zijn tegenstanders. Goed hersteld Boris! Mark Pullens staat de laatste wedstrijden zo goed te spelen dat je bijna vergeet dat hij rechtsachter hoort te staan. De man is overal waar gevaar dreigt. Communiceert geweldig met zijn mede spelers en is een voetballer geworden waar nog veel meer uit te halen valt. Elbert, deze wedstrijd als laatste man, heeft zijn "moment" niet kunnen brengen. Hij speelde in dienst van zijn gelegenheid keeper Darryl. Die twee hebben heel wat gevaar voor het doel weg weten te halen. Soms met gevaar voor eigen leven. Toch wist Sloterdijk er 2 in te leggen. Darryl heeft zijn best gedaan maar kon niet voorkomen dat de ballen er toch in gingen. Al met al een super spectaculaire wedstrijd waar het ware karakter van de B7 weer eens tot uitdrukking kwam. Ik spreek ook namens Ton Pullens wan neer ik zeg dat dit een geweldig sportief, leuk en leerzaam voetbal seizoen is geweest. Wij hebben samen laten zien dat wanneer je goed traint, je best doet en plezier hebt je als TEAM er kunt staan. Jullie hebben mij laten zien dat jullie kunnen voetballen en willen leren. Ik heb veel van jullie geleerd jongens. Ik vond het een eer om jullie vertrouwen te krijgen en om met jullie te werken. Vanaf deze plaats wil ik namens het hele team en ouders Hans Elias bedanken. Hij heeft als chef-redacteur ervoor gezorgd dat de fans van de B7 elke week weer op de site en in de schakel konden genieten van de vaak lange sportverslagen. Dank daarvoor Hans! Enrico Bartens, coach van DE B7! C2: Koninklijk 23 april: Kon. HFC Cl - AFC C2 0 - 4 Om in de race te blijven moest er gewonnen worden in Haarlem tegen een altijd sterke tegenstander. Thuis was het tenslotte maar een moei zame 2-1 geworden. Maar iedereen was daarvan doordrongen en er werd zeer geconcen treerd gespeeld. Met weer veel invallers vanwege onze uitgedunde selectie: Robin en Oussama en Tom op de linkerflank. Tim in het centrum, Hatim en Jassir op rechts en Bandy weer eens op doel. De uitslag doet wellicht een makkelijke avond vermoeden, maar zo simpel was het niet. Lange tijd wist HFC ons goed op te vangen, ook al wisten we wel wat kansen te creëren. Maar Tsjerk verschalkte uiteindelijk hun uitstekende keeper met een listig balletje. En dat werd in de tweede helft rustig uitgebouwd, met als mooiste een heel "gemeen" doelpunt van Oussama. Op een meter afstand van de keeper de bal nog even terughalen en dan langs hem tikken. Prachtig om te zien. En daarna allemaal zo snel mogelijk aankleden en naar huis om Ajax te kijken. Wij doen dus ons uiterste best, maar we blijven afhankelijk van punt verlies van de directe concurrentie helaas. Nu eerst maar zaterdag Amstelveen (op sportieve wijze) vernederen, want daar hebben we nog wat mee goed te maken! Frank de Munnik C2 Afgestraft! 26 april: AFC C2 - Amstelveen/H C2 8-3 We hadden nog wat te verrekenen met Amstelveen waar we uit op discutabele wijze in een verlies eindigden. Op sportieve wijze wel te verstaan, anders zouden we niet willen. Dus de motivatie was er wel. En veel invallers; Jassir en Robin beginnen al bijna vaste krachten te worden. Dylan en Marcel waren er opnieuw bij en een heel nieuw gezicht op doel: Wim. Dus op naar een overwinning met een monsterscore! En zo stonden we na een paar minuten dus via een akelig balletje met 0-1 achter... Dat duurde niet lang gelukkig, onze eigen scenario werd snel terug gevonden. Naru bracht ons langszij en Joey met een penalty en een kopbal voor het eerst?) al op ruime voorsprong die tot 5 op liep voor de rust. 7 mei 2003 81e jaargang nr. 18 Had Sean in de eerste helft al een poging gedaan en de lat geraakt, in de tweede helft was het wel mooi raak met een afstandsschot. Dat we achter ook een steekje lieten vallen mocht de pret niet drukken. Am stelveen, met alweer allerlei Cl-rs aan het shirt te zien, werd gedeci deerd weggespeeld. De uiteindelijke 8-3 was eigenlijk nog erg vrien delijk voor ze. Ixkker, dat gaf sportieve voldoening! Frank de Munnik C2 Strohalm... 3 mei: Concordia Cl - AFC C2 0 - 9 Er was maar één ding te doen op deze laatste competitiedag voor ons; en dat was winnen. Zou ook niet moeilijk moeten zijn tegen de num mer één na laatst. En dat bleek, het werd grotendeels eenrichtings verkeer waar wij toch nog steeds, hoewel de uitslag anders doet ver moeden, flink wat kansen vermorsten. Dubbele cijfers hadden gemo gen, en eigenlijk was de 20 wel haalbaar geweest, maar ach het ging vooral om de wedstrijdpunten. Een vijfklapper van Naru, waaronder een echte hattrick in de tweede helft en verder gebruikelijke goals van de gebruikelijke makers zoals Xaverio, Tsjerk, Erixon en Joey. Maar voor het kampioenschap zijn we in eerste instantie volledig afhankelijk van wat Legmeervogels tegen Blauw-Wit gaat doen op 4 mei. Bij winst eindigen ze 1 punt voor ons en hebben ze de schaal. Anders wacht waarschijnlijk een beslissingswedstrijd tegen Zee- burgia. De kans is echter klein dat dat scenario haalbaar is. Denk je nog weieens terug aan de mogelijkheden die er waren; in de laatste minuut een overwinning op Blauw-Wit verspelen, thuis Leg meervogels overspelen, maar niet scoren, de schandalige uitwedstrijd bij Amstelveen. Maar ja, als..., om in voetbaltermen te blijven: als mijn tante ballen had gehad was ze mijn oom geweest. Het was een heel leerzaam seizoen waarin zowel de club als de spe lers veel hebben geleerd en waarin we op zich in een vooraf niet verwachte positie zijn geëindigd. Als we alle positieve ervaringen dan meenemen naar volgend seizoen, zijn we er ook vast allemaal weer een tikkie beter en sterker van geworden! Frank de Munnik P.S. Legmeervogels won zijn laatste wedstrijd en is kampioen gewor den. D3 Hatsjie 26 april: OSV Dl - AFC D3 5-0 Ze zeggen in de discussie over kunstvelden weieens dat echte voetbal lers het gras willen ruiken. Maar dat kan ook fout aflopen; onze coach Joey was geveld door de hooikoorts! Verder Allon en Roemer op stap en Maxim verhuurd aan de Dl dus we waren blij dat Yannick en Robin van de D2 ons kwamen helpen. Een zware tegenstander dat wisten we, koploper ook, maar hun enige nederlaag hadden ze wel thuis van ons gekregen! Vandaag mocht het echter niet zo zijn. Zeker in de eerste helft waren er zeker kansen voor m.n. Rio en Duco, maar dat wilde niet lukken. En zij kwamen bij vlagen sterk door wat ondermeer een prachtig kopdoelpunt opleverde. Maar ook na rust ging het nog een tijd best goed en met een 2-0 stand zou nog van alles kunnen gebeuren, en overwogen we om met veel risico één op één achter te gaan spelen en te bezien wat we dan in de aanval konden bereiken. Hun plotse derde en een blessure aan ons kant weerhielden ons daarvan. Dat de score nog hoger werd is wat geflatteerd, die vielen in de laatste 2 minuten toen de hoop op meer al was opgegeven. Ere wie ere toe komt; OSV was wel een terechte winnaar. Maar we hadden van een paar jongens in de tweede helft wel iets meer inzet willen zien om de stand leuker te maken. Dat kunnen we hier dan weer van leren. En dat kunstgras toch zo gek misschien niet is... Frank de Munnik

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 20