Bestuursmededeling Ledenlijst Volgende Schakel 3 weken AFC's "Bie"- zonderheden 14 j anuari 2004 82e j aargang nr. 10 Nieuw AFC Vriendelijk Bedrijf Het bestuur is zeer verheugd Arvato services Nederland B.V. als nieuw AFC Vriendelijk Bedrijf (nu 18 in totaal) te mogen begroeten. Arvato maakt deel uit van de bekende Bertelsmann media groep uit Duitsland. Arvato services Nederland B.V. heeft vestigingen in Abcoude en Venlo en Arvato services Belgium NV opereert vanuit Antwerpen. De dienstverlening varieert van advisering, content services, inkoop, drukken en verzenden, tot warehousing, distributie, facturering en klantenservice. Informatie over alle 18 AFC Vriendelijke Bedrijven is te vinden via onze website onder'sponsors'. Van de Penningmeester Op dit moment (12 januari 2004) hebben 1552 leden en donateurs aan hun verplichtingen voldaan. Dus zo'n 150 nog niet! Hier zijn nog heel wat nieuwe leden bij en het is de bedoeling dat nieuwe leden direct hun contributie voldoen. Want voor nieuwe leden gelden andere regels. Men dient dan wel voor 1 september te betalen, of, bij lid worden na aanvang van het seizoen, onmiddellijk. Ook nog veel leden moet ik een acceptgiro nasturen, omdat men de toeslag "vergeet". Erg onsportief en een hoop ergernis. In de volgende Schakel worden de namen van de wanbetalers gepu bliceerd. Inmiddels zijn er geen regelingen meer mogelijk! De contributies luiden, vanaf 1 oktober, als volgt: Vollid 300 60+ 160,= long Senior 250,= Jeugd 235,= Deze bedragen zijn inclusief toeslag en exclusief entréegeld en over- schrijvingskosten. Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 90,= over te ma ken. Postbank 241002 t.n.v. 2e penningmeester AFC, Amstelveen Parkeerterrein AFC Als u in het bezit bent gesteld van een sleutel van ons parkeerterrein en u bent geen functionaris of trainer meer, dan kan het zijn dat uw sleutel is gedeactiveerd. Aangezien het aantal sleutels beperkt is, verzoeken wij u de sleutel alsnog in te leveren bij de administratie of 2e penningmeester, zodat wij iemand anders er blij mee kunnen maken. Uw borg ontvangt u uiteraard terug. Kandidaat Lid/Donateur: Paulus M Richenel, Pup, 23-06-1995, Meerkoet 375, 1113 EC Die- men, 020-6982731, lidnr 7229. Marco van Galen, Don, Kermispad 55, 1033 WZ Amsterdam, lidnr. 9836. Dirk Visser, Laan van Deshima 29, 1181 VW Amstelveen, 020- 6417712 Adreswijziging: Koen Bos, Cornells Trooststraat 83-2, 1072 JD Amsterdam, lidnr 4825. Murat Eyidogan, Pieter Nieuwlandstraat 83-B, 1093 XN Amsterdam, 06-20973120, lidnr. 6777. Roy Ramkhelawan, Hectorstraat 7-1, 1076 PM Amsterdam, lidnr. 6766. Martijn Wuffele, Laan van Deshima 27, 1181 VW Amstelveen, lidnr. 5607. P.A. Oldenziel, Carel Fabritiuslaan 43, 1181 TD Amstelveen, lidnr. 5812. Yves Lasally, van Eeghenstraat 84, 1071 GK Amsterdam Weer opvoeren als lid: O T Poederbach, jun, 17-12-1986, Churchilllaan 19 A-3, 1078 DC Amsterdam, 020-6769474, lidnr. 4503. De volgende Schakel zal op donderdag 4 februari in uw brievenbus liggen; dus over 3 weken. Maar op dinsdagavond 2 februari is deze al op onze website te zien. Al zijn wij bij het uitkomen van deze uitgave van de Schakel al weer medio januari van het nieuwe jaar, toch wil ik u allen met uw dierba ren nog een Gelukkig, Gezond en Sportief 2004 wensen. Ik hoop dat het onze 109-jarige club in het nieuwe jaar goed zal gaan. Op vrijdag 19 december jl. werd weer de jaarlijkse Kienavond ge houden, een traditie die bij onze club al dateert van het jaar 1917. De organisatie bestaande uit Ron van Doesburg, Lou Hekster, Hans Hulst en Ronald Koster mocht een aantal van bijna 200 aanwezigen een prettige avond bezorgen. Roy van Dijk ook al jaren betrokken bij deze jaarlijkse happening was helaas door een zware griep afwezig. De grote opkomst en het enthousiasme van de deelnemers bevestigen wederom mijn mening, dat de kienavond nog steeds een vaste plaats dient te hebben op de evenementenkalender van onze vereniging, Namens de AFC dan ook onze welgemeende dank aan de bovenge noemde organisatoren en aan de bedrijven, die weer zo vriendelijk waren om cadeaus voor de avond beschikbaar te stellen. Op maandag 29 december jl. werd het jaarlijkse klaverjastoernooi gehouden voor leden van AFC, ACC en ATC. Ook deze jaarlijkse bijeenkomst heeft in de loop der jaren een vaste plaats gekregen op de evenementenkalender van onze vereniging. De organisatoren Frank Reddering en Elly Coorengel hadden 68 deelnemers en het werd een spannende avond. Jacques Springer behaalde samen met zijn zuster Greet v.d. Velden - Springer de eerste prijs, terwijl de tweede prijs werd gewonnen door het koppel Edwin Geluk en Frank Bouman. De derde prijs was voor het koppel oud-voorzitter Dick van der Klaauw en Hugo Walker. In 1972 startte Frank Reddering, in zijn functie van bestuurslid van de basketbalclub de Reds, dit toernooi. Later werd de organisatie overgenomen door het bestuur van de ATC en is bedoeld voor de leden van AFC, ACC en ATC en eventueel introducés. Frank is er nu dus ruim 30 jaar actief mee en dat was wel eens de moeite waard om vermeld te worden. Namens de AFC onze dank gebracht aan het adres van Frank Reddering en Elly Coorengel voor de organisatie. Reeds vroeg in de morgen van de 1' januari 2004 vonden weer de jaarlijkse Sixes plaats. Eenentwintig deelnemers waren na wellicht een vermoeiende voorafgaande Oudejaarsavond al weer vroeg uit de veren om hun voetbaltalenten te tonen. Organisator was hier Zilveren Ploeger en voorzitter van de Elftalcommissie B: Frans Jiich. Volgens de door mij ontvangen informatie was ook deze happening weer zeer geslaagd. Aan Frans de dank namens de AFC voor zijn activiteiten. Nieuwjaarsdag: onze traditionele receptie.Voorzitter Machiel van der Woude hield voor het eerst in zijn nieuwe functie zijn nieuw jaarstoespraak, welke door de aanwezigen met grote belangstelling werd gevolgd. De receptie werd muzikaal opgeluisterd door het or kest van Ger Suring (al weer voor de 3e keer in successie op Goed Genoeg) en door het optreden van the Leliestreet Sisters. Een kleine 200 belangstellenden waren ondanks de slechte weersomstandigheden naar Goed Genoeg gekomen. Naar mijn mening een goede start van het jaar 2004. Op Nieuwjaarsdag werd traditiegetrouw weer de wedstrijd gespeeld van de Kon.HFC tegen de Oud-Internationals. Ook bij deze gebeur tenis had u weer AFC'ers tegen kunnen komen. Bij de Oud-Internationals stond onze eigen Stanley Menzo in de goal en hij heeft ook na de rust nog meegespeeld als veldspelen Een ander AFC-lid John Bosman scoorde het doelpunt voor de Oud- Internationals, waardoor deze de wedstrijd met 1-0 wonnen. Zilveren Ploeger Jacques Parson, voormalig bestuurslid, vierde op 23 december jl. zijn 50e verjaardag. Jacques was een aantal jaren lid 3

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 3