Y Ledenlijst Volgende Schakel Proficiat AFC's "Bie"- zonderheden Kandidaat Lid/Donateur: Vincent Nijhout, Jun., 19-02-1987, Helmholtsstraat 20, 1098 LJ Amsterdam, 020-6633332, Lidnr. 6937. Stephan Knol, Sen., 10-09-1970, Parnassusweg 172, 1076 AT Am sterdam, 020-6758086, Lidnr. 6936, KNVB nr. FJTL58E. Adreswijziging: Nicky, Camiel en Ruben Hekster, 6 Rue des Lavandes, 34970 Lattes Frankrijk (per 1-1-2003) Emiel Neter, Sen., Ferdinand Bolstraat 219 E, 1072 LP Amsterdam, Lidnr. 2697. Laurens Soenen, Jun., Laanhorn 12, 1181 BD Amstelveen, Lidnr. 6901. Bart van den Bergh, Sen., Reamurstraat 511, 1097 RE Amsterdam, Lidnr. 3777. J. Arsalane, jun, Pracanalaan 87, 1060 RC Amsterdam, Lidnr. 6049. Rutger Hoorn, jun, Madelievenstraat 7b, 1015 NV Amsterdam, lidnr. 6333. Daan Hesselt v Dinter, jun, Pieter Lastmankade 211, 1075 KA Amsterdam, lidnr. 6740 Mutaties W.L. naar Donateur: Ruben Hekster was (6154) wordt 9806, Camiel Hekster was (6890) wordt 9807, Nicky Hekster was (2312) wordt 9808. Bedankt als Lid/Donateur: D.C. Benninga (5846), A. Reep (5329), Alexander van Os (5285), J. Saastamoinen (5852). Afgevoerd: G D Klijnoot (6920) Weer opvoeren als Lid/Donateur: B. Sommers, jun., 29-03-1991, Van Breestraat 161u, 1071 ZM Amsterdam, 4715161, Lidnr. 6906. KNVB nrs.: M. Berman (3078) GDYS55S, B.F. Sommers (6909) FRFC57Q, V. Nijhout (6937) CGZC20Y, T.H.A. Kok (6931) FTYM16E, K. Durmus (6935) FRGQ10Q. De eerste Schakel in 2003 verschijnt op woensdag 15 januari. Geboren Layla Dochter van Glen Zeelig en Amber van de Brug. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. In de Metropool Sport van maandag 9 december jl. stond een foto met een onderschrift van het slaan van de eerste paal voor het nieuwe Frans Otten stadion, waar de tennisvereniging DDV weer zal gaan spelen. Deze eerste paal werd geslagen door het oudste lid en erelid van de tennisvereniging. En dit erelid is ons ondersteunend lid Ido Cohen, reeds voor een groot aantal jaren een enthousiast AFC'er en vader van onze vroegere eerste elftalspeler Simon Cohen. U ziet het beste lezers: AFC'ers kom je overal tegen. Remco Verbruggen, speler van Zaterdag 1, was recent het slachtoffer van zinloos geweld. In de late avond, na het beëindigen van zijn werkzaamheden, werd hij in het centrum van Amsterdam beroofd en neergeslagen. Aan deze beroving hield Remco naast andere kwetsuren een gebroken kaak over. Namens de AFC wensen wij hem een spoedig herstel. Naar aanleiding van de recent gespeelde thuiswedstrijd tegen Hollan- dia las ik in het clubblad van onze vrienden uit Hoorn het volgende artikel en ik citeer: "Marsepeintaart - Een beetje klasse toevoegen 18 december 2002 81e j aargang nr. 10 aan het bestaan begint bij je zelf. Dat bleek toen Hollandia op bezoek mocht bij AFC-Amsterdam. De bestuurstafel zal vol en de sfeer was uitstekend; de hoofdstedelingen zochten zelfs naar excuses voor het halen van de 1-0 overwinning. In het veld werden elkaar enkels ook wat minder nadrukkelijk opgezocht dan in eerdere edities van deze Noord-Hollandse kraker. AFC trakteerde de Hollandia-gasten op marsepeintaart in de clubkleuren, toevallig redelijk overeenkomstig met die van AFC. Gezien de kleur rood die was gebruikt verwees onze voorzitter Hoogland naar de gaygames. De kippensoep in de rust smaakte prima. Lekker als het wat kouder wordt. Op zich allemaal niet eens zo heel bijzonder, maar je moet het wel even doen. Een beetje klasse toevoegen aan het bestaan van alledag "(einde citaat). Ik wilde u deze leuke reactie niet onthouden. In verband met de vorst was de training op dinsdag 10 december jl. afgelast voor onze selectie en moest naar iets anders worden uitgezien. Zoals reeds meerdere keren was onze selectie deze avond te gast bij All Sports in Amstelveen, waar uitgebreid gebruik kon worden gemaakt van de saunafaciliteiten van dit sportinstituut. Dat daarnaast in het restaurant ook nog gekeken kon worden naar de wedstrijd Ajax-AS.Roma was een prettige bijkomstigheid. Namens de AFC onze hartelijke dank aan Rik Jamin van All Sports. Henny Somers-Blekemolen, tafelpreses van het jaarlijkse AFC- damesdiner vierde afgelopen maandag haar 65c verjaardag met een feest in ons clubgebouw op Goed Genoeg. Henny was het stralende middelpunt van deze avond. Namens de AFC wensen wij haar van harte geluk met dit kroonjaar en nog een groot aantal gelukkige en gezonde jaren. Inmiddels is Henny samen met Sylvia Gehring en Agnes Reddering weer druk bezig met het komende damesjaardiner op 17 januari a.s. Hiervan zullen de dames in de loop van deze maand een uitnodiging ontvangen. Sylvia Falk, de levenspartner van ons Zilveren Ploeg-lid Bert Witte- veen vertoefde in verband met verdrietige omstandigheden bij een vriendin in Zuid-Frankrijk en ontmoette bij deze vriendin een be vriend echtpaar. Uiteraard kwam het over de AFC en toen bleek, dat de man ons oud-lid Rob van Heeswijk (doelverdediger) was. Rob laat alle bekenden groeten en u ziet het weer: AFC'ers kom je overal tegen. Ons ondersteunend lid Nita Bergisch (ook bekend van de jaarlijkse uitvoeringen van het Amsterdamse Zwanenkoor) werd recent met spoed opgenomen in het ziekenhuis. Na een aantal dagen op de intensive care te hebben gelegen zijn de berichten iets beter. Namens de AFC zenden wij haar onze groeten en wensen haar een spoedig herstel. Vrijdag a.s. vindt weer de jaarlijkse kienavond plaats voor de senioren van de AFC en kan ik wat betreft de gouden kienregels verwijzen naar het artikel Koninklijk Kienen in de vorige en in deze Schakel aan de hand van Nicky Hekster. Nicky is een aantal jaren betrokken geweest bij de kienavond, doch is door de IBM over geplaatst naar Montpellier. Het kien dreamteam, bestaande uit Ron van Doesburg, Roy van Dijk, Lou Hekster en Ronald Koster is aangevuld met Hans Hulst. Ik wens u op de aanstaande happening veel mazzel en plezier. Na de thuiswedstrijd van ons eerste elftal tegen Elinkwijk ontmoette ik via Peter v.d. Dungen, Tom van Otterlo van de Golfbaan Sloten, waar vele leden van onze AFC de golfsport beoefenen. Tom is een vaste bezoeker van de wedstrijden van het eerste elftal en heeft zijn zoon Junior bij zijn geboorte op 11 september 2001 lid gemaakt van de AFC. Zaterdag 7 december ontmoette ik op Goed Genoeg ons vroegere eerste elftalspeler Erik Visser, die thans in de USA optreedt als hoofdcoach van de University of San Fransisco. Erik speelde in de tweede helft van de zeventigerjaren in ons eerste elftal en laat dit ook duidelijk naar voren komen in de Media Guide 2002 van de universiteit. Komende zomer maakt de voetbalploeg een tour naar Europa, en zal dan ook op Goed Genoeg een wedstrijd spelen tegen AFC. U ziet het beste lezers, dat naast de in de vorige Schakel genoemde kritiek op het noemen van sommige leden die in de USA spelen, er ook nog andere AFC-leden zijn die daar actief zijn. En ik blijf het leuk vinden om hiervan in mijn persoonlijke column melding te maken. 4

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 4