fl 14 augustus 2002 81e jaargang nr. 1 10. Vaststelling begroting boekjaar 2002 - 2003 Penningmeester Bob Neseker geeft een toelichting op de opgestelde begroting. Hans Honsdrecht vraagt waarom de baten van de AFC-vrien- delijke bedrijven lager zijn begroot. Bob Neseker legt uit dat 2 AFC-vriendelijke bedrijven (Bergler en Robert Duis B.V.) na vele jaren hebben besloten te stoppen met sponsoring van AFC, terwijl daar tegenover voor het volgende sei zoen voorlopig slechts 1 nieuw AFC-vriendelijk bedrijf (Hiensch Engineering B.V.) staat. Meindert Huisman biedt het bestuur aan om alle advertenties in de Schakel te vervangen door 1 advertentie van ABN-AMRO waarbij de opbrengst voor AFC gelijk blijft. Dick van der Klaauw antwoordt dat het bestuur dit aanbod zorg vuldig zal overwegen. Hans Geusebroek informeert of het wel zin heeft om in de begro ting 5000,— voor security op te nemen. Bob Neseker vindt dat het geen probleem is als achteraf zou blijken dat het geld niet nodig was. Hans Honsdrecht wil weten of het bestuur wel eens heeft nage dacht over het opzetten van een AFC-kledinglijn. Dick van der Klaauw deelt mee dat het bestuur op dit moment aan het onderzoeken is of het opzetten van een AFC-kledinglijn een haal bare kaart is. Jaap Pluim is van mening dat AFC erg afhankelijk is van de sponsorgelden van de AFC-vriendelijke bedrijven en The Reds. Hij vraagt het bestuur beleid te maken om deze kwetsbaarheid te vermin deren. Dick van der Klaauw kan de vragensteller gerust stellen. Het AFC- bestuur is zich reeds jaren bewust van deze kwetsbaarheid en heeft derhalve reeds jaren geleden maatregelen genomen om financieel minder kwetsbaar te zijn. De voorzitter stelt vervolgens vast dat de begroting 2002 - 2003 door de vergadering is geaccepteerd. 11. Verkiezing Technische Commissie De zitting hebbende leden Kees Gehring, Ad Westerhof, Henk Bijls- ma en Ronald Koster worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 12. Verkiezing Elftalcommissie A De zitting hebbende leden Henk Bijlsma (voorzitter), Lex Koekoek en André Wijnand (secretaris) worden onder dankzegging voor de ver richte werkzaamheden herkozen. 13. Verkiezing Elftalcommissie B De zitting hebbende leden Frans Jüch (voorzitter), Roel Berghuis en Jeroen Hilbrink worden onder dankzegging voor de verrichte werk zaamheden herkozen. Jos Willems wordt gekozen als lid van de commissie. 14. Verkiezing Elftalcommissie C De zitting hebbende leden Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Benno Honsdrecht worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Camiel Huisman wordt gekozen als lid van de commissie. 15. Verkiezing Jeugdcommissie De zitting hebbende leden Ad Westerhof (voorzitter), Michael Tu- gendhaft, Frits Stoffels, Bas Polling en Roy van Straten worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Maarten van Rossum is niet herkiesbaar. Daarnaast hebben Jan Benoni, Cees Jochems en Jan Koomen aange geven na een periode van resp. 25, 20 en 15 jaren hun werk zaamheden voor de jeugd van AFC te willen beëindigen. Dick van der Klaauw spreekt woorden van dank uit naar de aftreden de commissieleden. Rinus van Leijcnhorst en Yvonne Steeman worden gekozen als lid van de commissie. Ter gelegenheid van haar benoeming overhandigt de voorzitter aan Yvonne Steeman een boeket bloemen. 16. Verkiezing Veteranencommissie De zitting hebbende leden Paul Koster, Bas Rachman en Jan Hei: Lans worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamhede herkozen. Ernst Seunke is niet herkiesbaar. De voorzitter bedankt hem voor zij werkzaamheden in deze commissie. Karei van Osch wordt gekozen als voorzitter van de commissie. 17 Verkiezing Commissie Medische Zaken De zitting hebbende leden Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en Le Swaan worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamhede herkozen. Wim Crouwel maakt van de gelegenheid gebmik om een korte toe lichting te geven op de activiteiten van de Medische Commissie. 18. Verkiezing Strafcommissie. De zitting hebbende leden Ernst Seunke (voorzitter) en Ron Limbur worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkc zen. Hans de Wijs is niet herkiesbaar. De voorzitter bedankt hem voor zij werkzaamheden in deze commissie. Bas Rachman wordt gekozen als lid van de commissie. In een lati stadium zal door het bestuur nog een plaatsvervangend lid worde voordragen. 19. Verkiezing Commissie van Beroep De zitting hebbende leden Henk Bijlsma, Frans Jüch en Roy van Dij worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkt zen. Cees Jochems is niet herkiesbaar. Roy van Straten wordt gekozen als lid van de commissie. 20. Verkiezing Kascommissie Zitting hebben en Peter Roosenschoon (t/m 2002) Wim Endel (t/j 2003) en Rik de Boer (t/m 2004). Plaatsvervangende leden zijn Chr de Valk en Hans Geusebroek. Peter Roosenschoon treedt statutair af en is niet herkiesbaar. Chris de Valk wordt gekozen als lid van de commissie en de vergad ring kiest Hans Honsdrecht als plaatsvervangend lid. Voorzitter Dick van der Klaauw bedankt de leden van deze co mm id sie. >j 21 .Verkiezing Kennismakingscommissie De zitting hebbende leden Machiel van der Woude (voorzitter), G,| van Caspel, Edwin Geluk en Ad Westerhof worden onder dan zegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Verder worden gekozen als lid van deze commissie: Roy van Strate Michael Tugendhaft, Rinus van Leijenhorst, Sebo Woldringh, Frai Jüch en André Wijnand. tj 22. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen 1 De zitting hebbende leden Machiel van der Woude (voorzitter), Ha j Elias, Marcel Koster, Fred ten Nijenhuis en Wim Ringe worden ond dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 23. Verkiezing Archiefcommissie De zitting hebbende leden Pim Adriaansz (voorzitter), Rik de Boer i- Hans de Wijs worden onder dankzegging voor de verrichte weitj zaamheden herkozen. 24. Rondvraag Hans Elias constateert dat onze groundsman sinds enkele jarJ wordt geassisteerd door 2 medewerkers met een Melkert-baan. J vraagt zich af wat er met deze assistenten gaat gebeuren als de Mir[ kert-banen door de overheid worden afgeschaft. Dick van der Klaauw stelt voor voorlopig maar even af te wac I ten. Verder lijkt het Hans Elias een goed idee om de prijs van tl entreekaartje voor wedstrijden van het eerste elftal te verhogty De voorzitter zegt toe hier serieus naar te kijken.

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 5