Jeugd CHAMPIONS LEAGUE 29 januari 2003 81e jaargang nr. 12 1* Afgelastingen voor thuiswedstrijden en trainingsvelden Bel het gratis nummer 0800-0235373 Mededelingen KNVB Voetbalweken en KNVB NIKE Jeugdvoetbaldagen In de zomervakantie 2003 kunnen de pupillen deelnemen aan activi teiten georganiseerd door de KNVB.Voetbalweken; opgeven voor 15 februari 2003 Maandag 21 juli t/m zaterdag 26 juli bij TYBB, Schalkwijk, Haarlem, kosten 130 euro (incl. verzorging en overnachting), voor spelers geboren tussen 1-1 1987 en 1-1 1994. Maandag 4 augustus t/m vrijdag 8 augustus bij Blauw-Wit/Osdorp, Sportpark Sloten, kosten 60 euro, voor spelers geboren tussen 1-1 1987 en 1-1 1995. KNVB NIKE Jeugdvoetbaldagen, opgeven voor 1 mei 2003 Maandag 4 augustus en dinsdag 5 augustus bij Swift, Olympiaplein, kosten 65 euro (incl. lunch en Nike voetbaltenue), voor spelers geboren tussen 1-1 1988 en 31-12 1993. Spelers die geïnteresseerd zijn kunnen op zaterdagochtenden tussen 9.00-12.00 uur inschrijfformulieren verkrijgen bij de wedstrijdtafel in het clubhuis van AFC. Olympisch Stadion Op woensdag 12 februari a.s. om 15.00 uur spelen in het Olympisch Stadion Jong Oranje tegen Jong Korea. Iedereen die belangstelling heeft en spelers die niet hoeven te trainen kunnen die wedstrijd gaan bekijken. De toegang is gratis. Uitslagen van de wedstrijden Ondanks vele verzoeken van de jeugdcommissie aan de team managers, komt het steeds vaker voor dat de administratie van AFC geen uitslag van de wedstrijd heeft ontvangen zodat er in de schakel veel lege plekken zijn. Ook voor de clubstatisticus is het van belang de uitslag door te krijgen om een zo'n goed mogelijke stand op de borden in de hal te kunnen plaatsen. Iedere speler wil graag weten op welke plaats zijn team staat. Dus hierbij willen wij U nogmaals dringend verzoeken na de wedstrijd de uitslag door te bellen, te mailen, of zoals bij de A, B, C en D-junioren het kopie wedstrijdformulier voor zondagavond in te leveren in het groene brievenbusje in de kantine. U kunt bellen (soms inspreken op het antwoordapparaat) of mailen naar Yvonne Steeman,e-mail: ysteeman@hotmail.com. 020-6673431. Het nummer van de administratie van AFC is, 020-6611513, e-mail: afc@hetnet.nl. Wedstrijdtafel Bijna 4 jaar heb ik met veel plezier op zaterdag aan de wedstrijdtafel gezeten en U als ouder/leider/scheidsrechter/speler mogen ontvangen en behulpzaam kunnen zijn met het invullen van de wedstrijd formulieren, een kopje koffie inschenken en bezig geweest de voetbaldag zo goed mogelijk te laten verlopen. Helaas is het mij niet meer mogelijk dit voort te zetten en wil ik op deze manier dag zeggen. Tevens wil ik aan U vragen of er een voetballiefhebber(ster) is, of iemand die U kent die het leuk vind om op zaterdagmorgen van 08.30 - 12.00 uur voor de jeugd de wedstrijdtafel te bezetten (mogen er ook twee zijn). Het is erg leuk om te doen, je leert veel mensen kennen en natuurlijk zal ik U wegwijs maken, inwerken en eventueel inspringen indien noodzakelijk. Voor vragen kunt U mij altijd bellen. Yvonne Steeman, 020-6673431. Ziekenboeg Sieuwerd Teerink, keeper van de B3, is op dinsdag 28 januari opge nomen in het AMC waar hij werd geopereerd aan een botblessure. Onze trainer van de Al Ulli Landvreugd wordt volgende week opge nomen in het ziekenhuis waar hij wordt geopereerd aan zijn enkel. Wij wensen Sieuwerd en Ulli veel sterkte en beterschap toe en hopen jullie weer snel bij A.F.C. tegen te komen. Teams en leiders Zie vorige Schakel F5: Micha Worms, Joey Kolthek, Lorenzo Schaasberg, Daniel Lam, Paul Penris, Floris van Raayen, Esja Gay, Paul Noorland, Seya Takano. Teammanager: Ruben Worms. Tel. 020-6994705/0653-175752 Eén van de ouders van Shaquille te Vrede wordt verzocht contact op te nemen met Donald Speelman. Tel 020-3450057 Programma Zaterdag 1 februari 9.00 uur. S.V.P. aanwezig om 8.45 uur! Veld 1Ajax - Real Madrid Veld 2: Barcelona - Manchester United Veld 3: Bayern Munchen - Juventus Veld 4: Bordeaux - Inter Milan Veld 5: Borussia Dortmund - F.C. Porto. Programma Zaterdag 8 februari 9.00 uur. S.V.P. aanwezig om 8.45 uur! Veld 1F.C. Porto- Bordeaux Veld 2: Inter Milan - Bayern Munchen Veld 3: Juventus - Barcelona Veld 4: Manchester United - Ajax Veld 5: Real Madrid - Borussia Dortmund. ATTENTIE: DE SHIRTS MEENEMEN, DIE OMGEWISSELD MOETEN WORDEN! Afschrijven op vrijdagavond tussen 7 en 8 uur bij de leider! De leiders van de eerstgenoemde team zijn scheidsrechter! De scheidsrechter wordt verzocht om de uitslag na afloop te melden in de bestuurskamer. Opstellingen: Ajax: Marten Visser, Roel v/d Burght, Kees Noomen, Cas Teeuwen, Lucas Brouwer Teammanager Waders Visser en van der Burght Barcelona: Senna Bottse, Krystian Zwaga, Navin Keizer, Sem Witteveen, Levy Huijsen Teammanager: Alex Bottse Bayern Munchen: Hanne Rijkschroef, Floris Sombeek, Sjoerd Woudstra. Branco Bolsius, Thibo te Groen Teammanager Richard Rijkschroef Bordeaux: Arnon Spanjaard, Daniel Oved, Jaïr v/d Reis, Renzo Macnack, Daan v/d Plas Teammanager: Gerard Spanjaard Borussia Dortmund: Michael Sonneborn, Thomas Pluim, Frank Lodeizen, Jim Heeresma, Quincy Wekker Teammanager: Onno Sonneborn F.C. Porto: Mick Helleberg, Dan Huijser, Tom Waller, Erik Penris, Jonathan van Oostveen Teammanager: Edwin Helleberg Inter Milan: Nanne Tempels, Gilles van Marwijk Kooy, Ditmer de Vries, Zino Meyer, Nicolas Quarles van Ufford Teammanager: Erik Tempels Juventus: Philip Ackermans, Thomas Webbers, Philippe Sandler, Hamish Leyer, Ruben Roedema Teammanager: Mike Ackermans Manchester United: Daan Kottmann, Boris Polderman, Thomas Hall, Jordi Claassen, Duco Stoffer Teammanager: Arno Kottmann 12

Schakels (clubbladen) | 2003 | | pagina 12