Jeugdverslagen vrijdag van 16.30-17.30 uur (Dll) Eerste training op dinsdag 12 augustus, verzamelen 16.15 uur AFC Darren van Mourik, Thomas Lam, Mels Otsen, Thomas Russell, Fabian Sporkslede, Dion Thomas, Denzei Zurburg, Avital Zwart, Bas Pel, Sem Verbeek, Randell Harrevelt, Noureddine El Youbari, Lars Heijneman, Paul Smid, Enzo Doyer, Daan Erisman, Daan van der Horst, Stijn Jesse, Daniel van der Kolk, Thorsten Roobeek, Benjamin Tugendhaft, David de Vries Spelers van de voorlopige E2, E3, E4 selectie (172e jaars E- pupillen) Trainingstijden in de voorbereiding maandag van 17.30-18.30 uur woensdag van 15.30-16.30 uur Eerste training op maandag 11 augustus, verzamelen 17.00 uur AFC Aart Delsing, Mitchel Harig, Mickey van der Hart, David van Paridon, Jonathan Weinstein, Bart Wisman, Nicky Bartens, Murat Eyidogan, Orpheo Gefferie, Jori Hall, Pablo Hekster, Daniel Jacobus, Laurens Jolink, Allon Niesen, Tom Veen, Toni Kok, Saje Takano, Raymond Gyasi, Marc Jurje, Alexander van Wijnen, Henk Janus, Roderick Oranje, Djair Kuyt, Kyle van Til, Kaan Durmus, Mendel van der Ploeg, Denzei Seca, Sjoerd Bon. Spelers van de voorlopige E5, E6, E7, E8, E9, E10, Ell, E12 Trainingstijden in de voorbereiding woensdag van 15.30-16.30 uur Eerste training op woensdag 13 augustus, verzamelen 15.15 uur AFC Thijs Piso, Moulai Lamraoui, Robert Dekker, Max Haanraadts, Kees de Lind, Danny ten Nijenhuis, Jordi Samardzic, Reinier Sombeek, Bram Storosum, Bob de Vries, Maxime Boekei, Mike van Doesburg, Leon Huyser, Jesse van der Meer, Michael van der Reis, Tamo Tjong Joe Wai, Floris van den Brekel, Thomas van den Brekel, Tobias Bruin, Pieter Bertram, Anil Canavar, Noah Graves, Willem van Leuven, Jordi van Teunenbroek, Ekim Yildirim, Kevin Dekker, Daniel Drenkelford, Jesper Poulina, Xander Stoffer, Jim de Waal, Daan Wagenaar, Sayan Vanheye, Buwe Halbertsma, Jordi Ham, Robert Kuyper, Tom van der Lande, Julien Peschar, Luca Vrijhoef, Stephan Webbers, Carlo Teixeira, Joey Kolthek, Daniel Lam, Paul Noorland, Paul Penris, Floris van Raaijen, Lorenzo Schaasberg, Shaquille te Vrede, Mischa Worms, Miguel Blank, Gabriel Blank, Vito Graziani, Mark Groenteman, Ivo Hadders, Jacob van der Klugt, Bob van der Kroef, Nathaniel Lemmer, Scipio Postmes, Ivan Rettich, Joey Beumer, Lucas Bombeeck, Regi Egger, Sjaak Espinosa, Maurits Fikke, Sam van Gelder, Coen van Hees, Noah van der Hoeven, Sebastiaan Martelli, Dave Singels, Marnix Ackermans, Floris Blankstein, Par van Eendenburg, Raphael Kleinherenbrink, Yves Lassally, Jake van Mourik, Alexander van Oostveen, Coen Ramaer, Daniel Sandler, Rob Wesdorp, Noa Snoeren Spelers van de voorlopige!! selectie F-pupillen Trainingstijden in de voorbereiding maandag van 16.30-17.30 uur woensdag van 14.00 -15.00 uur Eerste training op maandag 11 augustus 2003, verzamelen 16.15 uur AFC Ethan Spanjaard; Bob van der Driesschen; Tom Haye; Michael Sandler; Xavier Netteb; Ferinho Moore; Gijs Bedet; Marek van Beek; Calvin Scholten; Max Coenen; Jordi Glanz; Nicola Boekei; Buck van der Kolk; Stijn van Dalen; Rutger Steenhuis; Zenno Bruinsma; Cappie Wefers Bettinck; Ludo Thörig; Quincy Speelman; Tyler Cox; Daniel Oved; Tom Waller; Maarten de Lange; Benjamin Ermia; Matthijs Jesse; Philippe Sandler; Nanne Tempels, Otto van Wassenaer; Tommie Dekkers en Glesandro Obergh Spelers van de F4, F5, F6, F7, F8 (spelers geboren in 1995) Trainingstijden in de voorbereiding woensdag van 14.00-15.00 uur Eerste training op woensdag 13 augustus 2003, verzamelen 13.45 uur AFC N. Ankrah, Jack van Asbeck, Allard van den Bergh, Diederik Blank stein, Jamey Blazer, Ate van Bodegraven, Guido Bosch, Bobbie Bosma, Stepan Brouwer, Tim Burger, Gino Corstjens, Mick van Dijk, Frank van Dunné, Thorn Ebbers, Max Friedberg, Esja Gay, Mischa Goudsmit, Yuri Groeneveld, Thor Hermann, Joseph Human, Jarmo 11 juni 2003 81e jaargang nr. 19 van Kampen, Guillermo Klijnoot, Douwe Koopmans, Doeke Leeu- wis, Marco Melchiori, Dale de Metz, Skip de Metz, Aschwin Olie, Mats Ouwehand, Max Pasterkamp, Davey Porsius, Niek Prast, Calvin Reingoud, Tom Rinat, Julius van Sauers, Fario Schram, Hugo Slort, Nino Stoffels, Joel Themans, Mees Toonen, Maxim Vaz-Dias, Phi lippe Vischjager, Daniel Vliegen, Gino Weijtboer, Erik Westra, Floris Willaert, Yannick Wuite, Thibo te Groen Ditmer de Vries, Thomas Webbers Spelers van de World Cup (spelers geboren in 1996) Trainingstijden in de voorbereiding woensdag van 14.30-15.30 uur Eerste training op woensdag 13 augustus 2003, verzamelen 14.15 uur AFC Philip Ackermans, Sam Alexander, Youri Berentsen, Dillon Bijlsma, Alexander Blomjous, Branco Bolsius, Senna Bottse, Lucas Brouwer, Roel van de Burght, Jordi Claassen, Willem Clumpkens, Harly Colle, Zakaria Elgarbi, Mathijs de Gooijer, Thomas Hall Daniel Ham, Jim Heeresma, Mick van Hellenberg Hubar, Levy Huijsen, Dan Huijser, Daan Kottmann, Delano Kruiter, Roy Lansdorf, Hamish Leyer, Frederik Lodeizen, Renzo Macnack Gilles Marwijk Van Kooy, Zino Meijer, Kees Noomen, Jonathan van Oostveen, Erik Penris, Luca Piantanida, Daan van der Plas, Thomas Pluim Boris Polderman, Nicolas Quarles Van Ufford, Jair van Reis, Hanne Rijkschroeff, Paul Rosenbroek, Floris Sombeek, Duco Stoffer, Cas Teeuwen, Derek Uleman., David ter Veer, Marten Visser, Quincy Wekker, Sergi Wilhelm, Sjoerd Woudstra, Krystian Zwaga, Tom van den Berg, Benjamin Ermia, Y. Gyrath, Jamie Hijmans, Nino Kolthek, Sem Witteveen Spelers van de Champions League (spelers geboren in 1997) Trainingstijden in de voorbereiding woensdag van 13.30-14.30 uur Eerste training op woensdag 13 augustus 2003, verzamelen 13.15 uur AFC Lawrance Allick, Gabriel Baijings, Quinten van den Berg, Sem Bergkamp, Nathan Bierman, Arthur Bodenes, Jesse Bollen, Harry Boschen, Hidde van den Brekel, Marius Ceulen, Joran Cohen, Max Cunningham, Rick Egbers, Kwakoe Etwi, Hidde Floberg, Yaro Frambach-Boeken, Phlip Gast, Cristiaan Gielen, Flip Goosen, Tim Goudswaard, Danny Gyasi, Stijn de Haan, Sam van Hees, Abraham Hertzberger, Sebastiaan Hulst, Navin Keizer, Nathan van Kooperen, Victor Lam, Jelle de Lange, Thomas Lantman, Maxence Luneau, Luca Molenaar, Sander Nieuwenhuijs, Yarden Ockhuijsen, Canni Oguz, Jehonathan Oved, Sacha Pardovitch, Aart Reijn, Ruben Roedema, Sebastiaan Saelman, Thymo Samson, Ritchie van der Sluis, Michael Sonneborn, Arnon Spanjaard, Noah Stolte, Paul Stuijt, Sam Verkerke, Diamo Vermeer, Tim Vischjager, Bas de Vos, Pieter Vriens, B. Koster, M. Pluim. B3 kampioen, wishfull thinking of.... B3 kampioen le klasse en promotie naar Hoofdklasse voorste rij vlnr. Lamin Jaiteh, Thomas Weijl, Erik Verhagen, Tomas Bleker, Henk v. Weerd, Jasper Pelsma achterste rij vlnr. Marjan Stoop, Jan Pelsma, Sieuwerd Teerink, Tyrone de Groot, Ronald Pieters, Wouter Kloes, Danny Hijzelendoorn, Allon Cohen, Boy Smits. Foto is bij avond genomen na terugkeer in het clubhuis bij AFC. 28

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 38