m v Bestuursmededeling Ledenlijst Webmaster 's Tip 1 Weetje dat1 Volgende Schakel AFC's "Bie"- zonderheden 17 december 2003 82e jaargang nr. 9 B-Commissie Het bestuur maakt bekend dat met ingang van heden in deze commissie benoemd is ons lid Patrick Reddering. Wij wensen Patrick veel succes bij het uitoefenen van zijn functie. Kandidaat Lid/Donateur: Phil Citroen, Pup., 22-05-1998, Kleverlaan 67, 2061 TD Bloemen- daal, 023-5263468, Lidnr. 7227, KNVB nr. GJRW753. Mohamed Sinouh, Sen., 29-11-1973, Jordaenstraat 2, 6717 RK Ede, 06-11044566, Lidnr. 7228, KNVB nr. FJVN52W. Opnieuw opvoeren: Tony Korsten, Jun., 16-01-1987, 2e Kostverlorenkade 201, 1052 RL Amsterdam, 020-6189932, Lidnr. 6420, KNVB nr. GJRW32M. Bedankt als lid/donateur: H. Toorenburg (9700), Adreswijziging: P. Roosenschoon, Burg. Van Doornstraat 10, 1751 CV Schagerbrug, 0224-571499, Lidnr. 0695. NJ. Grosze Nipper, Paul Kleestraat 94, 1328 HJ Almere, 036- 5375516, Lidnr. 9072. Y. Frambach-Boeken, Randduin 30, 2134 VS Hoofddorp, Lidnr. 7012. K van Osch, Klaprooshof 34, 2215 DM Voorhout, 0252-232391, lidnr. 2826. Afgevoerd: L. Frederik (7121), L.G.M. Claver (6866), G. Zomer (6834), H. Krikke (6362), E. Imanuel (5931), T.C. Berkleef (4780), D. van Tiel (4493), C. v.d. Meijden (4689), L.T. Klaverstijn (7193), Weet je, dat de Schakel al op dinsdagavond te lezen is op www, afc- amsterdam.nl Dus 2 dagen eerder dan de postbezorging. uit de mini-enquete van de AFC poll gebleken is, dat 34% meer dan 4 keer per week onze website bezoekt, 12% 3 maal, 14% 2 maal, 12% 1 maal en 15% minder dan 1 keer per week? De volgende Schakel zal in het nieuwe jaar op donderdag 15 januari in uw brievenbus liggen. Maar u weet toch, dat deze op dinsdagavond al op onze website te zien is? In de komende maand januari worden door de Nederlands Antilliaanse Voetbal Unie in Suriname en Curasao twee trainings stages georganiseerd om te komen tot een nationale selectie van de Nederlandse Antillen. Voor de tweede stage (11 t/m 18 januari 2004), waarbij de selectie zal deelnemen aan een internationaal toernooi op Curasao zijn onze leden Djurric Ascension en Dyron Daal uitgenodigd en zal een officiële interlandwedstrijd worden gespeeld tegen Suriname. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan beide spelers en veel succes gewenst. Dochtervereniging de ACC (Amsterdamsche Cricket Club) hield afgelopen dinsdag 16 december haar Algemene Leden Vergadering in het nieuwe clubhuis van het in 2003 betrokken nieuwe complex op a» sportpark 't Loopveld. Op dit moment van schrijven van mijn column is de vergadering nog niet geweest, maar ik kan u met zekerheid vertellen, dat de plannen voor het seizoen 2004 werden vastgesteld. Zoals bekend zal het nieuwe clubhuis in 2004 officieel worden geo pend en zal het eerste elftal weer spelen in de hoogste klasse van de de KNCB. Namens de AFC wensen wij voorzitter Max de Bruin Jr. met zijn bestuur veel succes voor het komende jaar. Ons oud-lid Jan Olde Riekerink, die een aantal jaren tot de selectie van ons eerste elftal behoorde, is aangetrokken als nieuwe trainer bij de eerstedivisieclub Emmen. Na het beëindigen van zijn voetbalcarrière ging Jan aan de slag als trainer bij Ajax, waar hij met het tweede elftal successen behaalde en zelfs bij de laatste vier clubs in de nationale bekerstrijd eindigde. Daarna was hij trainer bij de Belgische eersteklasser A.A.Gent, waar hij dit seizoen ontslagen werd. Namens de AFC wensen wij hem veel succes bij zijn nieuwe club. Op een van de dinsdagen in november was het trainingsveld voor de A-selectie afgelast en toch moest er een activiteit plaatsvinden. Op verzoek van trainer Stanley Menzo werd door mij een aantal telefoontjes gepleegd met ons ondersteunend lid Rik Jamin van AU Sports in Amstelveen me als resultaat, dat de A-selectie te gast was en de bewuste avond gebruik mochten maken van de saunafacili teiten. Namens de AFC onze hartelijk dank gebracht aan de directie van All Sport in Amstelveen. De sportbijlage van de Telegraaf had in de uitgave van afgelopen maandag het klassement van de Topscorerstrofee van de Hoofd klasse opgenomen. Van onze selectie staan vermeld: Ali Bentohami (3 goals), Djuric Ascension (3 goals), Rody Turpijn (3 goals) en Bob Gehring (2 goals). Aan de spelers van onze selectie de mogelijkheid om in de komende wedstrijden daarin verandering te brengen en hoger op de lijst met goals te komen. De sportbijlage van Het Parool van afgelopen zaterdag had een paginagroot interview van journalist Michiel de Hoog opgenomen met onze trainer Stanley Menzo. In genoemd artikel leer je bij het lezen veel bijzonderheden kennen van onze trainer, waarvan ik on danks mijn goede contact met Stanley niet op de hoogte was. Naar mijn mening een zeer lezenswaardig interview met het advies, als u de krant nog niet hebt weggedaan, daarvan kennis te nemen. Namens de AFC onze complimenten aan het adres van onze trainer en ik heb alle positieve verwachtingen, dat het eerste elftal met hem op een redelijke plaats in de huidige competitie zal eindigen. Dinsdagavond 2 december jl. was ik aanwezig in "de Heeren van AemsteT'aan het Amsterdamse Thorbeckeplein. Allereerst was er een optreden van Veldhuis en Kemper (de laatstgenoemde is een broer van Hetty Kemper, de echtgenote van ons lid van verdienste Roy van Dijk). Later op de avond gevolgd door een optreden van ons lid Fred Gehring, waarvan recent een CD werd uitgebracht onder de titel Fred Onder de vele aanwezigen een aantal leden van de AFC en ook medewerkers van zijn bedrijf Tommy Hilfiger, ons AFC- vriendelijk bedrijf en sponsor van de lichtreclame op de dak van ons clubhuis. Vrijdag 5 december jl. werd Fred in de vroege morgen uitvoerig aan het woord gelaten over zijn CD in het televisie programma met de naam Goedemorgen Nederland. U ziet het beste lezers, AFC'ers blijf je overal tegen komen. Inmiddels kent u de uitslag al van het maandagavond jl. op de tv uitgezonden "Groot dictee der Nederlandse taal". U weet dus hoe ons lid Tom Egbers het er vanaf gebracht heeft. Tom nam aan deze bekende test voor taaltalenten deel samen met een fors aantal nationale coryfeeën, zoals zijn collega bij RTL4 Elsemieke Havenga, LPF-fractievoorzitter Mat Herben, NPS-televisie-presentator Mat- thijs van Nieuwkerk (die in Buitenveldert voetbalt), hoofdstedelijk PvdA-wethouder Rob Oudkerk, RTL-journaliste en tv-presentatrice Chazua Mourali, cabaretier Jörgen Raymann en NOS-Journaal presentarice Annette van Trigt. Wij weten dat Tom Egbers altijd goede teksten in huis heeft, dus met zijn taalkennis zal het nogal goed zitten. Ik onthoud u in de volgende Schakel niet de prestaties van Tom. Zilveren Ploeg-lid Hans Rodenburg heeft een aantal behandelingen aan zijn heup ondergaan en was daarom niet aanwezig bij de jaarlijkse bijeenkomst van de Zilveren Ploeg. Namens de AFC wen sen wij hem een spoedig herstel. 3

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 3