W edstrij d v erslagen 17 september 2003 82e jaargang nr. 3 Uitslagen 6 september 2003: Argentinië - Uruguay 3-7 België - Portugal 3-1 Brazilië - Peru 3-10 Engeland - Nigeria 1 -3 Frankrijk - Nederland 12-2 Italië - Mexico 2-8 Uitslagen 13 september 2003: Portugal - Argentinië 3-3 Peru - België 2-3 Nigeria - Brazilië 5-4 Nederland - Engeland 1-12 Mexico - Frankrijk 2-3 Uruguay - Italië 7-3 Programma Zaterdag 20 september 2003: Verzamelen om 9.15 uur. Veld 1: Portugal - Uruguay Veld 2: Argentinië - Peru Veld 3: België - Nigeria Veld 4: Brazilië - Nederland Veld 5: Engeland - Mexico Veld 6: Frankrijk - Italië Programma 27 september 2003: Verzamelen 9.15 uur Veld 1: Peru - Portugal Veld 2: Nigeria - Argentinië Veld 3: Nederland - België Veld 4: Mexico - Brazilië Veld 5: Italië - Engeland Veld 6: Uruguay - Frankrijk Programma 4 oktober 2003: Verzamelen 9.15 uur Veld 1Peru - Uruguay Veld 2: Portugal - Nigeria Veld 3: Argentinië - Nederland Veld 4: België - Mexico Veld 5: Brazilië - Italië Veld 6: Engeland - Frankrijk Opstellingen: Argentinië: Branco Bolsius, Jim Heeresma, Luca Piantanida, Hanne Rijkschroeff, Willem Clumpkes. Leider: Wouter Bolsius tel 0653- 109687 België: Lucas Brouwer, Senna Bottse, Mick Hellenberg Hubar, Kees Noomen, Nicolas Quarles van Ufford. Leider: Edwin Hellenberg Hubar tel. 020-4235534 Brazilië: Harly Collé, Dan Huijser, Ditmer de Vries. Roy Paulus, Ruben Vink, Steye van Kaersenhout. Leider Henk de Vries tel. 020-6648518 Engeland: Bas Endstra, Quincy Wekker, Krystian Zwaga, Duco Stoffer, Philip Ackermans Leider: Heer Stoffer tel. 0654-246724 Frankrijk: Derek Uleman, Floris Sombeek-Eigenbrood, Daniel Ham, Jordan Triton, Ohad Levy. Leider: Eric Uleman Tel. 020-5132940 Italië: Jamie Hijmans, Hamish Leyer, Gilles Marwijk van Kooy, Alexander Blomjous, Rikke Jelier Leider John Hijmans tel. 020-6462363 Mexico: Frederik Lodijzen, Sam Alexander, Boris Polderman, Delivio Schmeltz, Matthijs de Gooijer. Leider: Michel Polderman tel. 0629048680 Nederland: Dillon Bijlsma, Sjoerd Woudstra, Danny Staats, Sergi Wilhelm, NN. Leider Bob Woudstra tel .020-4535373. Nigeria: Zino Meijer, B. de Groot, Rogier Lap, Cas Teeuwen, Sem Witteveen. Leider: Guido Lap tel. 020-4200253 Peru: Thomas Pluim, Max Koetsier, Renzo Macknack, Daan van Dinther, Tom van Ierland. Leider: Hans van Ierland tel. 020-4798988 Portugal: Michael Sonneborn, Tom van den Berg, Jonathan Oostveen, Levy Huijsen, Daan Kottmann. Leider: Onno Sonneborn tel. 020-4420932 Uruguay: Roel van de Burght, Thomas Hall, Marten Visser, Youri Berentsen, Roy Lansdorf. Leider: Michiel van de Burght tel. 0622-487103 6 september: Stormvogels Telstar BI - AFC BI 3-3 Vandaag 6 september de start van de competitie. Na een goede generale vorige week tegen Ajax moesten we vandaag het opnemen tegen Stormvogels Telstar. Voor de wedstrijd werd nog in details doorgenomen wat er moest gebeuren bij balbezit, balbezit tegenpartij en de omschakeling in beide situaties. De taken waren duidelijk, kortom we waren klaar voor de start. Dit bleek al snel toen de wedstrijd een paar minuten oud was. Het was AFC die veelal balbezit had en met goed positiespel een overwicht had. Na een tiental minuten werd dit overwicht beloond met een prachtig mooi doelpunt van Martijn. Hij werd in eerste instantie goed aangespeeld vanaf links en speelde zich in de zestien met een sleep goed vrij voor de keeper en schoot beheerst in. 0-1. Vlak na dit doelpunt helaas een blunder achterin. Er werd niet goed gereageerd op een lange hoge bal van Stormvogels Telstar waardoor de spits alleen op Armando afging en beheerst laag binnenschoot (1-1). Vlak daarna weer een blunder achterin, wederom een doelpunt (1-2). Zonder uitgespeelde kansen weg te geven kwamen we zomaar op een onverdiende achterstand. Maar gelukkig bestaat er ook nog zoiets als rechtvaardigheid. Het was de uitstekend spelende Gerson die de keeper kansloos liet, na wederom een goed uitgespeelde aanval. Ruststand 2-2. Na de rust hetzelfde spelbeeld. Het was AFC dat trachtte het spel te maken door steeds te zoeken naar de voetballende oplossing en Stormvogels Telstar dat eigenlijk alleen maar de lange bal speelde en steeds harder ging spelen en ons steeds meer probeerde uit de wedstrijd te halen door irritante overtredingen. De tweede helft was daarom ook voetballend wat minder, maar gelukkig zien we dan dat we over een ploeg beschikken die strijd voor iedere meter en mentaal sterk is. Toch kwamen we weer ongelukkig op achterstand. Een vrije trap van Stormvogels Telstar werd niet goed beoordeeld achterin waardoor een speler tussen drie spelers van ons ongehinderd kon inkoppen (3-2). Vlak na de aftrap was het Ben die via een prachtige actie langs twee man denderde en de bal prachtig voorgaf op spits Martijn die werkelijk prachtig met het hoofd scoorde. 3-3. Vlak daarna een fout van de scheidsrechter die ons geen voordeel gaf bij de zestien van Stormvogels Telstar waardoor Ben in kansrijke positie werd afgefloten. Uiteindelijk is het bij 3-3 gebleven. Op voorhand zou je zeggen 3-3 uit bij een BVO is uitstekend, maar gezien het feit dat we voetballend een stuk sterker waren, hadden we hier eigenlijk moeten winnen. Toch moeten we de ploeg een groot compliment geven voor de uitstekende wedstrijdmentaliteit. Twee keer achter komen en toch weer gelijkmaken getuigt van doorzettingsvermogen. Als team wordt er gestreden voor elke meter en zijn we in staat om een tegenstander niet te laten voetballen. Nu is het zaak om bij balbezit nog wat rustiger te worden en de juiste keuzes te maken en achterin geen cadeautjes meer weg te geven. Stormvogels Telstar heeft geen enkele keer een uitgespeelde aanval gehad en toch drie keer gescoord. Wij hebben gescoord uit uitgespeelde aanvallen en goed positiespel. Dit laatste moet vertrouwen geven voor het verdere verloop van de eerstkomende competitiewedstrijden. Alle mee gereisde ouders en fans worden bedankt voor hun positieve support!! Een redelijk tevreden leider, Jan Portengen 21

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 21