Koninklijk Kienen Klaverjassen Damesj aardiner Volgende Schakels Oproep aan alle leden! Studenten EK Voetbal Europese Maccabiade in Antwerpen Ons Eerste Op vrijdag 20 december a.s. vindt op AFC weer het traditionele kienen plaats en wel ten zesde male onder de bezielende leiding van het kien dream team bestaande uit Ron van Doesburg, Ronald Koster, Lou Hekster, en Roy van Dijk. En zoals bekend is AFC's kienavond royaal gedoteerd, dankzij een aantal vaste gulle gevers. Elk van de zes ronden kent /joo/rfprijzen, extra prijzen en verrassingspri)zenIn het verleden gingen al parfumerie, horloges, een gitaar, een fiets, kaartje voor een wedstrijd van Ajax, een op maat gemaakte blazer, wijnen, wild, textiel, grif over de tafels. Zoals u weet is de absolute kraker telkens de hoofdprijs van de 6de en tevens laatste ronde, doorgaans een reis voor twee personen. Elk jaar treft de kiencommissie ook weer vele nieuwe en onbekende gezichten aan, terwijl toch altijd duidelijk gesteld wordt dat het evenement bedoeld is voor en door AFC-ers en niet voor aangetrouwde tante Trees en de voogd van de minderjarige ex- vriendin van wijlen ome Piet. Daarom zal de commissie dit jaar als vanouds strenge toegangscontroles gaan hanteren. Hoe zit dat nu? De drie gouden kienregels: De kien(st)er is minstens 18 jaar. De kien(st)er is lid of donateur/donatrice van AFC. De kien(st)er is wederhelft of levenspartner van een lid of donateur/ donatrice van AFC. In alle gevallen waarin deze regels niet voorzien, beslist de com missie. Voorts zal steekproefsgewijs op AFC-lidmaatschapskaart gecontroleerd worden of iemand lid dan wel donateur is. Dit houdt in dat als u uw contributie of donatie nog niet voldaan heeft, u geen recht heeft om aan het kienen deel te nemen. Neemt u de kaart dus mee! In ieder geval, wordt het dit jaar vrijdag 20 december, aanvang 20.00 uur, supergezellig en zal de prijzentafel weer rijkelijk gevuld zijn, tot en met de paperclips, portemonneetjes, sleutelhangers en punten slijpers aan toe. Op die dag kunt u zich overigens te AFC vanaf 18.00 tot 19.30 uur te goed doen aan een aangeklede zuurkoolstamppot of kipsateetje. Meldt u dat wel even van te voren aan sociëteituitbaatster Netty van der Meent (020-6445575). Er hangt ook een inschrijflijst naast de bar. Wij zien u dit jaar vlak voor Kerst hopelijk weer terug. Namens de Kiencommissie, Nicky Hekster Ook dit jaar organiseert ATC het jaarlijkse klaverjastoernooi. Op maandagavond 30 december bent U van harte welkom in ons clubhuis, alwaar wij om 20.00 uur gaan beginnen. Inschrijven zoals gebruikelijk op de lijst in het clubhuis of telefonisch bij Elly Coorengel, 020-6419463. Op 17 januari wordt het Damerjaardiner gehouden in het Hilton Hotel in Amsterdam. Dit is de 29ste keer dat de dames van AFC de oprichting van de club meevieren op hun eigen wijze. Iedere vrouw die een binding heeft met AFC is van harte welkom. U kunt zich melden en tevens uw tafelkeuze opgeven bij onderstaande nummers. Sylvia Gehring - Konings 020 6416185 Agnes Reddering- Postmaa 020 6440452 Henny Somers - Blekemolen 020 6433325 De laatste Schakel van dit jaar zal op woensdag 18 december verschijnen. De eerste Schakel in 2003 verschijnt op woensdag 15 januari. 4 december 2002 81e jaargang nr. 9 Om aansluiting te houden met de middenmoot hebben we drie punten nodig. Zaterdag 14 december speelt AFC BI thuis tegen FC Zwolle BI om 14:30 uur. We hebben jullie steun heel hard nodig! Komt allen! Spelersgroep BI Naschrift redactie: lees verslag bij jeugd. De Sportraad Amsterdam schrijft ons: "Aankomende zomer vindt het EK Voetbal voor studenten plaats in Rome. Graag willen wij de beste studentenvoetballers naar dit EK afvaardigen. De afgevaardigde studenten moeten van een Amsterdamse WO of Hogeschool afkomstig zijn. Indien er studenten binnen AFC geïnteresseerd zijn, kunnen ze contact met ons opnemen. Wij willen dolgraag een aantal teams afvaardigen". Contact: Esther Kulk, commissaris Sport HvA De Sportraad Amsterdam De Boelelaan 46, 1082 LR Amsterdam e-mail: amsterdam@desportraad.nl Van 4 juli t/m 11 juli 2003 worden in Antwerpen de Europese Maccabi Spelen gehouden. Er zullen twee voetbalteams worden uitgezonden. Een seniorenteam en een juniorenteam. Diegenen die een Joodse grootmoeder hebben en geboren zijn tussen 1-1-1990 en 31-12-1986 komen in aanmerking voor het juniorenteam. Zij kunnen zich opgeven bij John Parsser, 020-6440029 ofjohn@parsser.nl. Voor het seniorenteam kan men zich opgeven bij Dirk Spits, trainer van AFC 2. 24 november 2002: AFC-Hollandia 1 - 0 AFC boekt met John Bosman nuttige overwinning Na een magere oogst in de afgelopen weken wist AFC tegen Hollandia de volle buit binnen te halen. De toeschouwers op Goed Genoeg zagen een meer spannende dan goede wedstrijd die in de eerste helft door een penalty van Robert Gehring werd beslist. In de opstelling van AFC prijkte ook de naam van oud-international John Bosman die bereid bleek de door blessures en schorsingen zwaar gehavende selectie te versterken. Ton du Chatinier heeft vandaag te kampen met een zeer uitgedunde selectie. Naast Daniël van Meer en Uli Landvreugd, die nog geen competitiewedstrijd hebben gespeeld, zijn Ali Bentohami, Marco van Galen, Stefan Sander, Martin Wolfswinkel en Liam Westerveld ge blesseerd terwijl Ronald van de Meent en Jerrel Wijnhard zijn ge schorst. Gelukkig zijn Said Moumane en Ray van Aken na langdurig blessureleed weer beschikbaar. Om op sterkte te komen wordt een beroep gedaan op Rivallino Sleur en Bobby Uitermarkt uit het twee de, die aldus de topper van hun team in Alkmaar tegen AFC'34 moe ten missen. De selectie voor deze wedstrijd wordt verrassenderwijs gecomplementeerd met John Bosman, die vanaf september al regel matig met de hoofdmacht van AFC meetraint. Hollandia, vorig sei zoen nog kampioen, maar nu met dezelfde selectie onderaan de rang lijst, heeft sinds een week de spelersgroep versterkt met de uit het betaald voetbal bekende Kenneth Goudmijn. Met Goudmijn wist Hollandia vorige week de lastige uitwedstrijd tegen Elinkwijk te winnen. AFC kan derhalve vandaag rekenen op een zeer gemotiveer- 6

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 6