De jonge AFC'ers AFC Junior Board AFC Herfst driedaagse 2003 Op dinsdag 14, woensdag 15 en donderdag 16 oktober 2003 zal de herfst driedaagse weer plaats vinden. Een groot festijn met een aantal voetbalactiviteiten maar ook met een dagdeel met spelletjes in het clubhuis. Met de voetbalactiviteiten kan je een Voetbal vaardigheidspas halen en die krijg je als je alle on derdelen goed hebt volbracht. Het programma ziet er als volgt uit: Dinsdag 14 oktober 09.30 uur tot 12.00 uur E- en F pupillen: de ABN AMRO Ajax voetbalclinic* 13.00 uur tot 16.00 uur D pupillen: de ABN AMRO Ajax voetbalcli nic* Woensdag 15 oktober 09.30 uur tot 12.00 uur E pupillen: spelletjesdag in het clubhuis** 09.30 uur tot 12.00 uur F pupillen 8:8 toernooi met penaltycompetitie 13.00 uur tot 16.00 uur D pupillen: spelletjesdag in het clubhuis** 13.00 uur tot 16.00 uur World Cup en Champions League spelers Voetbal- en Spelactiviteiten Donderdag 16 oktober 09.30 uur tot 12.00 uur F pupillen: spelletjesdag in het clubhuis** 09.30 uur tot 12.00 uur E pupillen 8:8 toernooi met penaltycompe titie 13.00 uur tot 16.00 uur D pupillen 6:6 toernooi met penaltycompe titie De ABN AMRO Ajax voetbalclinic met o.a. Soccerparcours, Air Kick voor de perfecte omhaal, Voetbalwiel, Bungy sprint, levend tafelvoetbal. De spelletjes bestaan o.a. uit Hot Shot, Play station, Bull Shot, Tafelvoetbal en het Kazenspel. Als je graag aan de herfst drie daagse mee wil doen dan geef je dat door aan je leiderteammanager van jouw team. Spelletjesmiddag F-pupillen groot succes! Woensdag 24 september werd een zeer geslaagde dag voor ons. De opkomst bij de spelletjesmiddag was zeer hoog (ong 85%) en de middag zelf verliep ook uitstekend. Op de last-minute vergadering op maandag werden alle taken verdeeld. Door zeer goed voorbereidend werk van Benno, Michael en Koen konden we optimaal voorbereid aan de middag beginnen. We verwachtten veel jongens, welke ook bijna allemaal kwamen. Om half vier ging de middag van start. Het sjoelen was leuk, het tafelvoetbal verliep ook goed, maar het leukste was toch Fifa 2003 spelen op de Playstation2 op een groot scherm. Het hoogtepunt moest echter nog komen. Bij het eten werd er een quiz gehouden. Na elk goed antwoord steeg er aan de tafels met een goed antwoord een enorm gejuich op, wat voor een fantastische sfeer zorgde. Uiteindelijk kon er maar één team de winnende zijn: de F3. Gefeliciteerd jongens! Na de prijsuitreiking en een ijsje kon iedereen rond kwart over 7 weer naar huis. Wij ver heugen ons op 8 oktober en hopen dat de spelletjesmiddag voor de E- pupillen dan net zo'n succes wordt! LET OP!! Op woendag 8 oktober is er een spelletjes middag voor de E- pupillen. Wij vragen de leiders van de E-teams en de DU om een lijst met namen van de spelers die willen deelnemen aan de middag uiterlijk zaterdag 4 oktober te mailen: bennihom@hotmail.com naar Benno. De kosten voor de middag zijn 5 euro p.p. en kunnen aan de deur betaald worden. Het precieze programma is nog niet helemaal vastgesteld en volgt dus nog. Het is de bedoeling dat de leiders van alle deelnemende teams eind deze week brieven krijgen met daarin de precieze bedoelingen van de middag. Deze brief dient 1 oktober 2003 82e jaargang nr. 4 dan uitgedeeld te worden aan de spelers van zijn/haar team. Het Bestuur van de AFC JUNIOR BOARD Benno, Michael, Sam, Milan, Koen Mededelingen Teamfoto's op de website Marcel Koster, onze AFC teamfotograaf, heeft al van een aantal teams foto's gemaakt. Deze foto's staan inmiddels op de AFC website bij het betreffende team. De volgende teams zijn gefotografeerd: C2, D2, D5, D10, El, E3, E4, E7, E9, El 1, E12, Fl, F3, F5, F7 Het zou wel leuk zijn als ook de namen van de spelers onder de foto staan. Geef daarom de namen op (v.l.n.r.) zoals ze op de foto staan en stuur dit naar hanselias@wxs.nl Toernooien Op 15 en 16 oktober nemen onze Fl- en E-pupillen (Dl 1) deel aan het toernooi bij Ajax. Aanvang F-pupillen toernooi op 15 oktober om 13.00 uur, finale om 16.55 - 17.10 uur. Aanvang E-pupillen (Dl 1) toernooi (9 tegen 9) op 16 oktober om 9.30 uur, prijsuitreiking om 12.50 uur. Onze Cl zal op zondag 19 oktober deelnemen aan het Nike toernooi te Lisse, Sportpark "Ter Specke" van FC Lisse. Jeugdscheidsrechters gezocht!!! Zoals jullie waarschijnlijk allemaal weten zijn er elke zaterdag heel veel D, E en F teams die thuis spelen. Tot nu toe hebben we 6 scheidrechters, waardoor we alleen voor de hogere teams een scheidsrechter hebben. Dit willen we veranderen. We willen voor elke jeugd wedstrijd een scheidsrechter hebben. Je weet misschien uit ervaring dat het heel vervelend is als er geen scheidsrechter is bij je wedstrijd en dat er een vader moet fluiten, die van het hele spelletje eigenlijk niks begrijpt. Meld je daarom aan om op zaterdag een wedstrijdje te fluiten. Als je een F wedstrijd moet fluiten ben je in 50 minuutjes klaar, Als je een E wedstrijd moet fluiten ben je in 60 minuutjes klaar En als je een D wedstrijd moet fluiten ben je in 80 minuutjes klaar. Dat is toch helemaal niks! En als we bijvoorbeeld 20 scheidsrechters hebben hoef je helemaal niet elke week te fluiten! Als je zelf moet voetballen, wordt met je aanvangstijd rekening gehouden, zodat je altijd zelf kunt blijven spelen. Fluiten is heel erg leuk. Je kunt je aanmelden bij: Michael Parsser, 020-6440029 of 06- 21253336, e-mail: michaeLparsser@hotmail.com Opstellingen De spelers die willen reageren op de voorlopige indeling kunnen het afc-jeugdinformatiebandje in spreken (020-6008931) of reageren via e-mail, afcjeugd@euronet.nl. Mochten er onverhoopt een spe- ler/leider/e-mail/tel.nr. vergeten zijn of de naam verkeerd gespeld, wilt u dan ook zo vriendelijk zijn om dit te melden. In de volgende Schakel worden de opstellingen niet meer afge drukt. Alleen de eventuele mutaties. Bewaar daarom deze Schakel goed! Spelers van de voorlopige Al Said Bentohami, Shawn Campbell, Michael Fare, Samir Hammouti, Kalid Harrak, Arnand Kandhai, Ashwin van Kasteel, August Lag- adeau, Immanuel Louhenapessy, Sergio Parris, Jordi Rietveld, Renato Steffens, Jermaine Wielkens, Jarik van Zeijst. Trainer/coach: Ulrich Landvreugd tel.: 06-24506471, Teammana ger Dick Visser 06-55348716, 020-6417712 Spelers van de voorlopige A2 Achmed Alhasani, Oussama Al'mobaress, Jeroen Bertens, Tim Boel rijk, Furgel Cairo, Nicky van Cittert, Jermain Colle, Paul Harleman, Hae Kang, Jordi Nielen, Peter Post, Virgil Refos, Laurens Samson, Mounir Soussi, Hein Teunissen, Maikel Zoon. Trainer/coach: Dennis Puperhart tel.: 06-22232606, Teammanager Roy Dekker tel.: 06-54790215 e-mail: s.dekkerbamberger@chello.nl 12

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 12