag 11 augustus jl. herhaalde de EO in het programma Twee Vandaag de documentaire die gemaakt werd naar aanleiding van het verschijnen van het boek "De tas van Eva" met als hoofdpersoon ons Zilveren Ploeg- lid Donald Speelman. Donald vertelde over alle reacties, die hij ontvangen had naar aanleiding van de eerste uitzen ding op 3 mei jl. Opnieuw was ik ontroerd en had ik grote bewonde ring voor Donald. In het Noord-Hollands Dagblad van 7 augustus jl. was een uitge breid interview opgenomen met onze Hans Geerlings naar aanleiding van de bekerwedstrijd tegen Telstar/Stormvogels. In het artikel vertelt Hans over zijn voetbalcarrière en getuigt hij over zijn liefde voor zijn huidige club, waar hij nu al weer een paar jaar speelt, onze eigen AFC. Ons lid Jo Bonnet-Berk, echtgenote van ons overleden lid van ver dienste Bep haalde de publiciteit, eerst in het programma de Klaag- lijn van Radio Noord Holland en later in het buurtblad de Echo. Jo is met andere bewoners van de flat Nedersticht zeer verbolgen over het feit, dat TPG Post zonder enige vorm van overleg de brievenbus voor haar gebouw heeft weggehaald. U ziet het beste lezers, weer één van die AFC-ers die je overal tegenkomt. Karei van Stuyvenberg vierde op 18 mei jl. zijn 73e verjaardag en ik vergat deze verjaardag in mijn vorige column te melden. Karei woont in Venezuela, maar is diverse keren per jaar in Nederland en bezoekt geregeld het herenjaardiner en de bijeenkomsten van de Zilveren Ploeg. Namens de AFC alsnog onze welgemeende felicitaties. En dan nu de verjaardagen van de leden van de Zilveren Ploeg te weten: Fred Laarhoven (17/8) - Wim Endel (19/8 - 65 jaar) - Jan Meijer (29/8 - 83 jaar) - Henk Hölzel (30/8) - Jan van Dijk (31/8) - Hans Slaap 1/9) - Dé Hurwits (4/9) - Wim Ringe (5/9) - Willem van Oort (5/9). Aan al deze jarigen onze welgemeende gelukwensen. Johan de Bie. AutoBosma In de laatste Schakel hebben wij onze "supporters", t.w. de AFC Vriendelijke Bedrijven, de bordsponsors en de adverteerders bedankt voor hun steun, een normale zaak... toch? Maar waar gewerkt wordt vallen spaanders en worden foutjes ge maakt. Op onverklaarbare wijze is de firma AutoBosma uit de lijst verdwe nen en dus niet genoemd, terwijl zij onze club al jaren steunen. Ex cuus, excuus, excuus AutoBosma! Bij deze dus en wij hopen dat U ons nog jaren zult blijven steunen Tim Timmerman (020-6415637) ofwel de strijd om de schilderijtjes! Ook dit jaar was het weer feest bij ACC. Op de nieuwe velden en in het schitterende clubhuis was het een spetterend spektakel. Onder een brandend hete zon werd er op de velden gestreden om de eer en, maar dat wilde niemand toegeven, natuurlijk om De Schilderijtjes! Ook al was het aantal deelnemers van de a - selectie ver onder de maat, het Plezier was er niet minder om! Er werd met verve gebowld, gebat, gekeperd en gefield Deze dag kent alleen maar winnaars! Ook al kan je bij wijze van spreken de volgende dag je tochus niet afvegen vanwege de spierpijn. Welk team de dag uiteindelijk winnend heeft afgesloten? Niet belang rijk, evenmin als het vermelden van de "winnaars" van De Schilderij tjes. Ook al zaten daar twee ex-internationals bij. Zoals Ad Westerhof zei, het is een eer om mee te mogen doen, en het is elk jaar weer spannend of De uitnodiging wel in je bus valt. Daarom: Dank aan de voortreffelijke organisatie voor de uitnodiging van dit jaar en een geweldige dag! Hopelijk tot volgend jaar. En Ton ...We missen je! Altijd! Ieder team kan nu zijn eigen teamsite bewerken (zowel voor jeugd en senioren) Vanaf nu is het mogelijk dat men zelf verslagen en berichten op zijn eigen teamsite kan plaatsen. Zonder tussenkomst van de webmaster. Om dit uit te voeren is echter een wachtwoord nodig. Deze kan men aanvragen bij webmaster@afc-amsterdam.nl of zelf kiezen (moet wel dan opgegeven worden aan de webmaster). Verslagen en berichten kan men evt. later aanpassen (bewerken) en verwijderen. Foto's kunnen uitsluitend via de webmaster geplaatst worden. Voegt iemand een verslag toe zonder een wachtwoord te hebben, dan wordt het verslag naar de webmaster gemaild en kan deze het verslag (automatisch) plaatsen. AFC verwacht van een ieder 'nette' verslagen en dat geen misbruik van de mogelijkheden gemaakt wordt. Geen beledigen, discriminatie of dergelijke zaken. De webmaster ontvangt van iedere mutatie op een site een auto matisch signaal en kan, indien noodzakelijk, het verslag of bericht verwijderen. Op de betreffende site staan rechts de KNVB links: programma, uitslagen/stand, competitie indeling en alle uitslagen.Mocht je vragen hebben, neem dan contact op met webmaster@afc-amsterdam.nl Hans Elias 9

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 19