Bestuursmededeling Proficiat Ledenlijst AFC's "Bie"- zonderheden 6 november 2002 81e j aargang nr. 7 AFC enquête Aan alle leden (en ouders van jeugdleden) en donateurs. Zoals reeds in de vorige Schakel was aangekondigd is in deze Schakel een enquêteformulier opgenomen met betrekking de Schakel, AFC website, teletekstpagina 515, Persmap 2002-2003, vrijwilligers en financiële ondersteuning. Het bestuur hoopt en verwacht dat alle leden (of ouders van onze pupillen) en donateurs de enquêtelijst gaan invullen en gaan retourne ren. Vanzelfsprekend zullen de uitkomsten in één van de komende Scha kels worden gepubliceerd. Geboren: Melle Pim Zoon van Jprgen Seunke en Sandra Peeterman. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders en grootvader. Kandidaat Lid/Donateur: A Voet, don, 28-05-1946, Gerrit van der Veenstraat 15, 1077 DZ Amsterdam, lidnr 9803 S Verschuur, sen, 24-04-1977, Jan Lievensstraat 42111, 1074 TS Amsterdam, 6762376, lidnr. 6929, KNVB nr BWNB89N. Weer opvoeren als Lid/Donateur: R W Driessen, sen, 25-02-1976, Courbetstraat 341111, 1077 ZV Am sterdam, lidnr. 5842. Adreswijziging: J Bakker, sen, Rietveld Schroderpad 57-8, 1064 WX Amsterdam, lidnr. 6884. S Bahasuan, sen, Populierenlaan 455, 1185 ST Amstelveen, lidnr. 6707. P van der Feen, sen, Rapenburg 103, 1011 TW Amsterdam, lidnr. 6361. G Blomsma, sen, Lien Gisolflaan 8, 1183 WV Amstelveen, lidnr. 6896. Youri, Kay en Senna Bottse, jun., Apollolaan 18111077 AT Am sterdam, lidnrs. 4680, 5469,6673. C Bouwens, sen, Kamerlingh Onneslaan 137b, 1171 AE Badhoeve dorp, lidnr. 2827. T L Lentz, sen, Wilhelminaplantsoen 166, 1111 CR Diemen, lidnr 6248 W Herter, jun, Olympiaplein 21, 1077 CK Amsterdam, lidnr. 5758 J C Morel, sen, Tweede Looiersdwarsstraat 7B, 1016 VN Amsterdam, lidnr. 6609. Bedankt als Lid/Donateur: R van Beveren (6438), B Sommers (6909), M van Wattingen (6904) KNVB nummers: T van der Put (4735): CHBG31R Vrijdag 1 november jl. vond weer de jaarlijkse bijeenkomst van de Zilveren Ploeg plaats. Liefst 135 leden waren aanwezig, hetgeen een nieuw record betekende. Als nieuwe leden werden op deze avond de volgende AFC'ers geïnstalleerd: Hans Brouwer - Cocky van Duy- venbode - Hans Hulst - Tonny van Leeuwen - Herman Meijer - Ruud van Ommeren -Hans Rodenburg - Brian Speelman - Roy van Straten - Dirk Jan Verhaal - Hugo Walker - Jeroen Walker - Dennis de Wit - André Wijnand - Marcel de Wijs. Ieder nieuw lid mocht in het kort zeggen wat hij voelde voor onze AFC. Als voor zitter van de avond gaat mijn hartelijke dank uit naar mijn medecom missieleden Hans Honsdrecht en Hans de Wijs, alsmede naar Chris Schroder en Hans Rooze. die zoals gebruikelijk weer de administra tie bij de binnenkomst voor hun rekening namen. Tenslotte wil ik vanzelfsprekend Netty van de Meent en haar medewerksters dank zeggen voor de charmante en prettige wijze, waarop zij ons hebben verzorgd. Naar mijn mening weer een avond, die tot in lengte van jaren één van onze jaarlijkse hoogtepunten in onze vereniging dient te blijven. Elders in deze uitgave van de Schakel ziet u een foto waarop alle nieuwe leden zijn opgenomen. Onze leden Dyron Daal en Djuric Ascension, beiden spelers van het tweede elftal, zijn door de Nederlands Antilliaanse Voetbal Unie uitgenodigd om deze maand deel te nemen aan een internationaal toernooi om de Gold Cup 2003 in Trinidad Tobago. Namens de vereniging wensen wij beiden veel succes bij deze wedstrijden.. In de nieuwsbrief van de KNVB las ik een artikel over het G- voetbal, dat door de KNVB in samenwerking met de Johan Cruyff Welfare Foundation wordt georganiseerd. Landelijk coördinator van het project is ons ondersteunend lid en voormalig eerste elftalspeler Dennis Gebbink, die bij de start van zijn werkzaamheden gesteund werd door het bestuur van de AFC. In de eerste periode werd de training op de woensdagmiddag gehouden op het Sportpark Goed Genoeg. Namens de AFC wensen wij Dennis veel succes met zijn activiteiten. In de sportbijlage van Het Parool van 26 oktober jl. las ik een artikel over onze A-junior Sergio van Kanten. Sergio waant zich in een jongensboek, daar hij een contract heeft getekend bij de Engelse Premier Leagueclub Middlesbrough. Het vorige seizoen speelde hij nog op amateurniveau in de Verenigde Staten, nadat hij ook in de jeugd van onze vereniging had gespeeld. Namens de AFC wensen wij hem veel geluk in de toekomst met de verwezenlijking van zijn jon gensdroom. Ook las ik in dezelfde bijlage een interview met de heer Hans Les- terhuis, voorzitter van het bestuur amateurvoetbal van de KNVB. In dit artikel worden door deze functionaris een aantal opmerkingen geplaatst, die op zijn zachts gezegd bevreemding opwekken. Zo stelt deze, dat een echte hoofdklasser een half miljoen kwijt is aan salaris sen. Het bestuur van AFC heeft in een correcte brief aan de heer Lesterhuis haar verwondering over een aantal opmerkingen in dit interview laten weten. Op persoonlijke titel stel ik, dat de belangen van alle amateurclubs in Nederland slecht gediend zijn met zulke uitspraken van een voorzitter van de KNVB - amateurs. AFC Ridder Hans Galavazi heeft in augustus en oktober een aantal medische behandelingen moeten ondergaan, waardoor hij niet aanwe zig kon zijn op de bijeenkomst van de Zilveren Ploeg. Namens de AFC wensen wij hem een spoedig herstel. Ons jeugdlid Clay Bobeldijk, spelend in de E-elftal selectie was zo ongelukkig om tijdens het voetballen een zware blessure op te lopen. Namens de AFC wensen wij hem sterkte en een spoedig herstel. Ook onze leden van verdienste Lex Rimini en Gerard Trebert moesten verstek laten gaan bij de jaarlijkse bijeenkomst van de Zilve ren Ploeg. Lex moest vorige week opnieuw een oogoperatie onder gaan, doch deelde mede dat hij bij de eerstvolgende wedstrijd van het eerste elftal weer aanwezig zal zijn. Gerard zou komen om al zijn ABC-vrienden weer te ontmoeten, maar moest helaas toch weer afbel len. Ook Gerard laat alle bekenden groeten en volgt de verrichtingen van de AFC op de voet. Wij zijn met onze gedachten bij Gerard en laten hem hartelijk groeten. Zaterdag 2 november jl. werd voor de eerste keer bij de golfclub Olympus een toernooi gehouden, waaraan honkballers uit het verle den deelnamen. Onze leden en oud-honkballers Wim Crouwel (OVVO en ABC) en Ab Springer (WVHEDW) waren dit keer de deelnemers. Wim Crouwel heeft het initiatief genomen voor een jaarlijkse happening, die in de toekomst voorafgaande aan de Haar lemse Honkbal Week en het Port Tournement in Rotterdam zullen worden georganiseerd. De jaarlijkse wisseltrofee zal worden genoemd naar de naam van de helaas te vroeg overleden honkbalinternational Ton Terneuzen. U ziet het weer beste lezers AFC'ers kon je overal tegen. 3

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 3