7 mei 2003 81e jaargang nr. 18 De felicitaties gaan naar: Jeroen Acda, Allon Cohen, Sylvano Com- valius, Brice de Groot, Lamin Jaiteh, Toni Korsten, Naikson Maduro, Marouane Malouk, Joppe Out, Laurens Samson, Ernest Sarpong, Edmund Sno, trainer/coach Martin Verburg Een doelstelling voor dit seizoen was, gezien de aanwezige kwaliteit in deze selectie, dat dit team voor het kampioenschap moest gaan. Na een goede start, waarbij vooral prima veldspel en een goede instelling ten toon werd gespreid, volgde in de maand november een dip. Dit had niet alleen te maken door het gevolg, dat Martin Verburg twee verdedigers (Khalid en Joey) af had moeten staan aan de BI, maar ook dat de neuzen van de jongens niet meer in dezelfde richting we zen. Na de winterstop hebben zich dan ook nog een paar spelersmuta ties voorgedaan en daarna zijn de spelers en trainer een echte eenheid gaan vormen, dat er toe heeft geleidt dat de B2 tien wedstrijden op rij heeft gewonnen, een unieke prestatie. Tegenstanders werden met goed en snel combinatievoetbal zoek gespeeld, de instelling en discipline waren perfect, enige minpunt was het missen van de vele opgelegde en uitgespeelde kansen. De laatste 2 wedstrijden heeft dit team het zichzelf dan ook erg moeilijk gemaakt, zoveel kansen werden er gemist, maar waar de aanvallers niet alle kansen wisten te benutten, daar bleef de verdediging fier overeind. Ik heb heel veel respect voor de spelers, trainer, leider en niet te vergeten de grensrechter op de wijze waarop dit kampioenschap is behaald. Ook de steun van de vele ouders en grootouders was iedere week hartverwarmend. Trainer Martin Verburg, leider Mark Jansen, grensrechter Wim Acda, spelers Lamin, Marouane, Naikson, Laurens, Joppe, Sylvano, Toni, Ernest, Allon, Edmund, Kangh, Jeroen, Khalid, Joey, Ben, Jermaine, Virgil namens de A.F.C. BEDANKTwant door dit kampioenschap speelt de B2 volgend seizoen 3e divisie Landelijk en dat is zeer be langrijk voor de opleiding c.q. aansluiting, omdat de BI eerste divisie Landelijk speelt. Een trotse jeugdcoördinator. Rinus van Leijenhorst 4 mei: Swift BI - AFC B3 1 - 4 Speciaal omdat het officieel de laatste competitiewedstrijd van dit team was een lekker zonnetje en droog. De wedstrijd moest gewonnen worden om er nog een beslissings wedstrijd tegen Zeeburgia uit te slepen. AFC kwam goed uit de start blokken en de ene mooie aanval na de andere volgde, helaas geen treffer. Swift putte hieruit moed en het werd zowaar nog gevaarlijk. Gelukkig stond er ook nog een keeper op de goal. Als na zo'n vijfen twintig minuten Tyrone vanaf rechts de bal alsnog in het Swift-doel krijgt, is er zegge en schrijve één moeder die reageert, omdat de rest de bal achter zag. Ook het team reageert lauw. De niet zo sterk flui tende scheids wees echter resoluut naar de middenstip. Tyrone kan zijn kunstje niet meer herhalen, want vlak daarna valt hij uit met een enkelblessure. Gideon neemt van hem over. Na de thee, blijkt dat Carolien haar zoon Danny voldoende ge ïnspireerd heeft, want met een snoeiharde streep van zo'n twintig meter scoort hij de 0-2. Swift blijft met lange ballen echter proberen en pas als Norbey vanaf links de bal in de goal lepelt lijkt AFC veilig: 0-3. Daarna slordig voetbal en veel buitenspel. De tegenstander maak te hier handig gebruik van en met weer een lange bal en traag reage ren van AFC-zijde, toch nog de tegentreffer. Norbey echter ziet het gevaar en herhaalt zijn kunstje vanaf links 1-4. Dit bleek de eind stand. Na afloop een deel naar AFC, om de huldiging van de B2 nog bij te wonen. Een enkeling gaat nog naar Zeeburgia, dat tegen DWV speelt. Het blijft daar tot diep in de tweede helft 1-1, tot een dubieuze penalty Zeeburgia over het dode punt heen helpt. Ook daar 4-1. Een beslissingswedstrijd dus. Heel veel succes daarbij. Thea. V. B5 KAMPIOEN: een fantastische prestatie In stijl met een 2-8 overwinning uit tegen Overamstel BI wist de B5, met 145 doelpunten voor, het kampioensschap binnen te halen. De felicitaties gaan naar: Mordechai Biallosterski, Stefan van Eek, Laurens Gijsen, Jack Huiman, David Langenberg, Tim Leeman, Peter Lek, Nils van Lingen, Lee Sieradzki, Laurens Soenen, David van Tiel, Carl Wobma, teammangers Len Langeberg, Erik Wobma, trainers Said Moumane, Mohad Zaoudi 4 mei: AFC B7 - Sloterdijk BI De laatste competiewedstrijd van dit seizoen. Dit is heel jammer want het team draait nu echt goed. In het begin van het seizoen begrepen sommige jongens "het spel" nog niet zo goed. Maar daar is nu niets meer van te zien. Sterker nog, er staat met deze B7 een volwaardig team waar alle clubs dit seizoen veel last van hebben gehad. Bij aan komst op het terrein van een tegenstander hoorde wij dan ook vaak:"Oh de B7, die pakken we wel!" Hoe anders zou dit uitpakken voor ze gedurende het seizoen. Ik kan met recht zeggen dat dit team het lastigste team van de competitie is geweest. En dat ze zowel op conditie als op mentaliteit heel wat respect hebben afgedwongen bij de coaches van de tegenpartij. Vaak kreeg ik van hen na afloop van de wedstrijd complimenten over de professionele instelling van dit team. Ook is het jammer dat nou juist bij deze wedstrijd 3 spelers ontbra ken. Zodat we dit op een andere manier moesten opvangen. Met 9 man in het veld en Darryl op doel begonnen we met sterk aanvallend voetbal. Prachtige kansen die er maar niet in wilden. Een ongelooflijk sterke keeper van Sloterdijk keerde onze aanvallen. Maar toch zagen Tom, Jurdao en Adam kans om de 1-0 aan te tekenen. Tom deed goed z'n best op rechts en wist zijn man de hele wedstrijd bezig te houden. Hij kon vaak goed voorgeven en zo de spits in stelling brengen. Hij had nog prachtig schot richting kruising maar daar stond die goeie keeper.Jurdao deed z'n best al had hij flink last van z'n oorontsteking. Adam kon er deze wedstrijd 2 inleggen. Eigenlijk 3 maar, door dat de bal tegen de onderkant van de lat terug het veld in kaatste werd dit niet als doelpunt aangemerkt. Thomas Wissink speelde een goede wedstrijd op het centrale middenveld hij wist het spel goed te verde len en won veel persoonlijke duels. Alex zat niet helemaal goed in de wedstrijd maar herstelde zich in de T helft. Hij ging goed de duels in en won deze. Coachte zijn medespelers en was goed aanspeelbaar. Steven had zijn positie goed onder controle en wist hierdoor vaak mee op te komen naar voren. Hij was goed aanvallend gevaarlijk. Zodat zijn directe tegenstander niet wist waar hij hem nu moest dek ken. Boris was vandaag jarig en na een aantal tactische aanwijzingen trakteerde hij ons op een fantastisch foutloze wedstrijd.Hij speelde een zeer goede wedstrijd en was voortdurend eerder bij de bal dan 19

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 19