Spelers van de voorlopige C2 en C3 selectie Roy Asiamah, Milan Besselink, Rio Biltoo, Youry Bolsius, Kay Bottse, Daan Brinkman, Stefan Crooijmans, Stephan Frijns, Edwin Gyasi, Daan Hammar, Tim van Hasselt, Carim Hilal, Mare Jozefzoon, Yanick Meyer, Bryan Ottenhoff, Enrico Patrick, Ralph van Reijsen, Justin Ruijter, Kevin Schmale, Ercin Senel, Randall Smit, Maxime Stefels, Rafael Stoffels, Justin Swart, Erik Truijens, Kevin Vanenburg, Thomas Visser, Mitchell te Vrede, Roemer Weerkamp, Allon Worms, Jordi van der Zwaard. Spelers van de voorlopige C4 Joey Andela, Arne Bartelsman, Oessema Boukhari, Robbin Buning, Fedor de Fretes, Rick van der Graaf, Dominic Grot, Nick Heeremans, Alexander Hes, Brian Inden, Lcnnart de Leeuw, Dirk de Meijer, Justin Monpellier, Sebastiaan Mosselman, Victor Rekelhof, Sake van den Wall. Spelers van de voorlopige C5 Jerry van Bekkum, Nando Duikersloot, Duco Hiensch, Daniel Hofstra, Siebren Leeman, Laselle Leijsner, Mischa Maichi, David de Munnik, Shaoul Sharabani, Raffy Wallheimer, Marcus Welp, Didier Wilhelm, Tymen van Zadelhoff, Louis Zandwijken. Spelers van de voorlopige C6 Darryl Bruster, Moreno Cairo, Tim Davidson, Midas Dujardin, Thomas van Geuns, Enne Hekma, Abel Malschaert, Sam Massar, Merijn Out, Mare Smits, Boris Sommers, Thijs Vernooy, Hein van der Wall. Spelers van de voorlopige C7 Jason Abeln, Luciano Bijkerk, Thomas Chatziliantos, Sam Cohen, Floris Dreesmann, Henk Fakkeldij, Julius van 't Hek, Allain 1 .cons. Benjamin de Lieme, Pieter de Meijer, Julian Schild, Jeroen Tans, Tatcio Torcoli, Scott Weijtboer. Spelers van de voorlopige C8 Giel Adams, Tim Bary, Lodewijk van den Biesen, Carlo Bohle, Kers van Denderen, Vito Hattem, Daan van den Hoven, Mathijs Loriaux, Bas Ris, Sander des Tombe, Sascha Wielinga Ruben van Wijnen, Martijn Wulffele. Spelers van de voorlopige C9 Felix Ahuis, Remo Corstjens, Timothy Curry, Duco Ferwerda, Sjoerd Haverlag, Daan de Jong, Sergio van der Linden, Kester Mulder, Jasper Oldenhof, Bart Penris, Tjardo Rühl, Arthur Stam, Ruben Treurniet, Daan de Vlieger, Timothy Vos. Spelers van de voorlopige Dl en D2 Jim Bakker, Collin van Beem, Clay Bobeldijk, Jordi den Boer, Blue ter Burg, Roy Bussman, Joseph Wiafe Danquah, Floris Dokkum, Wouter van Duijn, Soufian Elouahabi, Michael van Hilten, Tom Huisman, Geraldo Hoogvliets, Camiel Kesser, Floris Knol, Thierry van der Kooye, Mourad Mouon, Roche Obergh, Iljaas Rodjan, Chaim Roosblad, Joey Slor, Burak Tocmac, Wessel Westerhof, Wolf de Wijs, Danny van Zon. In de voorbereiding aangevuld met de D3 spelers: Thomas Lam, Darren van Mourik, Fabian Sporkslede, Robert Timisela, Avital Trustfull, Noureddine El Youbari. Spelers van de voorlopige D3 en D5 Enzo Doyer, Kaan Durmus, Daan Erisman, Lucas Hofstra, Henk Janus, Stijn Jesse, Ivo Kat, Daniel van der Kolk, Djair Kuyt, Thomas Lam, Darren van Mourik, Mels Otsen, Thorsten Roobeek, Thomas Russell, Arsel Samardzic, Jordi Samardzic, Denzei Seca, Paul Smid, Fabian Sporkslede, Dion Thomas, Kyle van Til, Robert Timisela, Avital Trustfull, Benjamin Tugendhaft, Sidney Veldman, David de Vries, David Warrens, Alexander van Wijnen, Denzei Zurburg. Spelers van de voorlopige D4 Jonathan Allick, Ousama Ariani, Derrek Bisterbosch, Bas Couturier, Dylan Duiykersloot, Phil Etwi, Philip Ladiges, Stan Leisink, Laurens van Os, Jeremy Parsser, Daniel Staal, Berry van der Streaten, Finn van der Velden, Timothy Wells. Spelers van de voorlopige D6 Philip Brouwer,Valentijn Grapperhaus, Bram van der Horst, Rogier van Leeuwen, Daniel Mustamu, Martijn Piek, Bo Rettich, Daan Rut- 15 juni 2004 82e jaargang nr. 17 ten, Dyllan Rotstein, Martijn van der Straeten, Ruben van Uuden, Aron Grass Vergara, Alon Voet, Lucas van der Wall, Chaim ter Wee. Spelers van de voorlopige D7 Sjoerd Bon, Par van Eendenburg, Anas Aulad el Fadil, Daan van der Horst, Sergeij Jozefzoon, Mulai Lamraoui, Danny ten Nijenhuis, Paul Noorland, Roderick Oranje, Julien Peschar, Thijs Piso, Mendel van der Ploeg, Floris van Raaijen, Daniel Sandler, Leroy Turmaine. Spelers van de voorlopige D8 Jorick Besier, Thom Beumer, Ismael Filali, Mark van de Graaff, Andre Hekma, Abel Jolink, Olivier de Jong, Jasper Lyppens, Soufian Mahmoudi, Alik Riabokon, Rick Ruys, Kabir Samra, Raoul Shah, Arvinder Singh, Jordan Tritton. Spelers van de voorlopige D9 Pieter Bertram, Ruben Camphuijsen, Cas Dahman, Robert Dekker, Max Haanraadts, Willem van Leuven, Kees de Lind, Jesse van der Meer, Thomas Oostlander, Reinier Sombeek, Xander Stoffer, Bram Storosum, Kyomi Tan, Bob de Vries, Tamo Tjong Joe Wai. Spelers van de voorlopige D10 Floris Blankstein, Maxime Boekei, Floris van den Brekel, Tobias Bruin, Anil Canavar, Leo Cotterel, Mike van Doesburg, Daniel Dren- kelford, Christiaan Geurts, Noah Graves, Jesper Poulina, Michael van der Reis, Sayan Vanheye, Jim de Waal, Daan Wagenaar. Spelers van de voorlopige Dll (E-elftal selectie) en El Willem Deetman, Aart Delsing, Portrait Esseboom, Murat Eyidogan, Orpheo Gefferie, Daryl Gerritsen, Raymond Gyasi, Mitchel Harig, Mickey van der Hart, Thorn Haye, Lars Heijneman, Pablo Hekster, Daniel Jacobus, Mark Jurje, Toni Kok, Ruben Leisink, Cerezo Otten- hof, David van Paridon, Bas Pel, Sem Verbeek, Jonathan Weinstein, Bart Wisman. Spelers van de voorlopige E2 en E4 Gijs Bedet, Timoti van den Berg, Cappie Wefers Bettinck, Guido Bosch, Max Coenen, Tyler Cox, Stijn van Dalen, Dylan van Dam, Bob van der Driesschen, Julius Goedhart, Thibo te Groen, Ferinho Moore, Michael Sandler, Calvin Scholten, Ethan Spanjaard, Quincy Speelman, Rutger Steenhuis, Kai Themen, Ludo Thörig, Daniel Vie- gen. Spelers van de voorlopige E3 Nicky Bartens, Gabriel Blank, Jessie van Empelen, Jori Hall, Jasper Ham, Laurens Jolink, Allon Niesen, Paul Penris, Lorenzo Schaasberg, Sean Wyatt. Spelers van de voorlopige E5 Sammie van Gelder, Buwe Halbertsma, Raphael Kleinherenbrink, Robert Kuyper, Tom van der Lande, Jake van Mourik, Alexander van Oostveen, Coen Ramaer, Luca Vrijhoef, Stephan Webbers. Spelers van de voorlopige E6 Marnix Ackermans, Miguel Blank, Mark Groenteman, Ivo Hadders, Jacob van der Klugt, Bob van der Rroef, Nathaniel Lemmer, Scipio Postmes, Ivan Rettich, Noa Snoeren. Spelers van de voorlopige E7 Joey Beumer, Thomas van den Brekel, Lucas Bombeeck, Regi Egger, Sjaak Espinosa, Maurits Fikke, Coen van Hees, Noah van der Hoe ven, Sebastiaan Martelli, Dave Singels. Spelers van de voorlopige E8 Nicola Boekei, Jordi Glanz, Vito Graziani, Buck van der Kolk, Dou- we Koopmans, Daniel Lam, Nino Stoffels, Carlo Teixeira, Shaquille te Vrede, Mischa Worms. Spelers van de voorlopige E9 Niih Ankrah, Bobbie Bosma, Yannick Cruden, Hein Haverlag, Marco Melchiori, Dale de Metz, Skip de Metz, Max Pasterkamp, Davey Porsius, Gino Weijtboer. Spelers van de voorlopige E10 Nelson Akotei, Frank van Dunné, Thom Ebbers, Thor Hermann, Aschwin Olie, Niek Prast, Calvin Reingoud, Tom Rinat, Floris Wil- laert. 26

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 26