Jeugd verslagen Programma Zaterdag 22 maart 9.45 uur. S.V.P. aanwezig om 9.30 uur. Veld 1Engeland - België scheidsrechter: heer van Asbeck Veld 2: Nigeria - Nederland scheidsrechter: heer Westra Veld 3: Argentinië - Brazilië scheidsrechter: heer van Kampen Programma Zaterdag 29 maart 9.45 uur. S.V.P. aanwezig om 9.30 uur. Veld 1: Nederland - Engeland scheidsrechter: heer Stoffels Veld 2: Brazilië - Nigeria scheidsrechter: heer Rijngoud Veld 3: België - Argentinië scheidsrechter: Uitslagen Zaterdag 8 maart: Nederland - België 1-4 Peru - Brazilië 2-0 Nigeria - Argentinië 2-1 Afschrijven op vrijdagavond tussen 7 en 8 uur bij de eerstgenoemde leider! De leiders van het eerstgenoemde team worden verzocht de uitslag na afloop te melden in de bestuurskamer! Nederland: Guido Bos, Zenno Bruinsma, Gino Corstjens, Thom Ebbers, Matthijs Jesse, Guillermo Klijnoot, Niek Prast, Hugo Slort, Quincy Speelman, Nino Stoffels. Leiders: René Bruinsma tel.: 020-6948492 en Brian Speelman Engeland: Max Aken, Jack van Asbeck, Diederik Blankestein, Tyler Cox, Yuri Groeneveld, Douwe Koopmans, Tom Rinat, Otto van Wassenaar, Cappie Wefers Bettink, Erik Westra. Leiders: Robert Jan Wefers Bettinck tel.: 020-6795349 en Rutger Koopmans Nigeria: Allard v/d Bergh Stijn van Dalen, Mick van Dijk, Benjamin Ermia, Jamie Hijmans, Joseph Human, Buck van der Kolk, Samuel Leftin, Marco Melchiori, Mats Ouwehand. Leiders Kobus Human tel.: 020-4701339 en Ulbe van Dijk. Argentinië: Stephan Brouwer, Mischa Goudsmit, Jarmo van Kampen, Jamie van Luijk, Dale de Metz, Skip de Metz, Davey Porsius, Fario Schram, Ludo Thörig, Gino Weytboer. Leiders: Louis Thörig tel.: 0645 222219 en Kari Buchel. Brazilië: Jamey Blazer, Ate van Bodegraven, Tim Burger, Nino Kolthek, Maar ten de Lange, Calvin Reingoud, Julius Sauers, Joel Thémans, Mees Toonen, Philippe Vischjager. Leiders: Olav de Lange tel.: 020-6755343 en Daniel Smit. België: Tom van den Berg, Tommy Dekkers, Frank van Dunné, Max Fried- berg, Doeke Leeuwis, Aschwin Olie, Max Pasterkamp. Rutger Steen huis, Maxim Vaz Dias, Floris Willaert. Leiders: Maarten van Dunné 020-6762862 en Christiaan Willaert. 8 maart: AFC Bl-Go Ahead Eagles 4-2 LOON NAAR WERKEN De AFC BI begon de wedstrijd angstig onzeker en daarom kon in de tweede minuut, met heel veel mensen voor het AFC doel, de bal door GA Eagles achter de BI doelman gefrommeld worden: 0-1. De BI nu klaar wakker? Jawel! En daarom konden de GA Eagles het doel van AFC in de eerste helft verder niet meer vinden, ze wisten eenvoudig weg geen kansen meer te creëren. Ze stonden goed vast en ook de 12 maart 2003 81e jaargang nr. 15 aansluiting uit het middenveld bij de B1 van AFC werd beter uitge voerd. Het team groeide zienderogen en zette de GA Eagles goed onder druk. De 1-1 kwam door een intikkertje van Jeroen Bertens na een voorzet van Brice de Groot. En tegen het einde van de eerste helft kwam de BI op voorsprong met een snoeihard afstandsschot van de voet van Khalid Aulad El Faddil: 2-1, z'n eerste competitie doelpunt. Ver in de tweede helft kon Jeroen Bertens, na een drive van rechts naar binnen, beheerst scoren: 3-1. De afstand was geschapen. De vermoeidheid bij de BI ging uiteindelijk een rol spelen. Voorhoedespelers Ben Ebu-Mordi en Jeroen Bertens moesten met spierkramp de strijd staken. De Eagles zagen kans zich soms onder de druk van de BI uit te wurmen en creëerden ze een miniem aantal kansen zonder succes. Maar Armando Catsburg kon nog net met z'n voet een tegendoelpunt voorkomen, maar de meeste schoten kwamen door het midden en vormden geen probleem voor de B1 goalie. Een schot van BI aanvoerder Olivier Poederbach werd niet goed gestopt door de Eagles doelman en deze fout werd feilloos afgestraft door de nu attente en hardwerkende spits Martijn Scheen die meteen z' eerste competitie doelpunt maakte: 4-1. Uiteindelijk werd het 4-2 door een bedrijfsongeval (eigen doelpunt) vlak voor het eind. Onge veer 10 kansen resulteerden in 4 doelpunten, dat kan nog beter. We moeten hopen dat de BI de smaak van het scoren te pakken heeft en dan kan Veendam volgende week kennismaken met de doelpunten machine of ben ik te optimistisch? Een langer verslag is te vinden op www.afc-amsterdam.nl onder teams en dan B1 Een trouwe thuissupporter 9 maart: AFC B3 - de Germaan BI Er was ons een mooi lenteweertje beloofd, maar het zonnetje was ver te zoeken en er stond een ijskoude wind. Geen probleem voor de B3, gezien het enthousiasme, waarmee de warming-up werd afgewerkt. Gelijk in de startblokken bij het eerste fluitsignaal, zou je denken. Niets was minder waar. Een rommelig begin en dat betekende ook werk voor invalkeeper Bandy, gelukkig was hij bij de les. Na een aantal mislukte doelpogingen was het Danny, die de score durfde te openen: 1-0. Voorin werd de boodschap begrepen en al snel wist Merijn de 2-0 te maken. Henk liet zich ook niet onbetuigd en ging op zoek naar zijn treffer. Overijverig ging hij onderuit: penalty. Natuurlijk feilloos ingeschoten door Wout. Onze tegenstander kende het gezegde over de ezel die zich niet twee keer aan dezelfde steen stoot niet, want binnen vijf minuten werd Henk (dit keer iets hardhandiger) onderuit gehaald en mocht Wout zijn kunstje herhalen 4-0. Ook Tyrone, onze nieuwste aanwinst had nog wat pogingen, maar hij had nog wat last van onder stuur en de ballen draaiden steeds net van de goal weg. Achterin werd inmiddels weer sterk gevoetbald en zo konden de heren de rust in. Na rust een furieus begin van AFC, met af en toe voortreffelijke momenten en een enkel technisch hoogstandje o.a. van Ronald (00). Omdat onze spits het vizier ook niet helemaal scherp had bleef de 4-0 heel lang staan. Merijn wist echter de keurig op hem afgelegde bal wel in het net te deponeren: 5-0. Erik wist vervolgens nog heel mooi de 6-0 te maken. De Germaan had vervolgens nog alle geluk toen een afstandschot in de linkerbovenhoek draaide, waaide (of zoiets). Eind stand 6-1. Mannen succes tegen DWV zondag en denk erom de thuiswedstrijd was niet makkelijk. Oppassen dus. Thea. V Hierbij willen we nog iedereen bedanken voor alle mailtjes, kaarten, telefoontjes, cadeautjes tijdens de week in het ziekenhuis en daarna, die Sieuwerd van AFC-ers heeft gekregen. Het heeft geholpen!! 9 maart: AFC B5 - DWV B4 2-0 Zondag 9 maart was dan de lang verwachte en met spanning tegemoet geziene wedstrijd tegen de koploper uit Amsterdam-Noord. Alle tegenstanders werden door onze B5 verpulverd met uitzondering van de uitwedstrijd tegen DWV (4-1 verlies) en de thuiswedstrijd tegen Abcoude ("arbitraire" 4-3 overwinning). Nadat de koppen waren geteld (wij kwamen verassend maar tot 11 man), begon de wedstrijd met enige vertraging, daar nog snel een

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 14