vgrs/
Jeugdverslagen
WORLD CUP
Programma Zaterdag 17 mei 9.00 uur.
S.V.P. aanwezig om 8.45 uur!
Veld 1Barcelona - Real Madrid
Veld 2: Bayern Munchen - Ajax
Veld 3: Bordeaux - Manchester United
Veld 4: Borussia Dortmund - Juventus
Veld 5: F.C. Port - Inter Milan
Programma FINALEDAG Zaterdag 24 mei 9.30 uur.
S.V.P. aanwezig om 9.15 uur!
Na afloop de prijsuitreiking:
Veld 1: Ajax - Barcelona
Veld 2: Inter Milan - Borussia Dortmund
Veld 3: Juventus - Bordeaux
Veld 4: Manchester United - Bayern Munchen
Veld 5: Real Madrid - F.C. Porto
De leiders van het eerst genoemde team zijn scheidsrechter!
Opstellingen bekend:
Afschrijven op vrijdagavond voor de wedstrijd tussen 7 en 8 uur bij
de leider!
De leiders van het eerstgenoemde team worden verzocht de uitslag na
afloop te melden bij de wedstrijdtafel rechts in het clubhuis.
Leiders:
Ajax: Dirk Visser tel. 020-6643487 en Michiel van der Burght
Barcelona: Alex Bottse tel 020-6705664
Bayern Munchen: Richard Rijkschroeff tel 020-4279563
Bordeaux: Gérard Spanjaard tel. 020-6981711
Borussia Dortmund: Onno Sonneborn tel. 020-4420932
F.C. Porto: Edwin Helleberg tel. 020-4235534
Inter Milan: Erik Tempels 020-6708195
Juventus: Mike Ackermans tel. 020-6160895
Manchester United: Arno Kottmann tel. 020-6430477
Real Madrid: Dennis Bijlsma 020-6402879
7 mei 2003 81e jaargang nr. 18
Afschrijven op vrijdagavond voor de wedstrijd tussen 7 en 8 uur bij
de eerstgenoemde leider!
De leiders van het eerstgenoemde team worden verzocht de uitslag na
afloop te melden bij de wedstrijdtafel rechts in het clubhuis!
Opstellingen bekend
Leiders:
Nederland: René Bruinsma tel.: 020-6948492 en Brian Speelman
Peru: Robert Jan Wefers Bettinck tel.: 6795349 en Rutger Koopmans
Nigeria: Kobus Human tel.: 020-4701339 en Ulbe van Dijk.
Argentinië: Louis Thörig tel.: 0645 222219 en Kari Buchel.
Brazilië: Olav de Lange tel.: 020-6755343 en Daniel Smit.
België: Maarten van Dunné tel.: 020-6762862 en Christiaan Willaert.
A2 KAMPIOEN: Een fantastische prestatie.
AFC A2 is na een minder goede start kampioen geworden in de Lan
delijke 3e klasse en promoveert daardoor naar de Landelijke 2e klasse.
Helaas is geen recente foto aanwezig en daarom drukken wij de foto
uit de Persmap af. Slechts een paar spelers heeft in een later stadium
niet meer meegespeeld.
Programma FINALEDAG Zaterdag 24 mei 9.30 uur.
S.V.P. aanwezig om 9.15 uur!
Na afloop de prijsuitreiking:
Veld 1: Peru - Nederland scheidsrechter: de heer Cox
Veld 2: Nigeria - Brazilië scheidsrechter: de heer van der Kolk
Veld 3: Argentinië - België scheidsrechter: de heer Wijtboer
Programma zaterdag 10 mei aanvang 9.30 uur.
S.V.P. aanwezig om 9.15 uur!
Attentie gewijzigde aanvangstijd. Wij spelen 2x20 minuten met 5
minuten rust.
Veld 1: Argentinië - Nederland scheidsrechter: de heer van Kampen
Veld 2: Nigeria - Peru scheidsrechter: de heer Ermia
Veld 3: België - Brazilië scheidsrechter: de heer Steenhuis
Programma zaterdag 17 mei 9.45 uur.
S.V.P. aanwezig om 9.30 uur!
Veld 1: België - Peru scheidsrechter: de heer Dekkers
Veld 2: Nederland - Nigeria scheidsrechter: de heer Ebbers
Veld 3: Brazilië - Argentinië scheidsrechter: de heer van Bodegra
ven
Voorste rij v.l.n.r.: Giliano Linger, Rhamley Seedorf, Dennis
Purperhart (trainer/coach), Theo Janssen (leider), Maikl Fare,
Mounir Soussi
middelste rij v.l.n.r.: Thomas Heemskerk, Furgil Cairo, Philip
Blokhuizen, Yorden Plevier, Rik Vermeulen, Lucien van Loy
achterste rij v.l.n.r.: Shawn Campbell,Vernon Plet, Pie ter Ben-
sen, Resley Stjeward, Jermaine Wielkens
B2 KAMPIOEN: Een fantastische prestatie.
18