Zaterdag Zondag A Zondag B Jeugd Voorbereiding seizoen 2003-2004 Zondag 1 Mededelingen Mist U echt nets 11 juni 2003 81e jaargang nr. 19 Zaterdagcommissie De zaterdagcommissie bestaat uit: Roy van Dijk - voorzitter (023-5248924/06-53288696) Sebo Woldringh - secretaris (023-5492900/06-14672961) Benno Honsdrecht- commissaris (020-6701850/06-21262621) Camiel Huisman - commissaris (020-4004305/06-22978733) Eerste training Dinsdag 22 juli 2003. 3 augustus Oefenwedstrijd - 2e klasser 9 augustus Eijsden - AFC 12 augustus Amstel-Cup 15 augustus AFC - De Treffers 17/24 augustus Marathontoernooi (zie bovenstaand) 26 augustus IJsselmeervogels - AFC 31 augustus Start competitie Zondag 2 Kan deelnemen aan de KNVB-beker (de Amstel-Beker) voor le elftallen: le ronde 23/24 augustus 2e ronde 27 augustus 3e ronde 30/31 augustus Start competitie 7 september. B-Commissie Wij wensen u allen een fijne ontspannen vakantieperiode toe op weg naar weer een nieuw seizoen 2003-2004. Voor het jaarverslag verwijzen wij naar een overzicht van ons Bestuur. Uw aanwezigheid op de komende jaarvergadering (zie elders in deze Schakel) stellen wij zeer op prijs. Uitgebreide plannen voor het nieuwe seizoen zullen wij in de volgende Schakel vermelden. Frans Jüch, Jos Willems, Roel Berghuis, Jeroen Hilbrink. Selecties AFC3, 4 en 5 De voorbereiding en samenstelling van deze selecties is in volle gang. Martin Verburg (AFC3) en Dick Bakker (AFC4 en 5) hebben met praktisch alle betrokken spelers overleg gehad. Spelers die gekozen hebben voor een prestatief team hebben zich inmiddels aangemeld en zijn geselecteerd. Ook het collectief A-junioren dat ons komt versterken is o.a. door Chris Bruystens geïnformeerd en ingedeeld. De nieuwe leden die deel uit zullen maken van deze teams zijn allen persoonlijk benaderd en hebben (deels) al meegedaan aan de ABC-cup ter kennismaking! De selecties zullen tijdig en persoonlijk bericht ontvangen over de trainingen en oefenpartijen in de maand augustus als bevestiging van gemaakte afspraken. (*Zie info vorige Schakel.) AFC 6 t/m 12 Het nieuwe seizoen zal starten met 3 prestatieteams (3, 4 en 5) en 7 recreatieteams (6 t/m 12). Deze laatste teams worden in principe getraind door assistent-trainer Ruud de Bruin. De klasse-indeling per team wordt opnieuw vastgesteld, waarbij zoveel mogelijk wordt getracht rekening te houden met de bij ons ingediende teamwensen. Oefenen Wij streven ernaar om in de laatste twee weken van augustus voor alle teams oefenwedstrijden te organiseren. Lees daarover in de volgende Schakel. Captainoverleg Maandagavond 1 september 2003 is om 20:30 uur het eerste captainoverleg gepland. O.a. ter info over spelers, adressen en KNVB- nummers. Plan die datum vast! Start competitie zo. 7 september. Bij de gevonden voorwerpen liggen veel kleine trainingspakken, o.a. "Lucas" en "JA". Te bevragen bij de terreinmeester Hans, echter na 23 juni a.s. Tel. 06-50654000. De trainingen van de meeste teams starten in de week van maandag 11 augustus, de competitie start in het weekend van zaterdag 6 september en zondag 7 september. Door de gunstige vroege schoolvakanties hebben de trainers daardoor de gelegenheid om in de voorbereiding de teams samen te stellen. De trainingen in de voorbereiding zullen waarschijnlijk plaats vinden op de oude velden van Buitenveldert (met uitzondering van de World Cup en Champions League spelers). Er wordt in het begin met grotere groepen getraind, waarbij het accent meer ligt op het opbouwen van de conditie en partijspel. In de voorbereiding zal de voorlopige indeling van de teams meer gestalte krijgen. Er zullen meerdere oefenwedstrijden gespeeld worden waarbij toegewerkt wordt naar de start van de competitie 6 en 7 september. Indeling teams De spelers die willen reageren op de voorlopige indeling kunnen het afc-jeugdinformatiebandje in spreken (020-6008931) of reageren via E-mail, afcjeugd@euronet.nl. Mochten er onverhoopt een speler vergeten zijn of de naam verkeerd gespeld, wilt u dan ook zo vriendelijk zijn om dit te melden. Spelers van de voorlopige Al selectie Alle spelers krijgen persoonlijk bericht over trainings- en oefenwedstrijdenprogramma Said Bentohamis, Shawn Campbell, Michael Fare, Lionel Frederik, Samir Hammouti, Kalid Harrak, Arnand Kandhai, Ashwin van Kasteel, August Lagadeau, Sergio Parris, Jordi Rietveld, Renato Steffens, Jermaine Wielkens, Jarik van Zeijst Spelers van de voorlopige A2 selectie Alle spelers krijgen persoonlijk bericht over trainings- en oefenwedstrijdenprogramma Achmed Achasani, Oussama Al'mobaress, Jeroen Bertens, Tim Boelrijk, Orlando Brouwer, Nicky van Cittert, Jermain Colle, Immanuel Louhenapessy, Jordi Nielen, Peter Post, Virgil Refos, Laurens Samson, Ernst Sarpong, Mounir Soussi, Hein Teunissen, Maikel Zoon. Spelers van de voorlopige A3, A4, A5, A6 Trainingstijden in de voorbereiding woensdag van 19.30-20.30 uur vrijdag van 19.30-20.30 uur Eerste training op woensdag 13 augustus, verzamelen 19.00 uur AFC Kasper van Beek, Darco Botic, David Caeiro, Darnel Cairo, Robin de Groot, Tom van Kampen, Hae Kang, Toni Korsten, Maroune Malouk, Tom Markus, Paul Overste, Yorden Plevier, Silvian Prade, Edmund Sno, Erik Verhagen, Henk van Weerd, Sam Bakker, Jim Brakel, Vincent Heit, Lucas Jonker, Marijn ten Kroode, Sven Meuleman, Vincent Nijhout, Timon van der Put, Kevin Read, Stein Reurs, Jesse Rommerts, Chiel Rouwendaal, Jeffrey Schaap, Victor Versteegh, Geza Weisz, Robbin Wielinga, Thomas Wiewei, Tomer Zakai, Koen Bos, Jelle Bruinsma, Daniel Dresden, Sjors Kaaks, Floris Kloes, Karlo Kuzmanic, Thomas de Leth, Jonathan de Lieme, Flip Nieuwenhuys, Christiaan Roos, Istvan Schiering, Seth van Straten, Huib Tijken, Thomas Weijl, Ruben van der Woude, Dick Bouwman, Bas van Doorn, Nicky Guijarro, Merijn Halsema, Olaf den Hartigh, Casper Hermanns, Tijs Hermans, Jeff Janssen, Mohammed Lakhloufi, Benjamin Leenhouts, Olivier Masson, Winsten Polling, Manus Polling, Jasper Reijnders, Christaan van Westerloo, Roel Zandvliet. Spelers van de voorlopige BI selectie Alle spelers krijgen persoonlijk bericht over trainings- oefenwedstrijdenprogramma en

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 34