11 juni 2003 81e jaargang nr. 19 Jeroen Acda, Kalid Aulad El Faddil, Gokmen Ayar, Armando Cats- burg, Ben Ebu-Mordi, Fakhor Faysal, Brice de Groot, Tyrone de Groot, Gideon Heres Diddens, Necmettin Imac, Joey van Leijenhorst, Jeffrey Peters, Martijn Scheen,Gerson Sheotahul. Spelers van de voorlopige B2 selectie Alle spelers krijgen persoonlijk bericht over trainings- en oefen wedstrijdenprogramma Jayant Bissumbhar, Allon Cohen, Sylvano Comvalius, Patrick Erchiah, Dennis Frijn, Lamin Jaiteh, Wouter Kloes, Philip Meyer, Gideon Muller, Irishar de Nobrega, Joppe Out, Ronald Pieters, Joey Stuitjes, Siewerd Teerink, Danny Verkaik, Olivier Wijnen. Spelers van de voorlopige B3, B4, B5, B6, B7 Trainingstijden in de voorbereiding dinsdag van 18.30-19.30 uur donderdag van 18.30-19.30 uur Eerste training op dinsdag 12 augustus, verzamelen 18.00 uur AFC Zore Badiali, Mordechai Biallosterski, Joost Delsing, Marcel Dury, Xaverio Esajas, Jack Huiman, David Langenberg, Yannick Lans, Nils van Lingen, Saro Meijer, Saffier Obergh, Jasper Pelsma, Naru Putsorn-Wild, Joey Singels, Jeroen Smits, Tjerk Veltman, Robin Vormer, Justin Walker, David Weinstein, Cees Willems, Liron Barendsen, Jersey Danies, Stefan van Eek, Felix van Es, Tristan Feij, Laurens Gijsen, Tim Leeman, Peter Lek, Ricardo Lek, Wim Ostendorf, Michael Parsser, Daniel Schuurmans, Orcin Senel, Lee SieradzkiDavid van Tiel, Carlo Wobma, Shai Zakai, Danny Bekker, Ferdinand Grapperhaus, Mike Hollander, Olivier Lodder, Thomas Meijaard, Kees van Nieuwkerk, Yarin Ploum, Milan Ramer, Lorian Rotstein, Jard Schuit, Gianni Termaaten, Peter Verhagen, Luciano Zoon, Thomas Abeln, Darryl Bartens, Jordao de Fretes, Boris Guntenaar, Philip Hes, Mario Kalter, Oscar Kemps, Adam van der Maat, Oscar Mulder, Thomas Opdam, Mare Pullens, Steven Rubenstein, Victor Schiering, Alex van Stokkum, Elbert Waller, Thomas Wissink, Thomas Born, Youri Bottse, Diego Caeiro, Daan Delsing, Harun Durmus, Willem de Grave, Anthony de Leeuw, Nittin Pabbi, Yoel Pors van der Linden, Mitchel Ramsahai Alexander Roos, Richard Root, Jaap van Schaik, Joakim Smit, Marlo Tringali. Spelers van de voorlopige Cl selectie Alle spelers krijgen persoonlijk bericht over trainings- en oefenwedstrijdenprogramma Tim Arnold, Giano Bonam, Erixon Danso, Ricky Kumar, Daryl van Mieghem, Dave van Nielen, Marius Nolte, Michael Plas, Damiano Schet, Kevin Straatman, Nicolas van Teeffelen, Robbin Telkamp, Fabian Wells, Frank Wiafe Danquah. Spelers van de voorlopige C2 selectie Alle spelers krijgen persoonlijk bericht over trainings- en oefenwedstrijdenprogramma Sean Bains, Ricardo van den Bogaerde, Majid Faiz, Nigel Hasselbaink, Sander Havermans, Raffy Koopmans, Tom van der Meer, Robert-Jan Molenaar, Tim Noordraven, Leslie Okyere, Sil Paddenburg, Enrico Patrick, Maxime Singels, Randall Smit, Dylan Tjin, Vincent Weijl, Milan de Wijs. Spelers van de voorlopige C3, C4, C5, C6, C7, C8, C9 Trainingstijden in de voorbereiding woensdag van 18.30-19.30 uur vrijdag van 18.30-19.30 uur Eerste training op woensdag 13 augustus, verzamelen 18.00 uur AFC Dominic Grot, Jeroen Halsema, Daan Hammer, Lars Hoogland, Es- sam Jansen, Gautam Kumar, Camiel Pietrzak, Dennis Puttman, Ercin Senel, Justin Sporkslede, Jonathan Tugendhaft, Marciano Vermeer, Robert Wevers, David Ben-Hamo, Darius Blokker, Patrick den Boer, Max Dekker, Pieter Fritschy, Charles Gyasi, Bob Hamersma, Floris Heyne, Jordi Inden, Elja Klein Essink, Willem Klinkenberg, Benja min Kool, Julien Kuin, Daniel de Leau, Danny Mol, Tom Sijtsma, Kensuka Takeuchi, Joren Wiewei, Arne Bartelsman, Thierry Boadum, Robbin Buning, Edmar Dermijn, Fedor de Fretes, Rick van der Graaf, Nick Heeremans, Abel Malschaert, Dirk de Meijer, Yanick Meyer, Ralph van Reijsen, Wieger d' Amaud Gerkens, Patrick Ebu-Mordi, Tim van Galen, Ernst Gerolt, Bob van der Graaf, Emmet King, Max Magielsen, Niels Schmale, Charly Slagter, Geert Streur, Bart Vro- mans, Xander Waller, Revare Wyatt, Ikalev Yildiz, Darryl Bruster, Moreno Cairo, Tim Davidson, Thomas van Geuns, Enne Hekma, Sam Massar, Marcus de Oude, Fouad Oumoussi, Merlijn Out, Miguel Przybisch Lozano, Shaoul Sharabani, Mare Smits, Lars Steunebrink, Thijs Vernooy, Hein van der Wall, Oscar van den Berg, Martin Bishoff, Michael Bles, Steven Bos, Varen van den Ende, Joost Huis man, Daniel Juliard, Pieter Lubbers, Yassine Mahmoudi, Jeroen Melsen, Ruben Moses, Alexander van Os, Dylan Price, Nathan Sokoloff, Wouter van der Veer, Yoris de Wit, Jason Abeln, Raoul Bohne, Babi Chatziliantos, Sam Cohen, Midas Dujardin, Henk Fak keldij, Michael Haven, Julius van 't Hek, Alexander Hes. Benjamin de Lieme, Victor Rooze, Don Saarloos, Julian Schild, Tatcio Torcoli, Tim van Wees. Spelers van de voorlopige Dl, D2 selectie (2e jaars D-pupillen) Trainingstijden in de voorbereiding maandag van 17.30-18.30 uur woensdag van 17.30-18.30 uur vrijdag van 16.30-17.30 uur (Dl) Eerste training op maandag 11 augustus, verzamelen 17.00 uur AFC Rio Biltoo, Youry Bolsius, Kay Bottse, Daan Brinkman, Edwin Gyasi, Duco Hiensch, Carim Hilal, Justin Ruijter, Maxime Stefels, Thomas Visser, Mitchell te Vrede, Roemer Weerkamp, Allon Worms, Jassin Al'Mobaress, Joey Andela, Oessema Boukhari, Stephan Frijns, Tim van Hasselt, Brian Inden, Lennart de Leeuw, David de Munnik, Iwan Nibte, Victor Rekelhof, Kevin Schmale, Rafael Stoffels, Justin Swart, Raffy Wallheimer. Spelers van de voorlopige D3, D5 selectie (le jaars D-pupillen) Trainingstijden in de voorbereiding dinsdag van 17.30-18.30 uur donderdag van 17.30-18.30 uur vrijdag van 16.30-17.30 uur (D3) Eerste training op dinsdag 12 augustus, verzamelen 17.00 uur AFC Collin van Beem, Clay Bobeldijk, Blue ter Burg, Wamberto Campos, Floris Dokkum, Soufian Elouahabi, Tom Huisman, Camiel Kesser, Thierry van der Kooye, Daniel Lam, Mourad Mouon, Roche Obergh, Joey Slor, Wolf de Wijs, Jonathan Allick, Ousama Ariani, Jim Bakker, Derrek Bisterbosch, Bas Couturier, Dylan Duiykersloot, Geraldo Hoogvliets, Mare Koswal, Philip Ladiges, Stan Leisink, Laurens van Os, Chaim Roosblad, Wessel Westerhof, Joseph Wiafe Danquah. Spelers van de voorlopige D4, D6, D7, D8, D9, D10 Trainingstijden in de voorbereiding maandag van 17.30-18.30 uur woensdag van 17.30-18.30 uur Eerste training op maandag 11 augustus, verzamelen 17.00 uur AFC Jerry van Bekkum, Floris Dreesman, Siebren Leeman, Allain Leons, Mischa Marchi, Pieter de Meijer, Justin Monpellier, Sam van Noort, Gene Small, Boris Sommers, Jeroen Tans, Sake van der Wall, Didier Wilhelm, Giel Adams, Felix Ahuis, Carlo Bohle, Remo Corstjens, Duco Ferwerda, Vito Hattem, Daan van den Hoven, Mathijs Loriaux, Bart Penris, Bas Ris, Sil Scholte, Arthur Stam, Michael Webbers, Tim Bary, Lodewijk van den Biesen, Timothy Curry, Rick Dekker, Kers van Denderen, Daan de Jong, Kester Mulder, Jasper Oldenhof, Tjar- do Rühl, Sander des Tombe, Ruben Treurniet, Timothy Vos, Ruben van Wijnen, Martijn Wulffele, Tymen van Zadelhoff, Jordi den Boer, Philip Brouwer, Phil Etwi, Aron Grass Vergara, Bram van der Horst, Jeremy Parsser, Martijn Piek, Bo Rettich, Daan Rutten, Daniel Staal, Martijn van der Straeten, Lucas van der Wall, Timothy Wells, Jorick Besier, Thom Beumer, Valentijn Grapperhaus, Andre Hekma, Abel Jolink, Jasper Lyppens, Soufian Mahmoudi, Alik Riabokon, Rick Ruys, Joey Schloss, Raoul Shah, Ruben Camphuijsen, Mees van Dalen, Jimmy Dwinger, Ismael Filali, Mischa Heilbron, Olivier de Jong, Amos Keestra, Rogier van Leeuwen, Daniel Mustamu Thomas Oostlander, Daniel Rotstein, Arvinder Singh, Ruben van Uuden, Finn van der Velden, Alon Voet, Chaim ter Wee. Spelers van de voorlopige Dll, El selectie (271" jaars E-pupillen) Trainingstijden in de voorbereiding dinsdag van 16.30-17.30 uur donderdag van 16.30-17.30 uur 27

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 37