J 4 februari 2004 82e jaargang nr. 11 kwijt van jullie samenspel, zelfs zo erg dat een speler de bal gewoon maar in zijn handen nam. De scheids liet verder spelen en terwijl DWS verder in de war raakte kwam de bal bij Jack, gretig als hij altijd is keek hij goed hoe de keeper stond en knalde de bal vanuit een moeilijke positie het net in, 1 -0 en zeer verdiend. In de 2e helft maakten Tim, Mees, Jack, Julius en Jarmo de DWS verdediging helemaal gek met hun samenspel. Ate, Diederik en Erik hielden het middenveld goed dicht dus Doeke kreeg bijna niets meer te doen in het doel. Toch hebben we kunnen zien dat de keepers training zijn vruchten afwerpt, want als Doeke in actie moest komen dan stond hij er ook. DWS stond met 6 spelers te verdedigen en dat maakte het scoren heel moeilijk, maar uiteindelijk wist Jarmo met goed doorzettingsver mogen de bal toch langs de DWS keeper te krijgen, 2-0 en vlak voor tijd maakte Mees er nog 3-0 van. Zeer verdient jongens, jullie trot seerden het weer (het bleef maar regenen), toonden volle inzet en bleven er voor gaan. Het was zo leuk om te zien dat de ouders langs de lijn niet eens merkten dat ze tot op hun onderbroek nat regen den Kari Buchel 31 januari: Borussia Dortmund-Barcelona 1-11 Gelukkig kon er na 2 weken van afgelastingen weer worden gespeeld en vandaag speelden we voor het eerst samen in ons nieuwe team en wel in de mooie shirts van Barcelona. De wedstrijd begon met lichte regenval op een lekker veldje. Als snel bleek dat Barcelona er zin in had; Bas controleerde de verdediging en kwam steeds gevaarlijk op en maakte 2 mooie goals, Yaron wilde heel graag en was lekker fel en pikte ook een doelpunt mee, Phil heeft de smaak te pakken en Nathan liet zien waarom hij met nummer 9 wilde spelen. De ruststand was 5-0. In de 2e helft bleef het heel lang 5-0 omdat Victor heel goed stond te verdedigen maar helaas voor de Borussen nam Barcelona een eindsprintje en werd het in de laatste 10 minuten 11-1. Een beetje jammer voor de tegenstander vandaag maar het was leuk om te zien dat jullie er, ondanks de harde regen, zo veel zin in hadden en al snel leuk samen kunnen spelen. Volgende week doen we allemaal mee met het Superstars toernooi op Amstelborg/Borchland. Het begint om 10.30 uur en is om 16.00 uur afgelopen! Tot volgende week. Groeten uit de Champions League van Bas, Phil, Yaron en Nathan Fulco van Kooperen 31 januari: Dynamo Kiev -Inter Milan 3-5 Mag ik u even voorstellen, de nieuwe ploeg van Dynamo Kiev, bestaande uit de volgende toppertjes: Marius Ceulen, Jelle de Lange, Noa Stolte en Jamil Tholen. Ido Prins was er vandaag jammer genoeg niet bij, maar we hopen hem volgende week wel te mogen begroeten! Eigenlijk was er deze vroege zaterdagmorgen meer sprake van een moddergevecht dan van een voetbalwedstrijd en de bal wilde door de blubber ook niet echt lekker rollen. Op het wetra veld is nu zeker geen grasspriet meer te bekennen. Maar dat mag de pret niet drukken. Inter Milan maakte dankbaar gebruik van twee ballen die elk na een doeltrap voor de goal werden langsgeschoten, nul - twee. Dat doen we dus nooit meer, hè jongens! Goede mentaliteit, kopjes omhoog en nog vol vertrouwen in een goed afloop. Lekkere moddergevechten met een goede actie van Marius die het eerste doelpunt van Kiev van dit seizoen maakte. Iedereen die een doelpunt maakte, mocht een natte modder-sliding maken. Dat vond Jelle wel wat en hij scoorde twee keer en was daarna onherkenbaar. Jamil had nog een prachtige kans in de tweede helft, maar miste net. Noa hield de achterhoede goed gesloten en gaf een paar mooie ballen naar voeren. Ondanks twee pogingen van Jelle die op de paal en naast de goal terechtkwamen en het harde werken van de hele ploeg, verloren we met 5-3. Zie ik jullie woensdag weer bij AFC bij de training? Barbara 31 januari: Juventus - Ajax 2-4 We hadden er duidelijk zin in, na een lange winterstop kregen we eindelijk weer de gelegenheid om onze voetbalkunsten te vertonen. Het overnemen van het stokje van de Champions League kampioen Ajax van voor de winterstop is geen eenvoudige opgave maar gezien de goede opkomst en de enorme inzet die ik zag van alle spelers tijdens deze eerste wedstrijd heb ik er vertrouwen in! Aan het begin van de wedstrijd hebben we even met elkaar kennisgemaakt en daarna gingen we direct aan de bak. We begonnen nog redelijk droog aan de eerste helft, Ajax nam al snel de leiding door doelpunten van Maxence en Joram. Het combineren in de nieuwe opstelling ging ook goed, met Sem in de spits Danny en Thomas op het middenveld, tot de pauze was de stand 0-3 in het voordeel van Ajax. Het ging echter steeds harder regenen en in de tweede helft kwam de bal nauwelijks meer vooruit, het voetbalveld veranderde in een grote modderpoel, (...hoe krijgen we de shirts nog schoon?....) Beide partijen toonden echter karakter en gingen goed door. Na een harde knal kwam Juventus dichterbij op 1-3, kort daarop scoorde Ajax 1-4 en uiteindelijk werd het 2-4. Er werd van beide kanten heel wat doelpunten op het nippertje gemist, dit kwam waarschijnlijk ook door de zware regenval, welke een duidelijke stempel op de wedstrijd drukte. Volgende week gaat het voetballen en andere sportiviteiten zeker door, dan spelen we binnen bij Amstelborgh/Borchland tegenover de Arena (vanaf 10.30 - 16.00 uur, let op indoor schoeisel. Veel plezier met de training op woensdag! Jos Weet je, dat je ingezonden wedstrijdverslag nog dezelfde dag op je site van www.afc-amsterdam.nl geplaatst wordt? Sturen naar web masterafc-amsterdam. nl WH' .y* ■;:j. tC V',A\ rif". Pupil van de week bij AFC-Westlandia: Branco Bolsius. 22

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 22