14 augustus 2002 81e jaargang nr. 4ieuwe spelers in de selectie zijn: '<en Watanabe (ex-DCG), Ali Bentohami (ex-Jos Watergraafsmeer), Emiel Pieterse (ex-Beursbengels), Ray van Aken (ex-ADO 20), ^rryl Wijnhard (ex-Turkiyemspor), Glenn Zeelig (weer 100% be- (Chikbaarj, en Pierre Tosch (overgekomen uit het 2e elftal). (4a 4 seizoenen stopt Barry van de Glas met zijn diverse werk- :aamheden rondom het eerst elftal. J-j Afscheid van Jan Benoni, Cees Jochems en Jan Koomen. 4a een periode van resp. 25, 20 en 15 jaren stoppen Jan Benoni, Cees 'ochems en Jan Koomen met hun werkzaamheden voor de Jeud- 'ommissie. Namens het bestuur spreekt Dick van der Klaauw zijn vaardering uit voor deze geweldige prestatie en als blijk van dank tverhandigt hij Jan Benoni (- Cees Jochems en Jan Koomen zijn niet »ij de vergadering aanwezig -) een cadeau en een bos bloemen. d Verbeteren kwaliteit douches. let bestuur heeft de Stichting Goed Genoeg verzocht de kwaliteit van ïe douches in de kleedkamergang te verbeteren. Op korte termijn zal 'en nieuwe boiler van 750 liter worden geplaatst. Verder worden de douchekoppen vervangen door zelfreinigende, kalkongevoelige en andaalbestendige koppen, terwijl de drukknoppen worden vervangen 'oor zelfsluitende wandkranen. Contract Adidas. /ergeleken met het vorige contract is het nieuwe contract door Adi- ',as gehalveerd. Het bestuur heeft het nieuwe contract nog niet gete- '<end en is nog in onderhandeling met Adidas. Als er voor AFC geen 'evredigende aanpassing van het contract komt, overweegt het be tuur om een contract van 1 jaar aan te gaan in plaats van een contract ,an 3 jaren. I Zuidas. 'loewel de voorbereidingen nog steeds in volle gang zijn, is het mo menteel wat rustig aan het Zuidas front. Het is nog niet definitief 'ekend of er wordt gekozen voor het dijkmodel of het dokmodel, daar zeker is in ieder geval dat het nieuwe sportpark het speerpunt in plannen is en blijft. 'a bestaat een grote kans dat het oorspronkelijke zogenoemde 10- <cappenplan wordt teruggebracht tot een 3-stappenplan. Als de ge beente hiertoe besluit betekent dit voor AFC de komende jaren aan zienlijk minder overlast. 6olgens de huidige plannen is de start van de werkzaamheden op ons oortpark gepland in april 2003. Jaarverslag secretaris seizoen 2001 - 2002 bit verslag is vanaf pagina 4 in Schakel 19 d.d. 12 juni 2002 gepubli- gerd. Jick van der Klaauw stelt vast dat er naar aanleiding van dit verslag een opmerkingen uit de vergadering zijn en dankt vervolgens Kees fehring voor dit voortreffelijke jaarverslag. bok de vergadering heeft veel waardering voor dit jaarverslag en I rieft de samensteller een groot compliment. 1 r I Jaarverslag penningmeester boekjaar 2001 - 2002 ''oor een misverstand en de vakantie van de pachter heeft het financi al jaarverslag niet, zoals was afgesproken, ter inzage gelegen. De 'bnningmeester biedt de vergadering hiervoor zijn excuses aan. penningmeester Bob Neseker verstrekt de vergadering het financiële rirslag over het verenigingsjaar 2001 - 2002 en geeft vervolgens een -orte toelichting op het door hem opgestelde verslag. Meindert Huisman is van mening dat het salaris van de trainer van rit eerste elftal erg hoog is. Dick van der Klaauw antwoordt dat aan Ton du Chatinier behalve ^:n salaris ook tekengeld is betaald. Kees Gehring legt daarna uit hoe verlenging van het contract met Ton du Chatinier in zijn werk is >gaan en waarom het bestuur heeft gekozen om met Ton du Chari er elke keer een contract van één jaar af te sluiten. Jaap Pluim vraagt waarom voor de post 'The Reds' bij de lasten jet werkelijke bedrag aanzienlijk hoger is dan het begrote bedrag, ob Neseker geeft aan dat dit wordt veroorzaakt door de kosten van de trainingsstage van het eerste elftal naar de Canarische Eilanden tijdens de winterstop. Omdat een rekening van het vorige seizoen te laat is ontvangen zijn dit boekjaar de kosten van de afgelopen 2 jaren geboekt. Meindert Huisman en Ernst Seunke zijn van mening dat het in dat geval beter was geweest om het verschil tussen de baten en lasten af te boeken op een aparte post 'winterstop'. Hans Geusebroek wil weten hoe het geld van de post 'Security' is besteed. Bob Neseker verklaart dat het geld is besteed aan het installeren van lockers in de kleedkamergang en het lijkt er op dat hierdoor het aantal diefstallen is verminderd. Verder heeft het bestuur na lang wikken en wegen besloten om toch geen beveiligingsmedewerker in te huren. Volgens Hans Elias zijn de lockers inmiddels defect en kunnen niet meer worden gebruikt. Dick van der Klaauw belooft dit te zullen verifiëren. Meindert Huisman merkt op dat de meeste jeugdtrainers een kleine financiële vergoeding krijgen. Het is hem ter ore gekomen dat 2 jeugdtrainers afzien van deze vergoeding voor het volgende seizoen en hij vraagt het bestuur wat er nu met dit geld gaat gebeuren. Ad Westerhof antwoordt dat er voor alle jeugdtrainers samen een totale begroting is. Als aan 2 jeugdtrainers geen vergoeding betaald hoeft te worden, dan kan deze begroting worden gewijzigd. 7. Verslag Kascommissie De le secretaris leest de brief van de Kascommissie voor, waarin zij voorstelt het bestuur décharge te verlenen. De vergadering gaat akkoord met dit voorstel. 8. Verkiezing van het bestuur Het bestuur bestaat uit de volgende leden: voorzitter: secretaris: penningmeester: vice-voorzitter: 2e secretaris: 2e penningmeester: commissaris jeugdzaken: commissaris sociale zaken: commissaris clubhuis zaken: commissaris seniorenvoetbal: Ronald Koster commissaris materiaal: Fred ten Nijenhuis Dick van der Klaauw Kees Gehring Bob Neseker Machiel van der Woude Ger van Caspel Edwin Geluk Ad Westerhof Johan de Bie Amel Vroege Alle bestuursleden stellen zich herkiesbaar en er zijn geen tegen kandidaten binnengekomen. De voorzitter deelt mee dat er binnen het bestuur de komende maan den enkele kleine wijzigingen in de taakverdeling zullen worden aangebracht. Vervolgens bedankt de voorzitter zijn collega-bestuurs leden voor de door hen geleverde arbeid en de plezierige samen werking en feliciteert zijn collegae met hun herbenoeming. 9. Contributie seizoen 2002 - 2003 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2002- 2003 als volgt vast te stellen: oud nieuw Senioren 245,04 250,— Senioren 18-23 jaar 197,39 200,— Senioren boven 60 jaar 149,75 150, jeugdleden 181,51 185, Donateurs worden verzocht minimaal 85,00 te betalen. Entreegeld nieuwe leden 25,—. Bij contributie betaling na 1 oktober zal er een boete van 35,— worden geheven. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling van verschul digde contributie en entreegeld. De voorgestelde verhoging van de contributie wordt door de ver gadering met algemene stemmen goedgekeurd. 4

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 4