M, (fjgi 23 november: AFC E2 - Pancratius El 2-2 Wij wisten zeker dat Avital in gedachten bij ons was. Uit verloren we nog met 9-2 dat zou ons echt niet weer gebeuren al was het alleen maar voor Avi. Om U even op de hoogte te houden met Avi gaat het goed. De doktoren hebben de breuk verstevigd d.m.v een stalen pen en hij zal de eerste weken veel moeten rusten. Daarna beginnen de oefeningen en dan de krukken. De wedstrijd: als vervanger kregen we Marc Koswal van de E3 toegewezen. Mare moest even wennen aan het hoge tempo maar paste zich heel snel aan. Wat al te verwachten was dat Pancratius alles op de aanval zou zetten, ze hadden nog geen wedstrijd verloren maar daar stond ons keepertje Dion weer. Hij dook en stompte alles wat in zijn buurt kwam uit de goal. Toch kwamen we met 0-1 achter. Vlak voor de rust, Thomas draaide zich schitterend vrij en schoot nog wel met zijn linkervoet de gelijkmaker binnen. Na de rust toch een overheersend Pancratius hetgeen resulteerde in een 1-2 achterstand. Dan maar van onze kant alles op de counter. Mels, vleugel inmiddels verlaten, veroverde de bal op het middenveld en schoof de bal op maat naar de al sprintende Thomas. Keeper even passeren en wederom met links in de hoek. Vlak voor tijd nam onze nieuwe kracht Marc nog even een voorzet ineens op de voet maar via onderkantlat sprong de bal weer het veld in. Dit was wel even wennen voor Pancratius. Een paar jongens konden hun tranen niet bedwingen maar even later kreeg de uitstekende scheids Elbert (B7) toch van iedereen een hand. Als dit team zo blijft voetballen en daarnaast keihard blijft werken dan zullen we nog menige verrassing meemaken. Hans Dukker Jamie Hijmans was 'pupil van de week'bij AFC-Hollandia. D3 Schoenen 27 november: AFC D3 - NFC Dl 7 - 0 In deze Klaastijden is iedereen natuurlijk druk in de weer met zijn schoen zetten bij schoorsteen of schuifpui. Zo niet onze coach Joey. Die loopt er slechts naast. Hoe dat komt? De laatste twee weken is onze D3 namelijk heel goed aan het voetballen, met als hoogtepunt van dit seizoen de wedstrijd deze avond tegen de stevig boys van NFC. Joey schijnt te denken dat wij de vruchten plukken van zijn trainingsarbeid.... Heel snel combinatiespel, één keer raken en dat 7-8 keer achter elkaar van AFC'er naar AFC'er. Kaatsende aanvallers die vervolgens alleen op de keeper afkunnen. Slimme verdedigers die wanneer nodig meedogenloos opruimen, maar vooral voor goede spelvoortzettingen zorgen. Het was genieten langs de lijn. Om over naar huis te bellen, als je je mobieltje kunt vinden natuurlijk. Een heel sterke as met David, Daan, Roemer, Justin en Duco. Maar ook sterke flanken met Oessema en Youri van achter uit, die Rick en Maxim op links en Rio op rechts wegstuurden. De eerste 10 minuten was NFC op kracht nog wel gevaarlijk voor ons doel, maar zeker in de tweede helft beheersten wij de wedstrijd. Drie keer Justin, en een slimme van Rick die een ver uitgelopen keeper die niet goed uitschoot verschalkte. Later een mooie van Rio vanuit een moeilijke hoek en twee penalty's van Duco die terecht werden gegeven. Nog maar twee weekjes geleden konden we echt niet tevreden zijn, maar nu? Zo voetballend leggen we een stevige basis voor een team dat straks volwaardig de Dl kan opvolgen in de Topklasse! Blijft natuurlijk dat fenomeen van mysterieuze krachten in de sport; die vorm die er plotseling wel is. Of zou het dan toch dat Joey Frank de Munnik 4 december 2002 81e jaargang nr. 9 ons moeilijk te bespelen is, doordat de kracht voor een goede pass ontbreekt. We vechten wel hard voor elke bal maar als we hem dan hebben spelen we hem te vaak zonder te kijken naar vooren en krijgt Pancratius kans om aan voetballen toe te komen. Wat ze dan ook goed proberen, met resultaat 2-1. Gelukkig scoort Roderick nog voor rust 2-2. De scheidsrechter had op 2-1, 7 minuten voor tijd willen affluiten, helaas. De tweede helft gaan we weer goed van start en helpt ook Jordi mee voor de overwinning. Noah scoort de 2-3 nadat de bal van de keeper terug kwam, doordat hij meteen goed reageerde!! Dan na een goede redding van Jordi (valt 5 minuten voor tijd uit door een schop tegen zijn oog).Willem die achterin ook een goede wedstrijd speelde vervangt hem. Henk mag een corner nemen die er via de keeper in draait 2-4. Met nog een paar minuten te spelen weer een aanval van Pancratius en helaas gaat die er in 3-4. Dan volgt nog een spannende minuut, maar we weten deze aanval van Pancratius toch weer om te zetten in een tegen aanval en Henk scoort de winnende 3-5. Zo dat zijn weer 3 punten. Gefeliciteerd jongens weer goed ge vochten. Nu op de training goed oefenen voor een goede harde pass!! Zodat we een wat grotere afstand kunnen overbruggen met de bal. 23 november: Pancratius E 10 - AFC E 11 3-5 2-2) We mochten vandaag lekker om 08.00 uur verzamelen!! Vorige week tegen de koploper vandaag tegen de onderste. Kunnen we de vechtlust van vorige week vast houden? Vandaag spelen we 7 tegen 7 omdat de tegenstander niet meer spelers had wat inhoud dat we drie wissels hebben. We beginnen goed aan de wedstrijd, maar komen toch weer 1-0 ach ter!! Dan mag Roderick gelukkig voor hem én ons, eindelijk weer mee doen en dat laat hij ons weten ook, na een mooie pass van Henk binnen door haalt Roderick verwoestend uit met z'n rechter been snoeihard in de kruising!!! 1-1. Doordat we vandaag maar met 6 veldspelers spelen, is er een te groot gat op het middenveld wat voor Floris Willaert was 'pupil van de week'bijAFC-Tonegido/H. Bluf. 16

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 16