'Roken is dodelijk' Medische commissie Van de Medische commissie 6 november 2002 81e jaargang nr. 7 Staand v.l.n.r. André Wijnand, Tonny van Leeuwen, Hans de Wijs jr., Brian Speelman, Jeroen Walker, Hans Rodenburg, Roy van Straten, Dennis de Wit en Herman Meyer Zittend v.l.n.r Hans Hulst, Ruud van Ommeren, Hugo Walker, Dirk-Jan Verhaal, Cocky van Duyvebode en Hans Brouwer De vorige week woensdag was ons lid Maurice de Hond de gast in het programma van Astrid Joosten met de titel Oog in Oog. Maurice liet duidelijk zijn liefde voor onze AFC weten en vele leden van onze vereniging zijn tijdens dit programma iets meer te weten gekomen over onze keeper van de Veteranen. En dan nu de verjaardagen van de leden van de Zilveren Ploeg te weten: Michael Kahn (13/11) - Marcel v.d. Meent (13/11) - Henk de Groot (15/11) - Rein Akkerman Sr. (15/11) -Jan Roedema (17/11) - Paul Koster (17/11) - Sebo Woldringh (18/11) - Nico Leloux Sr. (19/11) - Henny Cruyff (22/11). Aan al deze jarigen onze welge meende gelukwensen. Johan de Bie Geldt natuurlijk niet voor "Zilveren Ploegers". Ik weet het: heb zelf sigaren gerookt, wordt "oud" en het is "mijn probleem". Het Zilveren Ploeg Diner 01/11/02 op Goed Genoeg) was perfect. Alles was TOP! Stemming - organisatie - tafelpreses - speeches - menu - bedie ning.... alles! Heerlijke avond, maar, Nico van Til moest he laas onze tafel vroegtijdig verlatenhoofdpijndoor de rook of door andere omstandigheden? Ik heb hem niet gevraagd. Maar het wordt wel tijd dat rokers meer rekening gaan houden met niet- rokers. Het wordt wel tijd dat wij behalve aan een net pak, aan een mooie das, ook aandacht geven aan de gezondheid van "anderen", dan worden Zilveren Ploegers ooit Gouden Ploegers. robertduis@euronet.nl Ook de junioren Al nu vaste begeleiding. De academie Leffelaar is A.F.C. wederom van dienst een sportver- zorger te leveren. Zijn naam is Ahmed Rahali. De 31jarige Ahmed, van beroep ingenieur wegenbouw, is gehuwd en een eerste geboorte- ling wordt binnenkort verwacht. Als hij niet zit te internetten, dan vind je hem verwoed achter zijn drumstel. Voordien had hij vaag van A.F.C. gehoord, maar is wel een Ajaxfan. Nou dat mag ook. Zijn eerste project in Amsterdam als ingenieur was de herinrichting aan de van Nijenrodeweg, en die mag er net als Ahmed zijn. Naast Shanti Bergsma (zaterdag 1) en Kirsten Kampman (junioren BI) is de leiding van de Academie Leffelaar, bij monde van Joke van Os, ver heugd weer een goede stageplaats te kunnen vinden. De oude club vaart er alleen maar wel bij. Welkom, Ahmed. Lies, kwetsbaar bij voetbal (deel twee). Het is in sport een tijdsverschijnsel, wisselend van seizoenen dat in het profvoetbal, maar zeker ook bij onze amateurs de lies een kwets bare structuur blijkt en voetballers langdurig aan de zijlijn houdt. 4

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 4