ralteam Creatief Modern R™eSgÏa»™EV IdenSSSSTT Sterk van één- tot vierkleurendrukwerk, van visitekaart tot bedrijfsprofielbrochure... Werd het een zware eerste helft met regen en wind tegen, waarin we niet echt goed speelden en maar weinig kansen wisten te creëren. Maar iedereen wist dat we deze wedstrijd moesten winnen, want tenslotte word je volgens Cruyff kampioen als je de kleintjes verslaat. Dat zagen we in de tweede helft terug in de inzet. Het spel vond vrijwel geheel plaats op de helft van ADO en er kwamen dan ook een aantal hele goede mogelijkheden. Maar de beste speler van ADO bleek hun keeper die een aantal prachtige saves verrichtte. Sneu voor hem, dat hij vlak voor tijd een op zich prachtig gevangen bal losliet en onze pas laat ingebrachte Naru die er in kon schieten. Gouden wissel van de coach en blijdschap langs de kant, want de punten waren hard nodig. Want zo bleek, Turkyemspor wist dezelfde middag Legmeervogels te verslaan wat betekent dat we eerste plaats innemen met twee punten voorsprong. En volgende week wacht dan de topper tegen datzelfde Legmeervogels waarin we definitief afstand kunnen nemen! 19 januari SDWC2 - AFC C6 5-6 Een wedstrijd die voetbal zo lekker maakt. Hier het recept: Men neme een wedstrijd om de bovenste plaats. Een veld "ECHT" gras. Circa tweeëntwintig voetbaldieren. Een portie strijd en sportiviteit. Een ballenzak vol doelpunten van o.a. Johan, Alexander en Robert- Jan. Een brok graniet: Jaap. Een man van de wedstrijd: Joakim Een Amsterdams brutaaltje: Kay En een krachtige coach Alex Bottse. We husselen dit alles door elkaar en laten het ongeveer een uur op spanning staan. Grote nagerecht: Na een 4-2 ruststand de 5-6 overwinning voor AFC. We hebben dan ook nog lang nagetafeld. Nol de Leeuw le prijs bowlen bij Borchland gewonnen door de C6. Dat de jongens van de C6 goed kunnen voetballen wisten we al. Zij staan niet voor niets 2e! Tijdens het kerstdiner hebben zij laten zien dat ze ook heel intelligent zijn. Het bowlen ging hun uiteraard ook heel goed af. Vrijdagavond 24 januari na de training op naar Borchland. Het was even passen en meten wat het vervoer betrof maar bij de bowling hadden we alle ruimte. Eerst gezellig tafelen. De patat en kroketten smaakten prima. De tactiek over het bowlen werd doorge nomen en om 20.00 uur was het zover. We hadden 14 spelers over 3 banen verdeeld. De beste bowler kon een bioscoopbon winnen. Ik weet niet hoeveel maar er zijn heel wat kegels omgegooid. Het is ook weer eens wat anders dan een bal in het doel te schoppen. Na een spannende strijd tussen iedereen was het Anthony die de meeste kegels heeft omgegooid en dus mag hij een bezoekje brengen aan een bioscoop. Het C6 team bedankt AFC dan ook voor deze geslaagde avond. Jenny de Leeuw D3 Hard naar voren 18 januari Argon D3- AFC D3 1 - 10 vr. De eerste echte wedstrijd na de winterstop op een veld was de con frontatie met Argon in het kader van de clubtweekamp. Een heel leuk initiatief in deze competitieloze weekends wat we eerder met Kon.HFC en Roda'23 (in de zaal) deden, alle E's en F's en D's tegen elkaar. Op basis van Argon's eerste hadden we een hoge verwachting van hun krachten, maar in de breedte zo blijkt is AFC veel te sterk. 29 januari 2003 81e jaargang nr. 12 Zo ook in onze wedstrijd tegen de tweedejaars D'tjes van Argon die net de selectie van de Dl niet hadden gehaald. Stevige jongens, maar dat was dan ook alles. De bal heel hard wegschieten ongeacht waar die dan terechtkwam vonden ze al heel wat. Beetje tegenvaller, want daar hadden we weinig moeite mee. Natuurlijk het duurt een kwartiertje waarin ze op basis van fysiek het nog bij kunnen benen, maar daarna werden ze rustig maar gedeci deerd uitgespeeld. Een beetje schwalbe van Justin leverde de penalty op die de ban doorbrak en hij zelf keurig binnenschoot. En zo werd het bij rust al 0- 5. Met o.a. een prachtige solo van Duco langs een man of vier en een bijna geslaagde kopbal van David uit een corner waar we al zo lang op trainen. Maar deze kwam op de paal dus moest Maxim het afma ken. In de tweede helft liepen we keurig verder uit met soms heel goed combinatiespel. De ene tegentreffer was dan inderdaad een toevallig goed vallend afstandschot. Jammer dat het prachtige schot van de teruggekeerde Nick via de onderkant van de lat weer terugkwam, dat had een hele mooi en zeer gegund doelpunt geweest. Dus niet meer dan een opwarmer voor de nieuwe competitie. Wel fijn om weer op het gras te kunnen staan. Op naar de de volgende oefen wedstrijd op de 25e, maar iedereen heeft eigenlijk zin in de competi tie! Frank de Munnik Balteam jDRUKKERIJ 1115 BS Duivendrecht Tel 020 - 495 04 35 Fax 020 - 495 04 39 Internet: www.palteam.nl 16

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 16