De jonge AFC'ers 14 januari 2004 82e jaargang nr. 10 AFC 5: leider Chris Bruystens 020 6121626 06 53372569 Bij uitwedstrijden 90 minuten voor aanvang op AFC verzamelen! AFC 6: aanvoerder Patrick Reddering 06 47806481 ♦ContributieachterstandE. Steenbergen AFC 7: aanvoerder Tijs de Bont 06 50978451 ♦Contributieachterstand: B. Klumperbeek AFC 8: aanvoerder Dennis Bijlsma 020 6402879 AFC 9: aanvoerder Onno van Grondelle 020 4004429 06 53698414 *Contributieachterstand: F. Kerstens, G. Godet AFC10: aanvoerder Jos Willems 020 6158020 06 21585924 ♦Contributieachterstand: J. Hilbrink AFC11: aanvoerder Efraim Bloch 06 47104353 ♦Contributieachterstand: M. Swalef AFC12: aanvoerder Leen Meijaard 020 4232548 06 55753030 ♦Contributieachterstand: K. Schrijver Mededelingen: Namens de jeugdcommissie van AFC wensen wij allen een Sportief en Voorspoedig nieuwjaar toe. A-B- en C-junioren: indien de EHBO-tasjes aan- c.q. bijgevuld moeten worden willen wij dit graag weten, de medische commissie heeft aangegeven, dat er genoeg voorraad aanwezig is. Voor de leiders/trainers van de A-B- en C-junioren, die nog geen EHBO-tasje ontvangen of afgehaald hebben, zijn nog tasjes beschik baar. Hierover kunt u met de jeugdcommissie contact opnemen. A.F.C. SUPERSTARS, op zaterdag 7 februari Net zoals vorig jaar organiseren wij weer de A.F.C. Superstars voor de E pupillen t/m de jongste World Cup en Champions League spelers op het gehele sportcomplex Amstelborgh/Borchland. Het wordt weer een heel bijzondere dag. Natuurlijk gaan wij zaal voetballen. maar wij houden ook een Golf Clinic (putten en afslaan) waarbij ons de eerste beginselen van de golfsport worden bijgebracht onder leiding van onze eigen golf pro's, Pascal van der Heiden en Peter van Kampen. Wij gaan bovendien bowlen en muurballen op de squashbanen, ten slotte wordt er ook nog een shoot out gespeeld. Aanvang 10.30 uur. Einde: 16.00 uur. Kosten 5,--. Helaas is het niet mogelijk om op de dag zelf nog deelnemers toe te voegen of betalingen te ontvangen. Daarom uw opgave van deelname en betaling z.s.m. bij de leider van het team waarin uw kind speelt. AFC Junior Board Mededelingen Allereerst willen we alle AFC leden nog een gelukkig, gezond en sportief 2004 toewensen! Ten tweede komen, zoals gewoonlijk, ook in deze schakel weer onze mededelingen aan bod: Op zaterdag 31 januari hebben we een zaalvoetbal toernooi georgani seerd voor al onze leden, deze leden zullen zo snel mogelijk gebeld worden. Na de geslaagde activiteiten voor de F, E en D pupillen in de eerste seizoenshelft, zijn we heel hard bezig met het organiseren van een activiteit, speciaal gericht op onze jongste junioren, de C-junioren. Verdere informatie hierover volgt zo spoedig mogelijk. EEN NIEUW PLAN VOOR DE KOMENDE TIJD!! Op onze vergadering van vorige week hebben wij een nieuw plan bedacht. We zijn van plan om de komende tijd, eens in de 2 of 3 maanden een toernooi te organiseren voor alle AFC leden. Wij den ken hierbij aan bijvoorbeeld Darts, Tafeltennis of Biljart. We zullen proberen deze toernooien zoveel mogelijk op AFC zelf te organiseren maar omdat dit niet altijd mogelijk is zullen er wellicht ook toernooi en op andere plaatsen plaatsvinden. Wanneer de plannen zich in een verder gevorderd stadium bevinden zal nadere informatie volgen. Bovendien hebben we er sinds de vergadering van vorige week een nieuw bestuurslid bij! Joey van Leijenhorst, speler van de BI, die hiervoor al lid was, is na goed overleg uitgekozen om vanaf heden als schakel op te treden tussen de leden en het bestuur, zijn functie in de Junior Board zal dan ook "hoofd van de leden" worden. Natuurlijk kan je nog altijd lid worden. Bel of Mail dan naar: Benno Nihom:06 22 62 16 00 bennihom@hotmail.com Michael Parsser :06 21 25 33 36 michael_parsser@hotmail.com Groetjes en tot de volgende schakel AFC Junior Board: Benno Nihom (voorzitter) Michael Parsser (vice-voorzitter scheidsrechterszaken) Sam Bakker (penningmeester) Olivier Poederbach (secretaris) Koen Bos (schakel) Milan de Wijs (clubhuiszaken) Joey van Leijenhorst (hoofd van de leden) 17 december Kerstdiner C-junioren Wauw. Gewend aan bemodderde en bezwete junioren die dampend van het veld afkomen was dit wel even een ander gezicht. In de prach tig, en in gezellige kerstsfeer, ingerichte achterzaal van ons clubhuis verzamelden zich woensdag avond zo'n 120 C-junioren veelal in hun mooiste kledij om aan de nu traditionele, voor deze groep, kerstdis aan te schuiven. Ook de leiding had zich aangepast, de dames feeste lijk en de heren in "black-tie". Zo'n avond kan dan niet anders beginnen dan met het clublied. Het klonk wellicht niet engelachtig, maar wel mooi met zo'n hele groep. Na deze aftrap was het de beurt aan de mystery-guest. Dat bleek het talent uit Jong-Ajax te zijn Daniël de Ridder, die overigens ook roots bij AFC heeft liggen. Daar waren de jongens verrassend snel achter. Omdat het zo'n herkenbaar talent is Of omdat een engeltje iemand had ingefluisterd? Bedoeling was om Jan van Galen daarna, met hulp van vragen uit het publiek, drie generaties Ajaxieden te laten interviewen, maar dat ging dan een heel klein beetje mis omdat de middelste leeftijd in de per soon van Stanley Menzo helaas verhinderd was. Maar als nestor was daar wel een hele sterke voetballer uit het verleden; Bennie Muller Terwijl Joris en de zijnen begonnen met het opdienen van de eerste gang van wat een heerlijk diner zou blijken te zijn, liepen wij zo over in de inmiddels ook befaamde quiz. Met een grote verscheidenheid aan vragen, soms moeilijk en soms makkelijk, werd de kennis van alle spelers (maar ook hun leiders!) op de proef gesteld. Tussendoor werd door speurende ogen ook bepaald dat menig team inderdaad een gooi had gedaan naar wat wij nu noemen de "Pim van de Meent-prijs", de beloning voor de best geklede speler. Het werd zeer terecht de in driedelig pak met strik geklede Revare Wyatt. speler van de C 6. En na vele ronden van de door Roy van Straaten altijd met veel ge noegen gestelde quiz-vragen kon ook daar het winnende team worden berekend, de C5, die gaan gezellig een avond bowlen met z'n allen Maar het belangrijkste was het in deze leuke, geheel bij AFC passen de, sfeer doorgebrachte samenzijn. Met voor ieder nog een prachtige rode AFC-handdoek als "kerstpakket" (wel even apart wassen hoor de eerste keer, behalve als je in roze ondergoed in de kleedkamer wilt verschijnen...). Een dankwoord voor alle medewerkers die dit mogelijk maakten en die we hier niet gaan noemen omdat er dan altijd het risico is dat iemand wordt vergeten. Ze weten het zelf en ze weten dat het wordt gewaardeerd door de Jeugdcommissie het bestuur. Frank de Munnik Naschrift redactie: foto's staan op onze website bij jeugd'. Teams, Teammanagers/leiders: Onderstaand de bij de betreffende teams behorende kontaktadressen. Mochten er nog gewijzigde mutaties zijn wilt u deze dan mailen aan ysteeman@hotmail.com of schrijven naar Administratie AFC (zie schakel) of bellen met 06-10893742, Yvonne Steeman, secretaris Jeugd. Al Trainer/coach: Ulrich Landvreugd tel.: 06-24506471, Teamman ager Dick Visser 06-55348716, 020-6417712 A2 Trainer/coach: Dennis Puperhart tel.: 06-22232606, Teammanager Roy Dekker tel.: 06-54790215 e-mail: s.dekkerbamberger@chello.nl 11

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 11