V Damesdiner (2) Radio Noord-Holland Cup 29 januari 2003 81e jaargang nr. 12 De sfeer aan tafel was uitstekend. De sfeer op de dansvloer deed er niet voor onder. Gelukkig werd het dinergoed verdeeld over de avond en konden we ook genieten van de overige gangen. De band inspireerde velen om een dansje te wagen en dat kan in deze tijd ook zo makkelijk zonder partner. Als verrassing was er een demonstratie rock 'n rolldansen compleet met petticoats, bakkebaarden en puntschoenen. Het viel bijzonder in de smaak. Op uitnodiging van de dansers bleken er veel goede rock 'n rolldansers in de zaal te zitten die op de dansvloer niet onder deden voor de dansgroep. Later op de avond stond plotseling een spontaan gevormd koor van AFC-dames in de schijnwerpers om een lied voor mij te zingen. In de speech had ik de vriendschap en warmte van AFC geprezen en nu werden die vriendschap en warmte letterlijk naar voren gebracht! De verrassing had niet groter kunnen zijn! Hoezeer ik ook geraakt ben door dit lied, wil ik toch benadrukken dat Sylvia Gehring en Agnes Reddering net zo belangrijk zijn in ons organisatietrio.We vullen elkaar naadloos aan en het blijft een groot plezier om samen te werken. Aan het einde van de avond hield Isabelle ten Broek een leuke speech en dat werd door iedereen erg op prijs gesteld. Om middernacht hebben wij de 108-jarige toegezongen en om half een vertrokken de gasten tevreden met de cadeautjes, tevreden met het diner en tevreden met AFC. Volgend jaar vieren wij een lustrum en daar gaan we ons al vroeg in het jaar over buigen.We hopen er dan weer een echt AFC-feest van te maken. Henny Somers- Blekemolen Een jaar of drie geleden wist Robert Gehring een team zo gek te krijgen, dat alle moeders naar het mede door zijn moeder georganiseerde damesdiner gingen. Vanaf dat moment zijn Yvonne de Groot en ondergetekende niet meer weg te branden geweest, met het vorige diner als hoogtepunt, wat ik (en vele anderen kenbaar maakten in de enquête). Gelukkig maar, want ook dit jaar de For Fellows bigband. Een echt feest, vooral als je als eerste de eetzaal binnenkomt en de band begint te spelen. De tafels zagen er weer schitterend gedekt uit en samen met onze zeer gezellige tafelgenoten werden we weer in de cadeautjes gezet. Luchtjes, chocolaatjes met AFC-logo en een door Henny Somers samengesteld receptenboekje. De antipasti vooraf leken voor sommigen al een maaltijd op zich (hetgeen natuurlijk niet de bedoeling is) maar blijf er maar eens af. De overtollige calorieën werden er in de meeste gevallen snel afgedanst tussen de gangen door en het feest van vorig jaar werd overtroffen. Aan het einde van de avond werd door een groepje vrouwen nog een lofzang op Henny Somers gehouden, want na een heel moeilijk jaar stond ze er maar weer. Nogmaals complimenten aan Henny, Sylvia en Agnes. Ik hoop, dat we elkaar volgend jaar weer mogen treffen. Thea V. Hollandia ook in Noord-Holland Cup van laatste plaats af Amsterdam - maandag 27 januari. De kampioen van de zondag hoofdklasse A, Hollandia, heeft zich door een 1-0 overwinning op KBV zowel in de competitie als in de Radio Noord-Holland Cup van de laatste plaats afgevoetbald. Op het Julianas Sortpark scoorde Tom Hes na rust de winnende goal. FC Hilversum werd het slachtoffer van deze uitslag, want de ploeg van trainer Karei Bonsink is nu in het bezit van de welbekende rode lantaarn. Schrale troost voor de ploeg uit 't Gooi is dat het in de strijd om de Radio Noord-Holland Cup de minste wedstrijden heeft gespeeld. Türkiyemspor blijft door het verlies van KBV soeverein aan de leiding. Zondag 2 februari wacht FC Hilversum al direct de eerste gelegenheid om de stand een ander aanzien te geven. Koploper Türkiyemspor is dan op sportpark Crailoo te gast. En naast deze regionale derby staat ook nog de stadsderby KBV - AFC op het programma. Radio Noord-Holland zal van deze wedstrijden rechtstreeks verslag doen, als ook de eredivisiewedstrijd Willem II - Ajax. De nieuwe tussenstand van de Radio Noord-Holland Cup is te vinden op teletekstpagina 525 van TV Noord-Holland en op het internet www.rtvnh.nl U kunt Radio Noord-Holland ontvangen via de ether 93.9 FM (Noord) 95.2 (Amsterdam), 97.6 (Z-Kennemerland) en 93.1 ('t Gooi) of op uw eigen kabelfrequentie. Meer informatie kunt u vinden op het internet. De tussenstand na 26 januari W WP DP T V-T S 1. Türkiyemspor 7 14 11 25 11-7 +4 2. KBV 8 11 10 21 0 1 00 +2 3. AFC 7 8 10 18 00 1 O +2 4. ADO'20 6 8 6 14 6-11 -5 5. Hollandia 7 8 6 14 00 1 ND -2 6. FC Hilversum 5 5 7 12 7- 8 -1 (Verklaring afkortingen: W wedstrijden, WP winstpunten, DP doelpunten, T Totaal aantal punten, V doelpunten vóór, T doelpunten tegen, S doelsaldo)

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 5