JÊTQJ
o
18 december 2002 81e j aargang nr. 10
STANDEN BIJGEWERKT T/M 15 DECEMBER 2002 (samenstelling Chris Schroder)
AFC 1 Hoofdklasse A
AFC 2 Hoofdklasse A
AFC 3 le Klas 102
Turkiyemspor
14
10
3
1
33
24-9
Argon 2
10
7
2
1
23
33-11
Kon.HFC 2
11
9
2
0
29
40-18
Baronie
13
9
1
3
28
29-13
AFC'34 2
10
6
3
1
21
21-10
AFC 3
11
7
1
3
22
28-13
Omniworid
12
6
3
3
21
24-17
Hilversum 2
11
7
0
4
21
24-11
Quick 1890 2
11
5
4
2
19
22-15
AFC
13
5
5
3
20
23-14
AFC 2
10
6
2
2
20
28-18
Nijenrodes 2
11
5
3
3
18
17-18
Kranenburg
13
6
2
5
20
23-24
ADO'20 2
11
5
3
3
18
22-23
De Meern 2
11
5
2
4
17
21-18
Westlandia
13
6
1
6
19
10-16
KBV 2
11
5
2
4
17
18-21
DWS2
10
4
3
3
15
16-10
Elinkwijk
14
4
4
6
16
22-21
Elinkwijk 2
11
5
1
5
16
17-15
De Bilt 2
11
4
1
6
13
20-20
Tonegido
14
4
4
6
16
20-25
Omniworid 2
8
3
1
4
10
14-15
Hercules 2
9
3
2
4
11
17-15
KBV
13
4
3
6
15
17-18
DWV 2
9
2
4
3
10
13-13
DCG 3
11
2
4
5
10
11-25
Nieuwenhoorn
13
4
3
6
15
17-30
DEM 2
11
2
3
6
9
16-24
Roda'46 2
10
2
3
5
9
18-28
Hilversum
14
3
5
6
14
18-23
Abcoude 2
11
2
2
7
8
17-35
Roda'23 2
10
3
0
7
9
16-27
ADO'20
13
3
4
6
13
12-22
Soest 2
11
0
1
10
1
9-36
Voorland 2
10
0
3
7
3
12-31
Hollandia
13
3
3
7
12
13-19
No.l 1 en 12 degraderen. No. 10 nacompetitie
Argon
12
2
5
5
11
19-20
AFC 4 2e Klas 203
AFC 5 3e Klas 304
AFC 6 5e Klas 509
Argon 4
11
10
1
0
31
36-14
Muiderberg 2
10
6
2
2
20
19-16
Sloten/Rivalen 3
8
7
0
1
21
42-21
EDO 2
10
8
0
2
24
28-11
Waterwijk 2
9
6
1
2
19
34-15
DWG/Rombout 3
9
6
1
2
19
24-15
WA/Spartaan 2
11
7
1
3
22
39-20
AFC 5
11
6
1
4
19
23-23
Sporting Maroc 4
9
5
0
4
15
28-21
RKDES 2
9
6
0
3
18
33-15
Chabab 2
10
5
2
3
17
28-25
Pancratius 6
8
4
2
2
14
22-23
Concordia 2
10
5
1
4
16
28-25
Sloterdijk 2
10
5
1
4
16
31-31
Eendracht'82 2
9
4
2
3
14
23-17
Kon.HFC 3
10
5
1
4
16
20-19
Rapiditas 2
11
4
4
3
16
32-23
KD0 4
8
2
3
3
9
22-17
Haarlem 2
11
3
1
7
10
21-36
ZSGO/WMS 2
10
4
3
3
15
26-21
Chabab 4
6
3
0
3
6*
14-15
KBV 3
11
3
0
8
9
16-32
SDW 2
11
5
0
6
15
25-28
GoldStar/SNA 2
9
1
3
5
6
15-23
Buitenveldert 2
9
2
1
6
7
15-34
Almere 3
9
4
2
3
14
34-12
AFC 6
9
1
3
5
6
23-35
HBC 2
10
2
0
8
6
13-21
Diemen 2
10
4
1
5
13
22-27
RAP 4
9
1
2
6
5
10-36
AFC 4
10
2
0
8
6
13-35
WA/Spartaan 3
11
2
1
8
7
17-48
SDW 3 toegevoegd; HYS 2+Arsenal 3
Ripperda 2 teruggetr; nr. 11 degr.; nr. 10 nacomp.
AGB 2
10
1
0
9
3
17-39
teruggetrokken; geen degradant
AFC 8 5e Klas 511
AFC 9 6e Klas 615
AFC 10 6e Klas 612
OSV 4
10
9
0
1
27
35-12
AGT 2
10
9
0
1
27
46-16
Buitenveldert 9
11
8
1
2
25
44-21
DIB 2
9
7
0
2
21
49-19
ZSGO/WMS 2
11
8
2
1
26
56-28
Pancratius 7
9
8
0
1
24
45-8
de Germaan 2
8
6
1
1
19
35-16
Alliance'22 4
11
8
2
1
26
42-24
Abcoude 5
10
7
1
2
22
37-19
Volewijckers 4
9
5
1
3
16
29-18
DWG/Rombout 5
10
6
2
2
20
53-33
Swift 3
8
4
1
3
13
35-31
A'dam Seref Sp.3
7
4
1
2
13
21-14
ZRC/Herenmarkt 3
10
4
2
4
14
35-30
RKAVIC 6
8
4
1
3
13
28-26
DRC 3
9
3
2
4
11
27-31
Swift 5
10
3
2
5
11
20-33
AFC 10
9
4
1
4
13
23-24
KBV 6
9
2
1
6
7
22-35
RAP 8
10
3
1
6
10
22-35
DCG 4
10
3
2
5
11
24-33
Meteoor 3
10
2
1
7
7
17-39
A'dam Seref Sp.4
10
3
0
7
9
32-38
KDO 6
8
2
0
6
6
11-35
AFC 8
9
2
0
7
6
15-46
AGB 5
10
2
3
5
9
25-33
RAP 10
9
1
3
5
6
14-25
De Dijk 4
10
1
1
8
4
17-37
AFC 9
10
1
1
8
4
22-41
DWV 5
7
1
1
5
4
17-35
IJ-boys 2 en NEC'75 2
terugetrokken;
RAP 9
10
1
1
8
4
14-56
Sp.Martinus 6
9
1
1
7
4
10-31
Geen degradant
No. 12 degradeert;
n.b. deze afdeling heeft slechts 11 ploegen
No. 12 degradeert;
n.b. deze afdeling heeft slechts 11 ploegen
AFC 11 6e Klas 614
AFC Zaterdag 1 2e Klas B
AFC Zaterdag 2 2e Klas
203
OSC 2
10
9
0
1
27
41-21
Swift
12
8
4
0
28
25-10
Legmeervogels 2
9
6
3
Swift 4
10
8
1
1
25
43-18
Roda'46
12
7
4
1
25
26-14
CSW 2
9
5
3
RAP 11
9
7
1
1
22
36-15
VVZ'49
12
6
4
2
22
29-20
Zuidvogels 3
9
6
0
3
Voorland 6
10
6
0
4
18
35-28
CSW
12
5
4
3
19
23-19
Volendam 4
10
5
1
4
DCG 5
9
4
1
4
13
25-22
VRC
12
5
3
4
18
27-17
Loosdrecht 2
9
4
2
3
Eendracht'82 3
7
3
0
4
9
16-21
Valleivogels
12
4
4
4
16
16-16
Geinoord 3
9
3
3
3
AFC 11
6
2
1
3
7
17-18
Vianen
11
3
4
4
13
21-25
AFC 2
9
3
2
4
Neerlandia/SLTO 3
8
2
0
6
6
22-20
AMVJ
10
3
3
4
12
17-19
Amstelveen 4
9
2
3
4
WA/Spartaan 5
9
0
1
8
1
19-55
Candia'66
12
3
2
7
11
15-30
V&V3
9
2
1
6
ZSGO/WMS 5
10
0
1
9
1
12-48
Benschop
11
2
4
5
10
13-19
DVVA3
8
0
0
8
GoldStar 4, P en T 3 en RAP
7 teruggetrokken
Nieuwland
11
1
5
5
8
11-18
Hoofddorp 2 en Zandvoort 2 teruggetrokken
;geen degradant
AFC
11
0
3
8
3
11-27
No. 10 nacompetitie
18 22-12
16 23-22
14 27-13
12 18-14
11 18-20
9 12-25
7 22-39
0 9-43
No. 11 en 12 degraderen. No. 10 nacompetitie
AFC Zaterdag 3 3e Klas 305
AFC Zaterdag 4 4e Klas 403
AFC Zaterdag 5 4e Klas 404
CSW 3
11
7
4
0
25
30-10
Volewijckers 2
12
10
0
2
30
46-20
WVHEDW 10
11
9
1
1
28
33-19
AFC 3
10
7
1
2
22
41-24
Purmerend 2
12
9
1
2
28
50-23
DCG 2
10
8
0
2
24
63-22
RKAVIC 3
10
6
3
1
21
28-18
Pancratius 3
12
7
1
4
22
39-26
Aalsmeer 4
9
5
2
2
17
26-18
Kennemerland 3
11
5
2
4
17
26-24
AFC 4
12
7
1
4
22
34-28
SMS 4
10
5
2
3
17
28-26
WVHEDW 6
8
5
1
3
16
31-19
WVHEDW 9
12
7
0
5
21
33-25
Voorland 4
8
5
1
2
16
35-20
Hoofddorp 2
11
5
1
5
16
36-34
JOS/Wgrmeer 3
12
6
1
5
19
43-32
Amstelveen 6
10
4
2
4
14
34-36
RAP 3
11
4
3
4
15
45-38
DWV 2
12
6
1
5
19
30-25
DVVA7
11
3
1
7
10
32-43
SIZ0 4
10
3
0
7
9
13-44
Beursbengels 3
12
6
0
6
18
42-48
Arsenal 2
9
2
2
5
8
26-29
Ij muiden 5
11
2
2
7
8
31-42
ABN/AMRO 3
11
2
2
7
8
27-41
TOB 2
10
2
2
6
8
15-28
AMVJ 3
11
2
2
7
8
19-39
TABA2
11
2
1
8
7
23-48
RKAVIC 4
11
2
2
7
8
20-36
DWA5
11
2
1
8
7
22-40
Sp.Noord 2
10
2
0
8
6
9-36
AFC 5
11
2
1
8
7
15-50
Aalsmeer 3 teruggetrokken; No. 11
degradeert
HBOK3
10
1
0
9
3
16-40
Legmeervogels 4 teruggetrokken;
No. 12 degradeert
No. 12 degradeert
17