0 Palteam Creatief 8t Modern Sterk van één- tot vierkleurendrukwerk van visitekaart tot bedrijfsprofielbrochure.. 14 augustus 2003 82e jaargang nr. 1 Voorlopige indeling F pupillen: In de volgende weken spelen wij een aantal toernooien evenals vriendschappelijke wedstrijden waarna de definitieve indeling van de elftallen bekend gemaakt zal worden. De competitie begint op 6 september a.s. Voor het toernooi bij Legmeervogels zaterdag zaterdag 16 augustus a.s. verzamelen de F3 tot en met de F7 om 9.00 s morgens bij A.F.C. De F2 en F8 verzamelen om 12.15 uur bij A.F.C. Afschrijven vrijdagmiddag tussen 16.00 en 17.00 uur bij Donald Speelman, tel. 020-3450057. Bij geen gehoor inspreken in het ant woordapparaat. F 1: Bob van der Driesschen, Ethan Spanjaard, Tom Haije, Michael Sand ler, Xavier Netteb, Ferinho Moore, Gijs Bedet, Marek van Beek, Calvin Scholten Teammanager: Gerard Spanjaard F 2: Jordi Glanz, Max Coenen, Quincy Speelman, Nicola Boekei, Tyler Cox, Buck van der Kolk, Stijn van Dalen, Ludo Thorig, Rutger Steenhuis, Zenno Bruinsma, Cappie Wefers Bettick, Teammanager: Rene Bruinsma F 3: Benjamin Ermia, Matthijs Jesse, Tommie Dekkers, Daniel Oved, Tom Waller, Maarten de Lange, Otto van Wassenaer, Nanne Tempels, Philippe Sandler, Glesandro Obergh Teammanager: Olov de Lange F 4: Floris Willaert, Guillermo Klijnoot, Nino Stoffels, Daniel Vliegen, Thibo te Groen, Douwe Koopmans, Max Friedberg, Guido Bosch Teammanager: Rutger Koopmans F 5: Bobbie Bosma, Esja Gay, Niih Ankrah, Marco Melchiori, Davey Porsius, Dale de Metz, Skip de Metz, Yannick Wuite, Gino Weijt- boer, Hugo Slort Teammanager: heer Slort F 6: Tom Rinat, Thor Hermann, Joseph Human, Nick Prast, Aschwin Olie, Calvin Reingoud, Maxim Vaz-Dias, Thorn Ebbers, Mick van Dijk, Frank van Dunne Teammanager: Maarten van Dunne F 7: Julius van Sauers, Diederik Blankestein, Mees Toonen, Doeke Leeu- wis, Jarmo van Kampen, Jack van Asbeck, Ate van Bodegraven. Jamey Blazer, Tim Burger, Erik Westra Teammanager: Heer Toonen F 8: S.L. Onwuteaka, Gino Corstjens, Joel Themans, Allard van den Bergh, Yuri Groeneveld, Philippe Vischjager, Fario Schram, Max Pasterkamp, Mats Ouwehand.Teammanager: Heer Themans. Champions League en World Cup Woensdag 20 augustus wordt van alle spelers een groepsfoto ge maakt, die in de AFC Persmap 2003-2004 opgenomen wordt. Iedereen moet hiervoor in het officiële AFC tenue om half drie op het trainingsterrein van Buitenveldert aanwezig zijn. Als iemand niet in AFC tenue is (behalve de keepers) kan hij helaas niet op de foto gezet worden. Spelers van de World Cup (spelers geboren in 1996) Philip Ackermans, Sam Alexander, Youri Berentsen, Dillon Bijlsma, Alexander Blomjous, Branco Bolsius, Senna Bottse, Lucas Brouwer, Roel van de Burght, Jordi Claassen, Willem Clumpkens, Harly Colle, Zakaria Elgarbi, Mathijs de Gooijer, Thomas Hall Daniel Ham. Jim Heeresma, Mick van Hellenberg Hubar, Levy Huijsen, Dan Huijser, Daan Kottmann, Delano Kruiter, Roy Lansdorf, Hamish Leyer, Frede- rik Lodeizen, Renzo Macnack Gilles Marwijk Van Kooy, Zino Meijer, Kees Noomen, Jonathan van Oostveen, Erik Penris, Luca Piantanida, Daan van der Plas, Thomas Pluim Boris Polderman, Nicolas Quarles Van Ufford, Jair van Reis, Hanne Rijkschroeff, Paul Rosenbroek, Floris Sombeek, Duco Stoffer, Cas Teeuwen, Derek Uleman., David ter Veer, Marten Visser, Quincy Wekker, Sergi Wil helm, Sjoerd Woudstra, Krystian Zwaga, Tom van den Berg, Benja min Ermia, Y. Gyrath, Jamie Hijmans, Nino Kolthek, Sem Witteveen Spelers van de Champions League (spelers geboren in 1997) Lawrance Allick, Gabriel Baijings, Quinten van den Berg, Sem Berg kamp, Nathan Bierman, Arthur Bodenes, Jesse Bollen, Harry Bo- schen, Hidde van den Brekel, Marius Ceulen, Joran Cohen, Max Cunningham, Rick Egbers, Kwakoe Etwi, Hidde Floberg, Yaro Frambach-Boeken, Phlip Gast, Cristiaan Gielen, Flip Goosen, Tim Goudswaard, Danny Gyasi, Stijn de Haan, Sam van Hees Abraham Hertzberger, Sebastiaan Hulst, Navin Keizer, Nathan van Kooperen, Victor l am Jelle de Lange, Thomas Lantman, Maxence Luneau, Luca Molenaar, Sander Nieuwenhuijs, Yarden Ockhuijsen, Canni Oguz, Jehonathan Oved, Sacha Pardovitch, Aart Reijn, Ruben Roe- dema, Sebastiaan Saelman, Thymo Samson, Ritchie van der Sluis, Michael Sonneborn, Arnon Spanjaard, Noah Stolte, Paul Stuijt, Sam Verkerke, Diamo Vermeer, Tim Vischjager, Bas de Vos, Pieter Vriens, B. Koster, M. Pluim. Drukkerij Palteam BV Rozenburglaan 12 1115 BS Duivendrecht Tel 020 - 495 04 35 Fax 020 - 495 04 39 Internet: www.palteam.nl ^DRUKKERIJ Pa i team 19

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 33