Creatief Modern ralteam AFC - AFC'34 Sterk van één- tot vierkleurendrukwerk van visitekaart tot bedrijfsprofielbrochure... Zondag 23 november om 14.30 uur Gaat AFC zijn eerste thuisoverwinning behalen? Steun 'ons eerste' in deze zeer belangrijke strijd! Rabobank! «erdam. Drukkerij Palteam BV Rozenburglaan 12 1115 BS Duivendrecht Tel 020 - 495 04 35 Fax 020 - 495 04 39 Internet: www.palteam.nl ^DRUKKERIJ 19 november 2003 82e jaargang nr. 7 de gelijkmaker scoorde. Thomas miste het doel maar rakelings, blijf proberen jongen, volgende keer beter. Bart maakte met een schit terende knal een mooie treffer voor de rust voor Real Madrid waar door we met een voorsprong van 2-1 aan de limonade gingen. In de tweede heft gingen we weer aanvallend te werk en bouwden we via Darko de voorsprong uit naar 3-1. Echter Inter Milan kon niet alleen goed verdedigen maar ook goed "counteren", ze hadden dan wel 1 mannetje minder, maar konden zeker hun mannetje staan. Door een foutje van de regie in de verdediging van Real kwamen ze weer dichterbij op 3-2, en door een goede actie zelfs weer langszij op 3-3! Real Madrid werd toen wel een beetje zenuwachtig, jongens we moeten doorspelen tot het eindsignaal klinkt, dan pas is de wedstrijd afgelopen. M.a.w. we moeten het hoofd koel houden tijdens de wedstrijd. Gelukkig konden we dat dan ook en heeft Arthur ervoor gezorgd dat de verdediging bij Real dicht bleef en er geen bal meer langs kwam. Onze topscorer rondde vlak voor tijd de voorsprong af naar 4-3 wat ook de einduitslag werd. Jongens het samenspelen gaat ook steeds beter, deze wedstrijd hebben jullie top gespeeld en volgende week gaan we er weer tegenaan! Tegen Dortmund of Glasgow? 15 november: Glasgow Rangers-Barcelona 0-6 Net als het Nederlands elftal moest ook Barcelona vandaag naar het koude Schotland. Barcelona besloot na de aftrap meteen in de aanval te gaan. Joram stond als eerste wissel en Noah stond meteen al een keer vrij voor de goal. Na twee minuten was het raak. Jesse scoorde de bevrijdende 1-0. Het hele team van Barcelona raakte daarna goed op dreef. Marius was een openbaring. Bij het inspelen leek het of hij aan het dromen was, maar dat was pure concentratie, hij was daarna scherper dan ooit. Verdedigend en versnellend als een hert (wat een lange benen en ook nog een goed schot) De Rangers werden sterker. Het bekende rush en go voetbal werd toegepast. Een geweldige counter van Paul, net naast de goal. Gelukkig voor Barcelona redde Joram een paar keer. Samen met Newin stond hij als een blok in de verdediging. Ook Newin gaat zich steeds meer wagen aan slaloms dwars over het veld en maakte een paar keer een heel goede schijnbeweging. De bal ging er net niet in. Na een lange spannende 1-0 maakte Jesse via een schot van de linker zijkant 2-0. Niet te belopen door de Schotten. Vlak daarna weer een actie van links van Jesse; de bal dreigt te smoren voor de goal, maar dan is er het puntje van de schoen van Noah en raak.3-0. In de tweede helft wilde Barcelona meteen doorgaan. Maar gelukkig greep Lawrence goed in en tikte de bal corner. Toch kon hij niet voorkomen, dat Jesse de 4-0 en de 5-0 scoorde. Marius gaf weer een flink schot op de goal en de volgende keer wordt dit zeker een doelpunt. Joram koppelde elegantie aan snelheid en veroverde herhaaldelijk de bal. Door een gevaarlijke corner van Paul en een bal tegen de paal van David kwam ook Glasgow nog dicht bij doelpunten. Het duel eindigde in een 6-0 na het laatste doelpunt van Jesse. Marian Toonstra Thomas Pluim, pupil van de week bij AFC-Nieuwenhoorn op 2 november. Bas de Vos, pupil van de week bij AFC-ADO '20 op 16 november. 28

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 28