AFC Junior Board Mededelingen Beste AFC'ers, Zoals jullie waarschijnlijk nu al wel zullen weten, komen in elke Schakel onze mededelingen aan bod, zo ook in deze: Zaterdag j.l. hebben wij een zeer succesvol zaalvoetbaltoernooi voor onze ruim 40 leden gehouden. Flet was een zeer sportief toernooi waar niet alleen goed gevoetbald werd, maar ook veel lol werd gemaakt! Omdat we om exact 6 uur moesten stoppen eindigde de finale van het toernooi, tussen de teams van Benno en Sam onbeslist, het werd 2-2. Maar om toch een winnaar te hebben werd het team van Sam, met behalve Sam Bakker ook Sam Cohen, Jordy Inden, Cees Willems, Darius Blokker, Lee Sieradzki, Dirk de Meijer en Zore in de gelederen, de winnaar van het toernooi wegens een beter poule-resultaat. Ook de verliezende finalisten gefeliciteerd! Te weten: Benno Nihom, Olivier Poederbach, Laurens Samson, Darren van Mourik, Kay Bottse, Michiel van Tilburg en Sybren de barman Vorige week is besloten om bij genoeg belangstelling een groot darttoemooi op het programma te zetten, ergens in het midden van de maand maart. We zijn druk bezig om daar een groot succes van te maken, maar voordat het toernooi doorgang kan vinden hebben we dus wel de steun van de AFC leden nodig! Wij hopen dat er genoeg animo is voor zo 'n toernooi, zodat het er snel van kan komen. Bovendien zijn we op dit moment bezig met het onderzoeken van de mogelijkheden om voor het eerst in de geschiedenis een feest te geven voor onze jeugd! We hopen op een feest voor de C-junioren in samenwerking met één of meerdere hockeyclubs. Zodra er meer bekend is over dit plan zal verdere informatie volgens. Verder ligt er op AFC een enquête formulier, wat tevens in deze Schakel (zie ommezijde) te vinden is. Wij zouden het op prijs stellen als zo veel mogelijk mensen deze invullen en bij de bar inleveren. Op het formulier kun je ook invullen hoe je over bepaalde dingen denkt en wat je van bepaalde zaken vind. Het kost maar een paar minuten, maar iedereen die het invult en inlevert helpt ons enorm! A.s. zaterdag 7 februari is er voor de Champions Leaque, World Cup, F pupillen en de E pupillen een groot toernooi op Borchland; wij van het Junior Board zullen daar aanwezig zijn om te helpen. Natuurlijk kan je je nog steeds aanmelden om lid te worden van de Junior Board. Als je lid word, kan je er voor kiezen om te fluiten (het hoeft dus niet). Zoals jullie misschien wel hebben gemerkt lopen er elke zaterdagochtend vroeg al jongens de wedstrijden van onze jongste jeugd te fluiten. Iets wat tot nu toe fantastisch verloopt, maar natuurlijk altijd beter kan d.m.v. meer scheidsrechters. Namens de AFC Junior Board: Benno Nihom (voorzitter) Michael Parsser (vice voorzitter/scheidsrechterszaken) Sam Bakker (penningmeester) Koen Bos (website/schakel zaken) Olivier Poederbach (secretaris) Milan de Wijs (clubhuiszaken) Joey van Leijenhorst (hoofd Junior Board members) Wil je lid worden bel dan: Michael Parsser 06- 21 25 33 36 Benno Nihom 06- 22 62 16 00

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 23