Bestuursmededeling Ledenlijst Van Harte Krantenpagina AFC's "Bie"- zonderheden 17 maart 2004 82e jaargang nr. 13 In aansluiting op de laatste Schakel nummer 12 van 25 februari j.l. maakt het bestuur bekend dat in overleg met de jeugdcommissie en de aangestelde jeugdcoördinatoren Jan Verhagen en Hennie Schipper voor het seizoen 2004-2005 overeenstemming is bereikt over de aanstelling van de volgende trainer-coaches voor de standaardjeugd- elftallen van AFC: Junioren A-l Kenneth van Coblijn (dit seizoen junioren B-l) A-2 Arnie Brands (dit seizoen junioren A-3) B-l Ulli Land vreugd (dit seizoen j unioren A-1 B-2 Erwin Weber(afkomstig van Almere B-l) C-l Casimir Westerveld (geprolongeerd) C-2 Maikel Sporkslede (geprolongeerd) Pupillen D-l Pim van de Meent (geprolongeerd) In de volgende Schakel zal het bestuur de verdere invulling van de trainersstaf bekendmaken voor wat betreft de overige jeugdelftallen als ook voor de seniorenafdeling op zaterdag en zondag. Bestuur AFC. Kandidaat Lid/Donateur: Lorenzo Kuyt, Jun., 19-03-1987, Blancefloorstraat 81, 1055 TB Am sterdam, 020-6847789, Lidnr. 7238, KNVB nr. FHGJ82U. Elbert Waller, Don., Ruyschstraat 6 hs., 1091 CB Amsterdam, Lidnr. 9840. Bedankt als lid/donateur: Sam van Noort (6796), Afvoeren: Delivio Schmeltz (7156), (6916), M. Sjiew-a-Joen (4330), P N Boutellier Adreswijziging: T. Koop, Sen., Keizerrijk 24, 1012 VM Amsterdam, Lidnr. 6165. Flesdy Sanches, Sen., Corn. Outshoornstraat 65, 1068 FIA Amster dam, 020-6111056, Lidnr. 7129. R Smit, Jun, Olympiadelaan 8, 1183 WN Amstelveen, Lidnr. 55366. J.J.G.Scheepers, Sen, Rentmeesterlaan 90, 1181 DR Amstelveen, lidnr. 5330. Sem Witteveen, pup, W Royaardstraat 12, 1077 WR Amsterdam, lidnr. 6637. Geboren Dyvano Rayhan zoon van Patty en Jerrel Wijnhard. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Ruim 4 weken geleden zijn wij op onze website gestart met een 'kran tenpagina'. Hierin worden alle wedstrijdverslagen van de clubs in de Hoofdklasse A opgenomen. Deze verslagen worden overgenomen uit de diverse landelijke en streekbladen. Wij maken gebruik van de Telegraaf Metropoolsport, Het Parool, Noordhollands Dagblad, De Gelderlander, Haagsche Courant, Utrechts Nieuwsblad, Rotterdams Dagblad, Almeer Nieuws, etc. Niet alleen op maandag worden verslagen gepubliceerd, maar ook bijzonderheden van de diverse clubs, die in die week vermeldt wor den. Zeker de moeite waard, om hier regelmatig naar te kijken. Ten slotte is één van die verenigingen de volgende tegenstander van AFC. P.S. Het aantal bezoekers van onze website op maandag 15 maart was exact 600. Donderdag 26 februari jl.: veel sneeuw heeft de terreinen op Goed Genoeg ongeschikt gemaakt voor de training en dus ook voor de training van de A-seiectie. In verband met de belangrijke wedstrijd tegen Hollandia (inmiddels afgelast) moet er toch getraind worden. Wederom brengt All Sports in Amstelveen de oplossing en kan er een training in de vorm van "spinning"gegeven worden. Namens de AFC wederom onze dank voor deze weer aardige oplossing. Ook op dins dag 9 maart jl. was de A-selectie weer welkom bij All Sports in Amstelveen. Door onze trainer Stanley Menzo werd een trainings avond op Goed Genoeg gewijzigd in een avond met fitness en sauna bezoek. AFC is blij met All Sports. Op zondag 14 maart jl. speelde Robert Gehring in de wedstrijd tegen Turkiyemspor zijn 150e wedstrijd voor het eerste elftal van onze AFC. Voorafgaande aan het begin van de wedstrijd overhandigde voorzitter Machiel van der Woude onze reserve-aanvoerder een boeket bloemen en vroeg de speaker, onze vice-voorzitter Ad Wes terhof, aandacht voor deze feestelijke aangelegenheid. Namens de AFC spreken wij de wens uit, dat er nog vele wedstrijden zullen volgen en feliciteren wij Robert met dit sportieve resultaat. Lid van Verdienste en Zilveren Ploeger Rik de Boer heeft recent een operatie aan het hart ondergaan. Volgens de laatste berichten is deze operatie geslaagd en is Rik weer teruggekeerd naar huis en heb ik hem inmiddels telefonisch gesproken. Namens de AFC zenden wij hem onze hartelijke groeten en wensen wij hem een spoedig herstel en een snelle terugkeer op Goed Genoeg. Zaterdag 13 maart jl. bezocht ik in de ochtenduren het jeugdgebeuren op Goed Genoeg en zag daar tot mijn genoegen weer heel veel jeugdwedstrijden en dan constateer ik, dat AFC toch een geweldige club is. Door het scheidsrechterstekort bij de KNVB worden de jeugdwedstrijden op de zaterdagen geleid door een aantal fantastische jeugdleden en die namen wil ik toch eens een keer vermelden. De dank van AFC wordt gebracht aan: (in alfabetische volgorde) Steven Bos, Sam Cohen, Joost Huisman, Jordi Inden, Alain Leons, Dirk de Meijer, Robert Molenaar, Darren van Mourik, Jeremy Pars- ser, Michael Parsser, Maxime Singels, Jonathan Tugendhaft en Peter Verhagen. Met zulke leden zal het met de organisatie van onze club in het verdere gedeelte van de 21e eeuw zeker goed gaan. Zaterdag jl. was eerste elftalspeler Dennis Puperhart te gast bij het programma op Radio Noord Holland vanuit Café 1890 aan de Am- stelveenseweg. De recente goals van Dennis en zijn goede spel in de wedstrijden tegen AFC'34 en FC. Omniworld zullen hieraan ten grondslag liggen. Dennis toonde zich een goed spreker en een waar dig vertegenwoordiger van onze vereniging. Op maandag 8 maart jl. organiseerde de jeugdcommissie in samen werking met het bestuur van de "s.c. The Reds" een thema-avond met als onderwerp coaching (in de ruimste zin van het woord). Een panel met Danny Blind, Hans van der Zee (scout bij PSV en in het 3

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 3