Zondag B
Jeugd
26 februari 2003 81e jaargang nr. 14
Selectie: Edwin van Holten, Peter de Waal, Said Moumane, Marco
van Galen, Hans Geerlings, Robert Gehring, Mohad Zaoudi, Ronald
van de Meent, Liam Westerveld, Pierre Tosch, Dennis Purperhart,
Ken Watanabe, Joey Esionye, Stefan Sander, Ray van Aken, Ali
Bentohami, Jerrel Wijnhard, Claudio Rizzuni, Emiel Pieterse, Martin
Wolfswinkel.
Zondag 2
02 maart: AFC 2 - Argon 2, 11.30 uur. Scheids: heer R Vonk.
09 maart: Abcoude 2 - AFC 2, 11.30 uur. Scheids: heer R van
IJzendoorn
Trainer: Dirk Spits, leider: Hans-Erik Muller, verzorger: Frank
Tillmans, Comm. A: Lex Koekoek, grens:?.
Selectie: Tahir Akhamrane, Djuric Ascension, Jamal Auoriaghel,
Salah Bentohami, Sherman Brown, Jason House, Alon Levin,
Rivallino Sleur, Robert Stuut, Jerryl Tjon en Fa, Marco Trustfull,
Bobby Uitermarkt, Mattijs Visser, Thijs van Leeuwen, Kevin van 't
Wout, Dion van Zeist.
Zondag 3
02 maart: vrij.
09 maart: de Meern 2 - AFC 3, 11.00 uur. Scheids: heer P Groen.
Trainer: Martin Verburg, Leider: Rob Ruis, Grensrechter/verzorger:
Mark Janssen, A-Comm A Wijnand.
Selectie: Delano Biezen, Rogier de Boer, Licianom Goedhart, Gre
gory Hellings, Michael Hoed, Jegny vd Kust, Ron Mazor, Raymond
Pekel, Sandro Pique, Elja Rengers, Michael Riksen, Gilbert Ruis,
Marciano Seymor, Stefan van Slooten, Martijn Stronks, Jasper Stuy,
Arno Tijssen.
Afgelastingen voor thuiswedstrijden en trainingsvelden: bel het
gratis nummer 0800-0235373.
Lees meer hierover op pagina 4.
Samenstelling B-commissie seizoen 2002-2003
De B-commissie word gevormd door Frans Jüch (020-6415902)
contact AFC 4 en 5, Roel Berghuis (06-10218064) contact AFC 6,
Jeroen Hilbrink (06-26158998) contact AFC 8 en 9 en Jos Willems
(06-21585924) contact AFC 10 en 11.
T rainer/trainingen
Iedere maandag- en woensdagavond v.a. 19:30 uur op AFC o.l.v.
Dick Bakker. Let op: neem voetbal- en kunstgrasvoetbalschoenen
mee!
Programma
Zie elders in deze Schakel
Samenstelling teams
AFC4, Res. 2e klasse 203:
Aarts M., Bijl H., Blokland M., Blomsma G., Boering L., Dekker R.
(06-24133191/035-7723640), Elias H„ Herder de P., Janowitz R.,
Maass K., Reddering M., Reddering P., Rengers E., Sandbrink R.,
Wegman J.(16)
AFC 5, Res. 3e klasse 304:
S. Bahasun, Demijttenaerde I, Demijttenaerde J, P. v.d Feen, Fran-
kenhuis W., T. Gaspers, C. Heeringa, Hendriksen T., Huisman M.,
Kwee P., D. Morales, R. Ophuis (020-6893739/06-15630190), E.
Quadvlieg, Reijs L., Straver K., L. Wolderingh (16)
AFC 6, Res. 5e klasse 509:
C. Benvindo, D. Bijlsma (2x), R. Dekker, B. Duis, M. Foreman, B.
van Gelder, S. van Loggem, R. Nabarro, F. Nieuwdorp, N.
Oosterbroek, J. Roedema (020-6441457), M. Roedema, S. Rutgers,
B. Speelman, N. Trioio, D. Voet, J. Walker (18)
AFC 8, Res. 5e klasse 511:
M. van de Bogaart, B. De Bruyn, F. Dankaart, M. van Dooren, Driest
v. M., Eding H., M. Eggenkamp, M. Flam, A. de Griede, D. ten
Harkei, E. Hoegee, T. Linszen, L. Meijaard (020-4232548/06-
55753030), A. Mir, G. Schipper, G. Schrijver, K. Zentveld (17)
AFC 9, Res 6e klasse 615:
P. Aalbers, S. Barten, P. Bol, G. Buist, H., J. Gerritsen, G. Godet, O.
van Grondelle (020-4004429), F. Kerstens, L. Konings, T. Lenz, J.
Morel, O. Morel, M. Schouten, P. Verhaaren, B. Winthorst, F.
Wubben 16)
AFC 10, Res. 6e klasse 612:
R. Berghuis, S. Böhrer, A. Chardet, G. Erhan, W. van Gent, R. Groen,
R. v.d. Heijden, J. Hilbrink, S. Koopman. B. Kuipers, G. Lasally, R.
Ligthart, T.Roovers, M. Thomas, J. Willems (06 21585924) (15)
AFC 11, Res. 6e klasse 614:
C. Blog, E. Blog (020-6429020), A. Eitje, E. Eitje, D. Kornmehl, D.
Markens, Markuszower J., M. Roeg, J. Salomon, R. Salomon, J.
Samson, D. Sanders, R. Schuitevoerder, (13)
Afgelastingen voor thuiswedstrijden en trainingsvelden: bel het
gratis nummer 0800-0235373.
Lees meer hierover op pagina 4.
Mededelingen
KNVB NIKE Jeugdvoetbaldagen, opgeven voor 1 mei 2003
Maandag 4 augustus en dinsdag 5 augustus bij Swift, Olympiaplein,
kosten 65 euro (incl. lunch en Nike voetbaltenue), voor spelers
geboren tussen 1-1 1988 en 31-12 1993.
Spelers die geïnteresseerd zijn kunnen op zaterdagochtenden tussen
9.00-12.00 uur inschrijfformulieren verkrijgen bij de wedstrijdtafel in
het clubhuis van AFC.
Opstellingen
A-junioren
Kontaktpersoon Chris Bruystens 020-6121626 e-mail: cbruystens@
planet.nl
Al selectie: Jeffrey Affiyik, Virgil Cairo, Dennis Darnley, Vincent de
Groot, Murat Guzeler, Ernst Immanuel, Sinan Kelebek, August
Lagedeau,Wasi Malik, Gregory Martin, Evron Richardson, Louis
Stam, Miquel Tuinfort, Tom Verhagen, Wesley Wolschrijn.
Teammanager: Dick Visser 06-55348716, Trainer/coach Ulrich Land-
vreugd
A2 selectie: Bilal Aissooui, Philip Blokhuizen, Shawn Campbell,
Michael Faré, Marco Harleman, Thomas Heemskerk, Giliano Linger,
Lucien van Loy, Sergio Parris, Vernon Plet, Yorden Plevier, Fabrizio
Regales, Rahmlee Seedorf, Resley Stjeward, Mounir Soussi, Rik
Vermeulen, Jermaine Wielkens.
Teammanager: Trainer/coach Dennis Purperhart 06-22232606
A3: Mathijs Blokland, Dick Bouwman, Pim Brekelmans, Merijn
Bruystens, Darneel Cairo, David Caeiro, Jan Mathijs Hardewijk,
Mervin Joping, Danny Korving, Alex Markus, Stefan Openneer, Paul
Overste, Winsten Polling, Christian Roos.
Teammanager: Chris Bruystens 020-6121626
A4: David Blok, Jelle Bruinsma, Sammy Commandeur, Willem
Dooijes, Daan aan de Kerk, Cilian King, Mischa Klerk, Karlo
Kuzmanic, Jonathan de Lieme, Branco de Smit, Suria Steijlen, Huib
Tijken, Edwin van de Wijngaard, Joost Wiskerke.
Teammanager: Tom Blok 0297-530124
A5: Kasper van Beek, Koen Bos, Christiaan Evers, Olaf den Hartigh,
Rik van der Hoven, Sjors Kaaks, Liran Kroonenberg, Tommy
Markus, Olivier Masson, Flip Nieuwenhuys, Alexander Peters, Istvan
Schiering, Seth van Straten, Teun van Waesberge, Ruben van der
Woude,
Teammanager: Roy van Straten 020-6429168
B junioren
Kontaktpersoon Bas Polling 020-6796288
e-mail: b.w.m.polling@planet.nl
BI selectie: Kalid Aulad El Faddil, Jeroen Bertens, Armando
Catsburg, Nicky van Cittert, Jermain Collé, Ben Ebu-Mordi, Paul
Harleman, Kalid Harrak, Joey van Leijenhorst, Immanuel Lou-
henapessy, Olivier Poederbach, Virgil Refos, Martijn Scheen, Renato
Steffens, Yechi Wijk.
Trainer/coach: Kenneth van Coblijn 06-53400103