Programma
Ligging terreinen
F. Jüch
26 februari 2003 81e jaargang nr. 14
Thuiswedstrijden Zaterdag 1 maart 2003
10:30 41560 AFC A2 - Neerlandia/SLTO Al Klein E
12.30 144489 AFC El - AGB El
Uitwedstrijden Zaterdag 1 maart 2003
AMVJ 1 - AFC 1
DVVA 13 - AFC 8
Amstelland VEI - AFC VEI
Waterwijk BI - AFC BI (vr.)
Abcoude D1 - AFC D1
Ajax El - AFC D3
Roda'23 D2 - AFC D4
Roda'23 D3 - AFC D5
Roda'23 D5 - AFC D9
Ajax E2-AFCD10
Ajax F1 - AFC E2
Roda'23 E5 - AFC E mix
Roda'23 E7 - AFC E mix
Roda'23 F2 - AFC F3
Roda'23 F3 - AFC F mix
Roda'23 F5 - AFC F mix
Roda'23 F7 - AFC F wold cup
Thuiswedstrijden zondag 2 maart 2003
11:30 87993 AFC 2 - Argon 2
14:45 95608 AFC 10 - DWV 5
14:45 127233 AFC 11 - WA/Spartaan 5
12:45 135043 AFC A4 - DCG A2
14:30 107948 AFC A5 - Turkiyemspor A2
10:45 110368 AFC B6 - Halfweg B2
09:00 135973 AFC C5 - GeuzenM'meer Cl
09:00 135046 AFC C6 - WA/Spartaan C2
09:00 111840 AFC C7 - Almere C6
09:00 137927 AFC C9 - Legmeervogels C4
14:30
29959
14:30
38961
14:00
83522
14.30
12:00
144398
11.45
09.30
11.00
10.30
10.30
09.30
09.30
11.00
09.30
11.00
09.30
11.00
Boot R.C.
Vonk R.
F.Jüch
H. Fritzsche
C. Blokhuizen
Eric Schiering
Ab Springer
Hr. v.d. Heijden
Hr. v.d. Heijden
Eric Bos
Al speler
Uitwedstrijden Zondag 2 maart 2003
14:00 896 Argon 1 - AFC 1 Gebbink Th.J.M.
12:00 Legmervogels - AFC le jaar B geselecteerden
10:30 118988 Haarlem Cl - AFC Cl Spanjaart M.B.
Uitwedstrijd Donderdag 6 maart 2003
20:00 174547 Hoofddorp Zol - AFC Zol (beker) Both R.
Wijnen Riems F.
Naastepad J.D.
Peekei J.C.
Wetering M. van
Seth van Straten
Tomas Bleker
Michael Parsser
Darryl Bartens
Thuiswedstrijden Zaterdag 8 maart 2003.
14:45 33620 AFC 3 - DVVA 5
14:45 127187 AFC 7 - Amstelveen H 8
10:30 41620 AFC A2 - DEM (RKVV) Al
14:45 3149 AFC BI - Go Ahead Eagles BI
12:30 119038 AFC Cl - Stormv./Telstar Cl
09:00 147244 AFCD3-OSVD1
10:30 148803 AFC D4 - Pancratius D2
10:30 146733 AFC Dl0 - Neerlandia/SLTO D4
12:30 151464 AFC D8 - Roda'23 D5
09:00 153833 AFC El - DWS El
10:30 155754 AFC E4 - Amstelveen H E2
10:30 155812 AFC E5 - Pancratius E3
09:00 159614 AFC E8 - Legmeervogels E8
12:30 159673 AFC E9 - Sporting Martin E3
12:30 159824 AFC EU - Amstelveen H E5
10:30 162693 AFC F1 - DWS F1
10:30 163822 AFC F3 - ZSGO/WMS F1
12:30 163913 AFC F5 - Roda'23 F3
12:30 169106 AFC F8 - Diemen F5
Uitwedstrijden Zaterdag 8 maart 2003.
15.00 Hercules - AFC VE
14:30 30004 Swift 1 - AFC 1
14:30 32888 Zuidvogels 3 - AFC 2
14:30 34347 Pancratius 3 - AFC 4
13:00 34456 DVVA 7 - AFC 5
14:00 34582 Volewijckers 3 - AFC 6
14:00 38940 Meteoor 2 - AFC 8
14:30 83568 SMS VEI - AFC VEI
14:30 2778 Haarlem Al - AFC Al Beudeker P.P.
Sombroek W.M.
Sierink P.A.
12:30 130002 Elinkwijk Dl - AFC Dl
11:00 147213 Overbos D1 - AFC D2
10:00 148924 Neerlandia/SLTO D2 - AFC D5
09:00 148953 Swift D3 - AFC D6
10:00 151719 SDW D5 - AFC D9
10:30 153893 Sporting Maroc El - AFC E2
09:30 155664 DWS E2 - AFC E3
14:30 174426 Blauw-Wit Osdor E7 - AFC E6
10:30 159552 Pancratius E6 - AFC E7
09:30 159763 Vlug en Vaardig E2 - AFC E10
09:30 162724 Roda '23 F2 - AFC F2
09:00 163882 Pancratius F2 - AFC F4
09:30 165464 Roda '23 F4 - AFC F6
09:00 165463 Swift F5 - AFC F7
Thuiswedstrijden Zondag 9 maart 2003.
Jonge L.J. de
14:30
939
AFC
1 - ADO 20 1
Beurden LHJ van
14:45
88706
AFC
4 - Concordia 2
Looij B. van
14:45
89368
AFC
5 - Rapiditas 2
Verkaik G.
12:45
146146
AFC
6 - SDW 3
S. van Loggem.
14:45
93138
AFC
8 - DIB 2
H. Elias
14:45
95648
AFC
10 - KDO 6
10:45
107397
AFC
A3 - HFC Kon. A2
Moe Soe Let H.C
12:45
130781
AFC
A4 - Almere A3
C. Blokhuizen
10.45
109355
AFC
B3 - Germaan de BI
Wendels J.C.
10:45
143709
AFC
B4 - Fortius B2
Al speler
10:45
110282
AFC
B5 - DWV B4
Al speler
09:00
49597
AFC
C3 - Kampong Cl
Belien J.C.
09:00
111004
AFC
C4 - OSV C2
Ab Springer
09:00
111645
AFC
C6 - A'dam Seref Spor Cl
Al speler
Uitwedstrijden Zondag 9 maart 2003.
IJzendoorn R. van
Groen P.
11:30 88048 Abcoude 2 - AFC 2
11:00 88315 Meern de 2 - AFC 3
14:30 96000 RAP 8 - AFC 9
11:30 95890 RAP 11-AFC 11
12:00 108030 KBV A2 - AFC A5
14:00 108954 DCO BI - AFC B2 Schmitz E.J.
09:00 110396 Pancratius B3 - AFC B6
10:00 110874 Turkiyemspor Cl - AFC C2 Schenk P.J.B.
09:15 111904 Almere C6 - AFC C7
10:00 112169 Muiden Cl - AFC C8
13:00 112305 Almere C9 - AFC C9
Abcoude, Abcoude, Sportpark Hollandse Kade, Nieuwe Amsterdam-
seweg, 0294-283984
Ajax, Sportpark De Toekomst, Borchlandweg 6-16, 020-3119107 of
3119103
Almere, Almere, Sportpark De Marken, Hofmark, 036-5310005
Amstelland, Amsterdam, Sportpark Strandvliet, Zwartelaantje, 020-
6965551
AMVJ, Amsterdam, Sportpark 't Loopveld, Kalfjeslaan, 020-
6457248
Argon, Mijdrecht, Sportpark Gemeentecomplex Hoofdweg, 0297-
281886/286078
Blauw Wit/Osdorp, Amsterdam, Sportpark Sloten, Sloterweg, 020-
6171944
DCO, Haarlem, Schalkwijk, Sportpark DCO, Tennispad, 023-
5366432 of 5361266
DWA, Amsterdam, Sportpark Drieburg, Kruislaan bij Weesperzijde,
020-6949626
DWS, Amsterdam-West, Sportpark Spieringhorn, Seineweg, 020-
6881627
Elinkwijk, Zuilen, Amsterdamsestraatweg, ingang Theo Thijssen-
plein, 030-2440448
Haarlem, Haarlem, Sportweg 8, 023-5252233
Hercules, Utrecht, Sportpark Voordorp, Voorveldselaan, 030-
2717091
Hoofddorp, Hoofddorp, Sportcomplex Leenderbos (wijk Overbos),
023-5637961
KBV, Amsterdam-West, Sportpark Riekerhaven, Overschiestraat,
020-6173635