W edstrij d v erslagen 4 februari 2004 82e jaargang nr. 11 De leiders kunnen kontakt opnemen met Joris op nummer 06- 30449023. Er is deze seizoenshelft een andere opzet van de competitie voor de World cup. In de poules spelen alle teams eenmaal tegen elkaar, dan voegen we de bovenste drie en de onderste drie samen in een nieuwe poule. De teams spelen weer onderling hun wedstrijden met uiteindelijk een winnaar. Aan het einde van dit seizoen is er dan ruimte om nog een paar keer op een half veld met grote goals te oefenen als voorberei ding op het volgende seizoen. Wedstrijden 14 februari, verzamelen 9.30 uur. Groep/poule Europa: Portugal - Nederland veld 1 Frankrijk - Engeland veld 2 België - Italië veld 3 Groep/poule Rest van de wereld: Uruguay - Peru veld 4 Nigeria - Mexico veld 5 Brazilië - Argentinië veld 6 Wedstijden 21 februari, verzamelen 9.30 uur. Groep/poule Europa: Nederland - België veld 1 Engeland - Portugal veld 2 Italië - Frankrijk veld 3 Groep/poule Rest van de wereld: Peru - Brazilië veld 4 Mexico - Uruguay veld 5 Argentinië - Nigeria veld 6 Portugal Teamleider: Michiel vd Burght tel. 06-22487103 Sam Alexander, Roel vd Burght, Ohad Levy, Luca Piantanida, Floris S ombeek-Eigenbrood Nederland Teamleider: Michel Polderman tel. 06-29048680 Youri Berentzen, Willem Clumpkes, Frederik Lodijzen, Roy Paulus, Boris Polderman. Frankrijk Teamleider: Steven Stoffer tel. 06-53166323 Jesse Bollen, Harry Collé, Gilles Marwijk v Kooy, Cas Teeuwen, Duco Stoffer. Engeland Teamleider: Eric Uleman tel. 020-5132940 e-mail: Eric.Uleman@EnjoyHolland.com Just Grapperhaus, Dan Huijser, Max Koetsier, Jelle de Lange, Derek Uleman. België Teamleider: Wouter Bolsius tel. 06-53109687 Branco Bolsius, Daan van Dinther, Rikke Jelier, Rogier Lap, Hamish Leyer. Italië Teamleider: Dennis Bijlsma tel. 06-22245977 Dillon Bijlsma, Renzo Macknack, Jonathan van Oostveen, Nicolas Quarles van Ufford, Sem Witteveen. Uruquay Teamleider; Onno Sonneborn tel. 020-4420932 Senna Bottse, Darko Nieuwenhuys, Michael Sonneborn, Ruben Vink, Marten Visser. Peru Teamleider: Arnold Meijer, e-mail: arnold@visionbeeldvormers.nl tel. 020-6990150 Bo de Groot, Jim Heeresma, Steye van Kaersenhout, Zino Meijer, Delivio Schmeltz. Nigeria Teamleider: Bob Woudstra tel. 020-4535373 Philip Ackermans, Tom vd Berg, Hanne Rijkschroeff, Sergi Wilhelm, Sjoerd Woudstra. Mexico Teamleider: John Heijmans tel. 020-6462363. Alexander Blomjous, Lucas Brouwer, Jamie Heijmans, Daan Kott- mann. Brazilië Teamleider: Edwin Hellenberg Hubar tel. 020-4235534 Daniël Ham, Mick Hellenberg, Roy Lansdorf, Danny Staats, Krystian Zwaga. Argentinië Teamleider: Hans van Ierland tel. 020-6798988 Matthijs de Groot, Levy Huijsen, Tom van Ierland, Kees Noomen, Quincy Wekker. Pupil van de week Zondag 8 februari bij AFC - Argon: Jelle de Lange Zondag 22 februari bij AFC-AFC'34: Didier van de Horst. Kontaktadressen World Cup en Champions League Joris de Wijs, tel. 06-30449023 e-mailjorisdewijs@chello.nl Jean Bollen, tel. 06-53878379 e-mailjbollen@nebig.nl Bel bij slecht weer de gratis AFC afgelastingenlij n 0800-0235373. 25 januari: Ajax C2 - AFC Cl 2-0 Doordat afgelopen zaterdag de le competitiewedstrijd was afgelast, begon AFC Cl deze zondag aan zijn le wedstrijd na de winterstop. Het was vroeg en koud deze ochtend. Gespeeld werd op het nog lichtelijk bevroren kunstgrasveld van Ajax op het complex De Toe komst. De thuiswedstrijd had in de le helft van de competitie een gelijk spel opgeleverd, veroorzaakt door een scheidsrechterlijke dwa ling waardoor AFC zijn op dat moment verdiende voorsprong van 2- 1, verloor. AFC speelde in een verrassende opstelling: 3-4-3, waar normaal 4-3-3 gespeeld werd. Na de aftrap bleek, dat het team van Ajax beter uit de voeten kwam op de nog gladde kunstgrasvlakte, wat uiteraard ook niet verwonder lijk is gezien het feit, dat het Ajax team vele malen vaker op deze ondergrond speelt. Echter nadat ook de AFC spelers zich hadden aangepast, kon de strijd echt beginnen. De beide teams hielden elkaar goed in evenwicht. Een ongelukkig moment van Nick, (onze keeper, die echter later in de wedstrijd ook een aantal degelijke reddingen verrichtte) leverde Ajax een 1-0 voorsprong op. AFC zette aan op jacht naar de gelijkmaker en had gedurende de rest van de le helft het betere spel. Een schot van Dave spatte uiteen op de lat, een kopbal van Dennis ging net naast. De keeper van Ajax moest echt aan de bak. Dit deed hij echter voortreffelijk en derhalve gingen we de rust in met de 1-0 achterstand. AFC kwam goed uit de kleedkamer en wederom zagen we het beeld van de le helft, waar beide teams elkaar in evenwicht hielden. AFC bleef aandringen op de gelijkmaker, wat resulteerde in een prachtige scoringskans van Damiano, alert verwerkt door de Ajax keeper waar na Erixon de bal nog kon oppikken, maar er niet in slaagde te scoren. De voetbalwet ging ook hier weer op, als je de kansen niet benut, scoort de tegenpartij en dat gebeurde dus ook. Ajax bracht de stand op 2-0. Zelfs na deze achterstand bleven de AFC spelers zoeken naar het aansluitingsdoelpunt. Helaas strandden de individuele acties en "prachtige" trucjes, in schoonheid, daar waar het wellicht beter was geweest de vrijstaande medespelers op te zoeken. Wel moet gezegd worden dat de achterhoede van Ajax degelijk verdedigde. AFC slaag de er niet in punten mee te nemen uit deze le competitiewedstrijd na de winterstop en zal dus echt aan de bak moeten in de komende wed strijden om de punten binnen te halen. Met het grote voetbalvermo gen in dit team, moet dat absoluut mogelijk zijn. Volgende week is er geen wedstrijd gepland, dus tijd om de koppen bij elkaar te steken en met opgeheven hoofd de volgende tegenstander tegemoet te treden. Mady 19

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 19