Route naar Argon Aantal teams en toegestane wissels in 2003-2004 'Goed Genoeg'-Open 2003 17 september 2003 82e jaargang nr. 3 Het eerste kwartier tasten de ploegen elkaar af zonder gevaarlijk te zijn voor het doel. AFC wil wel, maar de overtuiging zie je niet terug in de duels. In de 16' minuut komt het eerste gevaar van SVVSMC. Zaoudi weet de bal voor de doellijn weg te werken. Het is ook een fase in de wedstrijd waarin SVVSMC meer aandringt. In de 20ste minuut schiet SVVSMC vanuit een scrimmage de bal hard en laag langs keeper Van Holten (0-1). Niet veel later is het weer SVVSMC mer een goed schot vanuit de 2e lijn. AFC weet nauwelijks doelrijpe kansen te creëren voor rust. Tahir Akhamrane speelt weer een lekkere eerste helft, maar heeft een uitstekende rechtsback tegenover zich. Aan de rechterkant heeft AFC het lastig. Ken Watanabe heeft veel moeite om de sterke en snelle linksback van SVVSMC te passeren. In de laatste minuut voor rust wordt Watanabe na een blessure behandeling gewisseld voor Djuric Ascension. Juist op dat moment heeft AFC op het randje van het strafschopgebied een vrije trap te nemen. John Bosman speelt de bal op zeer subtiele wijze over het muurtje in de korte hoek van het doel. De keeper kan er nog net bij, maar werkt de bal in de voeten vanAscension. (1-1). AFC start het eerste deel van 2e helft voortvarend. Er wordt goed gecombineerd en de jacht naar een doelpunt is geopend. In de 51ste minuut komt Ali Bentohami in de ploeg voor de leeggespeelde Bosman. Niet veel later zorgt Ascension voor gevaar op rechts en uit een goede voorzet kopt de kleinste man van het veld, Akhamrane net voorlangs. Vlak daarna kopt Bentohami net over. Door harde over tredingen en verbaal geweld probeert SVVSMC het spel van AFC te ontregelen. Even lijkt de wedstrijd uit de hand te lopen als de scheidsrechter een aantal zware overtreding niet bestraft en de gemoederen oplopen. Het doel van SVVSMC wordt bereikt, want AFC verliest de grip op de wedstrijd. Na een afstandschot op de lat via het hoofd van Zaoudi komt in de 74ste minuut SVVSMC uit een mooi ingeschoten vrije trap op 1-2. De beste kans om op gelijke hoogte te komen, krijgt Daniel van Meer, maar zijn schot gaat via de binnenkant van de paal aan de andere kant weer het doel uit. In de 88ste minuut houdt de voortreffelijke keeper van SVVSMC AFC af van de verdiende gelijkmaker door een harde kopbal van Stuut uit de goal te ranselen. De laatste minuten tikken weg en als de scheidsrechter affluit is het laatste beetje hoop vervlogen. Het is een matige seizoensstart, dat moge duidelijk zijn met 1 punt uit 3 wedstrijden. A.s. zaterdag speelt Ons Eerste om 18.00 uur een uitwedstrijd tegen ARGON. Helaas kan ik er niet bij zijn om AFC revanche te zien nemen, maar misschien is dat maar goed ook, want sinds ik de verslagen schrijf.... Niks bijgeloof. Het is leuk om meer mensen aan het "woord' te laten en hun visie op Ons Eerste te laten geven en als de punten dan ook komen, dan schrijf ik toch gewoon helemaal niet meer. Nicolaas van Ommeren Opstelling AFC: Edwin van Holten, Joey Esionye, Said Moumane Daniel van Meer, Stefan Sander (83e Jair Koekoek), Mohad Zaoudi, John Bosman (51e Ali Bentohami), Pierre Tosch, Ken Watanabe (44e Djuric Ascension), Tahir Akhamrane, Mare Stuut. Let op: deze wedstrijd is verplaatst van zondag 21 september naar zaterdag 20 september, aanvang 18.00 uur. Sportpark Argon, Hoofdweg 85 A, 3641 PR Mijdrecht, 0297- 281886 Naar Mijdrecht vanuit het noorden, oosten of zuiden van het land kunt u hel beste gebruik maken van de snelweg A2 tussen Amsterdam en Utrecht dan wel tussen Utrecht en Amsterdam. U verlaat deze snelweg bij de afslag Vinkeveen, provinciale weg N201. U volgt deze weg, passeert Vinkeveen, gaat bij de kruising met de N212 (richting Woerden) gewoon rechtdoor, laat de afslag naar het industrieterrein Mijdrecht links liggen en gaat bij de afslag Mijdrecht het dorp in. Vanuit het zuidwesten of de kustprovincies kunt u gebruik maken van de snelweg A4/A44 Den Haag richting Amsterdam. U neemt de afslag Aalsmeer, provinciale weg N201 en volgt deze weg die u via Aals meer en Uithoorn naar Mijdrecht voert. De eerste afslag is Mijdrecht Dorp. In Mijdrecht komt u na enkele honderden meters bij de eerste roton de, waar u linksaf gaat. U volgt deze rondweg, gaat bij de stoplichten rechtdoor en komt bij de tweede rotonde, waar u ook gewoon recht door gaat. Let Op u komt nu in een 30 km zone, een snelle rechtervoet kan hier heel duur zijn! U volgt deze weg tot aan de derde rotonde, waar u linksaf gaat de Hoofdweg op. Als u deze weg volgt (nog steeds 30 km!) ziet u na een kleine kilometer aan uw linkerhand het sport complex van de s.v. Argon liggen, waar u van harte welkom bent. Senioren Zondag 1-12 12 Senioren Zaterdag 1-7 7 Veteranen 3 3 Junioren A 1-6 6 Junioren B 1-7 7 Junioren C 1-9 9 Pupillen D 1-11 11 Pupillen E 1-12 12 Pupillen F 1-8 8 12 Champions League 1-12 World Cup 1-12 12 Totaal 99 Categorie A (Prestatieteams) Senioren Zondag 1-5 5 Senioren Zaterdag 1-7 7 Junioren A 1-3 3 Junioren B 1-4 4 Junioren C 1-4 4 Pupillen D 1 1 Categorie B (Recreatieteams) 5 wissels toegestaan een gewisselde speler mag nogmaals w Chris Schroder (3 wissels toegestan) (3 wissels toegestaan) (5 wissels toegestaan) (5 wissels toegestaan) (5 wissels toegestaan) (5 wissels toegestaan) Deze traditionele golfwedstrijd voor alle leden en donateurs van AFC, ACC en ATC evenals hun partners wordt dit jaar gehouden op Vrijdag 24 oktober as. De strijd om het RED-jacket zal zich wederom afspelen op de golfbaan Spaarnwoude. De naam van de winnaar of winnares zal hierop aan het rijtje oud winnaars toegevoegd (geborduurd) worden. Golf heeft, ook binnen onze clubs, een steeds grotere impact. Een groeiend aantal leden heeft de golfclubs ter hand genomen en is in het bezit van het GVB, maar ook het spelniveau is sterk gestegen door de inbreng van steeds meer lage handicappers. Deze wedstrijd is toegankelijk voor iedereen die in het bezit is van minimaal het GVB. Er is ook een mogelijkheid om deel te nemen aan een wedstrijd op de kleine (par 3 en 4) baan. Deelname hieraan is voor iedereen vrij. Er wordt vanaf 11.00 uur gestart. Alle deelnemers krijgen tijdig, schriftelijk, bericht over de flightindeling alsmede hun starttijd. Iedereen wordt verzocht zich minimaal 30 minuten vóór zijn/haar starttijd te melden bij de wedstrijdtafel alwaar de bijdrage betaald kan worden. De prijsuitreiking zal plaatsvinden tijdens de borrel, rond 17.30 uur. In verband met de beschikbare starttijden (72 voor grote baan, 16 voor de kleine baan) gaarne zo spoedig mogelijk aanmelden, onder opgave van adres en handicap of juiste speelsterkte bij: Bas Rachman tel. 020-640 77 93 mobiel 06 53 28 66 51 Ronald Koster tel. 020-497 79 17 mobiel 06 53 16 66 40 Sandra Drenkelford tel. 020-673 30 77 Ron van Doesburg tel. 020-676 07 86 mobiel 06 53 24 42 17 Bij annulering van deelname na 18 oktober wordt de verschuldigde bijdrage voor 100% in rekening gebracht. 7

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 7