Jeugd verslagen 26 februari 2003 81e jaargang nr. 14 Bayern Munchen: Branco Bolsius, Thibo te Groen, Hanne Rijkschroeff, Floris Sombeek, Sjoerd Woudstra. Teammanager Richard Rijkschroeff tel. 020-6628272 Bordeaux: Renzo Macnack, Daniel Oved, Daan v/d Plas, Jaïr v/d Reis, Arnon Spanjaard. Teammanager: Gerard Spanjaard tel. 020-6981711 Borussia Dortmund: Jim Heeresma, Frederik Lodeizen, Thomas Pluim, Michael Sonneborn, Quincy Wekker. Teammanager: Onno Sonneborn tel. 020-4420932 F.C. Porto: Mick Helleberg, Dan Huijser, Jonathan van Oostveen Erik Penris, Tom Waller. Teammanager: Edwin Helleberg tel. 020-4235534 Inter Milan: Gilles van Marwijk Kooy, Zino Meyer, Nicolas Quarles van Ufford, Nanne Tempels, Ditmer de Vries. Teammanager: Erik Tempels 020-6708195 Juventus: Philip Ackermans, Hamish Leyer, Ruben Roedema, Philippe Sandler, Thomas Webbers. Teammanager: Mike Ackermans tel. 020-6160895 Manchester United: Jordi Claassen, Thomas Hall, Daan Kottmann, Boris Polderman, Duco Stoffer. Teammanager: Arno Kottmann tel. 020-6430477 Real Madrid: Dillon Bijlsma, Matthijs de Gooijer, Daniel Ham, Delano Kruiter, Derek Uleman. Teammanager: Dennis Bijlsma 020-6402879 WORLD CUP Pupil van de week: Datum onbekend: AFC - Nieuwenhoorn: Thom Ebbers 9 maart: AFC-ADO'20: Max Friedberg 23 maart: AFC - Westlandia: Stijn van Dalen 27 april: AFC - Argon: Douwe Koopmans Zaterdag 1 maart i.v.m. de Krokusvakantie geen programma. De woensdagtraining gaat gewoon door! Programma Zaterdag 8 maart 9.45 uur. S.V.P. aanwezig om 9.30 uur. Veld 1: Nederland - België scheidsrechter: Frank Ebbers. Veld 2: Peru - Brazilië scheidsrechter: Shawn Cox. Veld 3: Nigeria-Argentinië scheidsrechter: Roel van Dalen Afschrijven op vrijdagavond tussen 7 en 8 uur bij de eerstgenoemde leider! De leiders van het eerstgenoemde team worden verzocht de uitslag na afloop te melden in de bestuurskamer! Nederland: Guido Bos, Zenno Bruinsma, Gino Corstjens, Thom Ebbers, Matthijs Jesse, Guillermo Klijnoot, Niek Prast, Hugo Slort, Quincy Speelman, Nino Stoffels. Leiders: René Bruinsma tel.: 020-6948492 en Brian Speelman Engeland: Max Aken, Jack van Asbeck, Diederik Blankestein, Tyler Cox, Yuri Groeneveld, Douwe Koopmans, Tom Rinat, Otto van Wassenaar, Cappie Wefers Bettink, Erik Westra. Leiders: Robert Jan Wefers Bettinck tel.: 020-6795349 en Rutger Koopmans Nigeria: Allard v/d Bergh Stijn van Dalen, Mick van Dijk, Benjamin Ermia, Jamie Hijmans, Joseph Human, Buck van der Kolk, Samuel Leftin, Marco Melchiori, Mats Ouwehand. Leiders Kobus Human tel.: 020-4701339 en Ulbe van Dijk. Argentinië: Stephan Brouwer, Mischa Goudsmit, Jarmo van Kampen, Jamie van Luijk, Dale de Metz, Skip de Metz, Davey Porsius, Fario Schram, Ludo Thörig, Gino Weytboer. Leiders: Louis Thörig tel.: 0645 222219 en Kari Buchel. Brazilië: Jamey Blazer, Ate van Bodegraven, Tim Burger, Nino Kolthek, Maarten de Lange, Calvin Reingoud, Julius Sauers, Joel Thémans, Mees Toonen, Philippe Vischjager. Leiders: Olav de Lange tel.: 020-6755343 en Daniel Smit. België: Tom van den Berg, Tommy Dekkers, Frank van Dunné, Max Fried berg, Doeke Leeuwis, Aschwin Olie, Max Pasterkamp, Rutger Steenhuis, Maxim Vaz Dias, Floris Willaert. Leiders: Maarten van Dunné 020-6762862 en Christiaan Willaert. 'Vaders tegen Vaders' wedstrijd! Zaterdag 15 maart is het weer zover dat de vaders hun zonen in de Champions League en World Cup laten zien hoe het voetbal werkelijk gespeeld dient te worden. Wie gaat er deze keer met de eer naar huis? Hesjes of zonder Hesjes? Gelukt het nog steeds die onnavolgbare schaar te maken? 15 Maart zal duidelijkheid scheppen op al deze vragen. Aanvang wedstrijd 11.00 uur. 10.30 uur verzamelen onder aan de trap. Plaats: het achterste trainingsveld. Komt allen a.u.b. zoveel mogelijk in sportkleding naar de wedstrijd. Moeders, opa's oma's dochters, zonen en andere supporters vuur uw helden aan! Aanmelden vóór 12 maart bij Jacques Scholten, tel. 06-20028529 of jlscholten@yahoo.com D3 Lang zal ie leven! 15 februari AFC D3 - AFC D2 2-2 vr. 22 februari: tweekamp Diemen Werd in twee kleedkamers aangeheven. Voor Yannick van de D2 en Roemer van de D3. Maar eerst de leukste quote van de dag van één van de D2 spelers na afloop die wist dat er over de D3 meestal wel een verslag in de Schakel komt: "Meneer, u gaat toch wel schrijven dat wij de beste waren...?" Om te smelten toch, en dat konden we wel gebruiken bij zo'n -1 graden. En hoewel het er nu inderdaad in staat, gaan we dat natuurlijk niet onderschrijven. Nou ja toegegeven, het laatste kwartier werd wel op onze helft gespeeld. Maar dat moest de D2 ook wel want ze stonden bij rust niet onverdiend achter met 2-0! Dankzij Rio natuurlijk, en een prachtig afstandsschot van Kevin dat nog precies tussen de paal, de lat en de handen van de keeper doorkon in het net. Dat zij via hun jarige ook nog op de lat schoten en het er op het einde best wel om hing gaan wij natuurlijk al helemaal niet vertellen. Wel dat we heel blij waren dat er was geregeld dat we in dit afgelaste weekend met deze teams bij Voorland zeer gastvrij werden ontvangen op hun kunstveld. En dat de warme chocolade na afloop heerlijk smaakte! De D3 liet duidelijk zien dat ze wat geleerd hadden van het debacle van vorige week, maar ook een compliment voor de D2. Zelf weer eens in het veld was goed te horen hoe gemotiveerd ze in de tweede helft voor de gelijkmaker gingen, elkaar steunend, opjuttend, strijdend. Daar kan de D3 nog wel iets van leren! Maar dit was een heel terechte uitslag waar ieder tevreden mee naar huis, naar de kachel, kon. Om elkaar een week later opnieuw te treffen in Sporthallen Zuid bij de tweekamp met Diemen. Met 7 jongens over vanwege de vakantie kwam dat ook wel zo goed uit. David hield de nul op doel in de wedstrijden tegen Diemen, Daan regelde met Oessema de verdediging. Kevin en Rick op het midden en Allon met Rio in de spits. Bleef dat tegen hun Dl nog 0-0, even later werd het in een kwartiertje tegen Diemen D2 11-0 waarvan een vanwege zijn dorpsgenoten zeer gemotiveerde Allon er maar liefst 6 maakte. Daarna opnieuw dan maar onze eigen D2 uitgedaagd en eindelijk werd het eens geen gelijk spel hoewel het daar lang naar uitzag. Rio en Allon namen om de beurt het doel over en zo kon David vlak voor tijd de winnende 2e treffer binnen schieten. Daar willen ze later in het jaar vast nog wel een revanche voor! Frank de Munnik L -f -4—f f- f -f f -f- f j f -f 12

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 12